Menu

Lens W vs Paris Fc W

Degouve-Brabant Stadium, Arras7. novembra 2025 o 19:00
Domáci

Lens W

12
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lens W
Paris FC W
Výkop
M. Revelli

asistencia: F. Proniez

19′
42′Océane Picard
Polčas
S. JeudyN. Vagre
46′
46′
L. Azzaro
61′
L. AzzaroM. Garbino
61′
O. PicardS. Scott
T. DavidC. Polito
64′
C. BertrandK. El Koumir
64′
Dayana Pierre Louis65′
72′
K. Jedlinska
78′
M. N'DongalaC. Hocine
78′
A. Le MoguedecM. Mendy
J. LimageS. Guellati
81′
83′
K. JedlinskaN. Haheim
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal8
1Shots off Goal3
3Total Shots14
1Blocked Shots3
2Shots insidebox9
1Shots outsidebox5
10Fouls10
3Corner Kicks4
2Offsides1
32%Ball Possession68%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
268Total passes574
151Passes accurate453
56%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lens W je 6.62, v porovnaní s 6.94 u Paris FC W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lens W je M. Revelli (6.88), u Paris FC W je to T. Greboval (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lens W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 5 asistenciami, na čele s M. Revelli (1G). U Paris FC W je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom C. Mateo (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lens W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Paris FC W má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lens W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 5 u Paris FC W s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lens W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 1 u Paris FC W s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Lens W a 78% u Paris FC W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lens W nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Paris FC W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lens W je 24.0 (najmladší: L. Archier (20), najstarší: J. Limage (28)), zatiaľ čo Paris FC W má priemer 24.9 (najmladší: M. N'Dongala (21), najstarší: D. Davis (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lens W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 19 u Paris FC W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lens W3-4-34-2-3-1Paris FC W
GKDEFMIDFWD
30Joly3Limage29Jezequel5Lejeune2Proniez6David20Bertrand13Revelli24Archier19Pierre-.9Jeudy16Chavas18N'Donga.29Davis19Greboval3Bogaert24Moguedec4Korosec20Jedlins.21Picard10Mateo9Azzaro

Náhradníci

Tréner: Sarah M'Barek

Náhradníci

Tréner: Sandrine Soubeyrand

Lens WSila pozíciíParis FC W
6.62
Ø Hodnotenie
6.94
6.84Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 4)6.96
0G 1A1G 2A
6.62Záložník (4 v 5)6.93
1G 4A9G 7A
6.55Útočník (3 v 1)6.70
2G 0A4G 1A
Lens W3-4-3
30BrankárB. Joly6.8
3ObrancaJ. Limage6.4
29ObrancaE. Jezequel6.6
5ObrancaR. Lejeune6.81A
2ZáložníkF. Proniez6.51A
6ZáložníkT. David6.5
20ZáložníkC. Bertrand6.61A
13ZáložníkM. Revelli6.91G2A
24ÚtočníkL. Archier6.51G
19ÚtočníkD. Pierre-Louis6.4
9ÚtočníkS. Jeudy6.71G
Paris FC W4-2-3-1
16BrankárM. Chavas7.2
18ObrancaM. N'Dongala6.8
29ObrancaD. Davis7.0
19ObrancaT. Greboval7.21A
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
24ZáložníkA. Le Moguedec7.15A
4ZáložníkK. Korosec7.01G
20ZáložníkK. Jedlinska6.82G1A
21ZáložníkO. Picard6.91G
10ZáložníkC. Mateo6.95G1A
9ÚtočníkL. Azzaro6.74G1A

Prehľad zápasu

Paris FC W zdolal Lens W 2:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: M. Revelli 19′, L. Azzaro 46′, K. Jedlinska 72′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Lens W mal 32% držanie lopty, Paris FC W mal 68%. Lens W mal 3 striel (1 na bránu), Paris FC W mal 14 (8 na bránu). Lens W urobil 4 striedaní, Paris FC W urobil 5.

Rivalita od 2026

Lens W vs Paris FC W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Lens W
0
výhier
Remízy
0
Paris FC W
1
výhier
Góly spolu
8 · 8.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 62 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Lens W

LWLLWL

Paris FC W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Lens W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Paris FC W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Paris FC W and +1.5 goals

10%Forma90%
39%Útok61%
19%Obrana81%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026