Menu

Dijon W vs Marseille W

Stade Gaston-Gérard, Dijon7. novembra 2025 o 21:00
Domáci

Dijon W

11
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Dijon W
Marseille W
Výkop
Polčas
46′
M. MorylM. Le Mouel
46′
J. PerretJ. Brown
Lina Gay48′
52′
L. Bourgouin
L. GayO. Domin
69′
G. GrzybowskaM. Haelewyn
77′
78′Ninon Blanchard
A. FontaineC. Ndzana
78′
K. TaylorD. Kopinska
86′
89′
R. KhezamiR. Couasnon
D. Kopinska

asistencia: C. Ndzana

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
3Shots off Goal2
15Total Shots6
4Blocked Shots1
11Shots insidebox5
4Shots outsidebox1
14Fouls6
7Corner Kicks2
0Offsides1
52%Ball Possession48%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
460Total passes431
392Passes accurate340
85%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dijon W je 6.87, v porovnaní s 6.71 u Marseille W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dijon W je L. Declercq (7.14), u Marseille W je to M. Herrera Monge (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dijon W prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 8 asistenciami, na čele s N. Krezyman (4G). U Marseille W je to 14 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Bourdieu (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dijon W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Marseille W má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dijon W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Marseille W s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dijon W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u Marseille W s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Dijon W a 74% u Marseille W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dijon W nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Marseille W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dijon W je 24.9 (najmladší: A. Fontaine (21), najstarší: L. Declercq (30)), zatiaľ čo Marseille W má priemer 25.6 (najmladší: N. Bamenga (21), najstarší: M. Carro (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dijon W majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u Marseille W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dijon W4-2-3-14-1-4-1Marseille W
GKDEFMIDFWD
1Talasla.3Siren26Taylor28Carage24Vairon8Declercq5Grzybow.20Fontaine6Gay10Krezyman11Terchoun30Shore7Laplace.15Blancha.55Carro12Khezami5Moryl77Monge14Perret17Bourgou.10Bamenga9Bourdieu

Náhradníci

Tréner: Pierre-Alain Picard

Náhradníci

Tréner: Frédéric Gonçalves

Dijon WSila pozíciíMarseille W
6.87
Ø Hodnotenie
6.71
6.89Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (3 v 4)6.62
0G 2A1G 1A
6.84Záložník (6 v 5)6.75
8G 4A5G 7A
6.71Útočník (1 v 1)6.91
1G 2A8G 0A
Dijon W4-2-3-1
1BrankárK. Talaslahti6.9
3ObrancaE. Siren7.01A
28ObrancaN. Carage7.01A
24ObrancaM. Vairon6.8
26ZáložníkK. Taylor
8ZáložníkL. Declercq7.11G1A
5ZáložníkG. Grzybowska6.6
20ZáložníkA. Fontaine6.63G
6ZáložníkL. Gay
10ZáložníkN. Krezyman7.04G3A
11ÚtočníkM. Terchoun6.71G2A
Marseille W4-1-4-1
30BrankárM. Shore6.8
7ObrancaT. Laplacette6.5
15ObrancaN. Blanchard6.71G
55ObrancaM. Carro6.61A
12ObrancaR. Khezami6.7
5ZáložníkM. Moryl6.5
77ZáložníkM. Herrera Monge7.13G5A
14ZáložníkJ. Perret6.72G2A
17ZáložníkL. Bourgouin
10ZáložníkN. Bamenga6.7
9ÚtočníkM. Bourdieu6.98G

Prehľad zápasu

Dijon W a Marseille W remizovali 1:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: L. Bourgouin 52′, D. Kopinska 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Dijon W mal 52% držanie lopty, Marseille W mal 48%. Dijon W mal 15 striel (8 na bránu), Marseille W mal 6 (3 na bránu). Dijon W urobil 4 striedaní, Marseille W urobil 3.

Rivalita od 2019

Dijon W vs Marseille W vzájomné výsledky

2 stretnutí
Dijon W
2
výhier
Remízy
0
Marseille W
0
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Dijon W

LLWWWD

Marseille W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

Dijon W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Marseille W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Dijon W or draw

64%Forma36%
45%Útok55%
56%Obrana44%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026