Menu

Montpellier W vs Strasbourg W

Stade Bernard Gasset Terrain n°7, Montpellier4. októbra 2025 o 15:00
20
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Montpellier W
Strasbourg W
Výkop
K. LouisR. Kadzere
15′
40′Eseosa Aigbogun
Polčas
46′
A. ChaneyA. Tchakounte
A. Tchakounte

Own Goal

50′
Nina Soufiya Ngueleu55′
N. NgueleuR. Chaine
64′
E. RambaudI. Koko
64′
64′
M. HoeltzelM. Agnew
Sonia Ouchene66′
J. Coquet

asistencia: S. Ouchene

75′
77′
E. AigbogunM. Babou
77′
S. EngeA. Yeboah
87′Ananée Yeboah
C. Baylet
89′
J. CoquetC. Chabod
89′
Cyrielle Blanc90+6′
Justine Lerond90+1′
90+8′Mama Diop
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal0
4Shots off Goal5
11Total Shots8
3Blocked Shots3
7Shots insidebox6
4Shots outsidebox2
15Fouls12
3Corner Kicks3
3Offsides0
35%Ball Possession65%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
271Total passes507
176Passes accurate408
65%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Montpellier W je 6.76, v porovnaní s 6.57 u Strasbourg W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Montpellier W je J. Lerond (7.53), u Strasbourg W je to S. Enge (6.88).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Montpellier W prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s C. Blanc (3G). U Strasbourg W je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom F. Pinto (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Montpellier W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Strasbourg W má 1 obrancov s priemerom 6.33. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Montpellier W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 8 u Strasbourg W s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Montpellier W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 2 u Strasbourg W s priemerom 6.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Montpellier W a 75% u Strasbourg W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Montpellier W nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Strasbourg W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Montpellier W je 23.9 (najmladší: L. Gstalter (20), najstarší: K. Louis (29)), zatiaľ čo Strasbourg W má priemer 27.0 (najmladší: M. Traore (22), najstarší: E. Aigbogun (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Montpellier W majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 17 u Strasbourg W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Montpellier W4-1-4-13-1-4-2Strasbourg W
GKDEFMIDFWD
1Lerond5Louis6Palis18Rastocle3Levasse.15Blanc17Coquet8Ouchene22Gstalter14Rambaud21Ngueleu1Wahl21Bonet18Chaney23Aigbogun6Enge12Beche13Pinto20Hoeltzel80Traore19Konan9Diop

Náhradníci

Tréner: Yannick Chandioux

Náhradníci

Tréner: Vincent Nogueira

Montpellier WSila pozíciíStrasbourg W
6.76
Ø Hodnotenie
6.57
7.53Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.55Obranca (4 v 1)6.33
0G 0A0G 0A
6.83Záložník (5 v 8)6.74
6G 2A1G 1A
6.53Útočník (1 v 2)6.45
0G 1A1G 1A
Montpellier W4-1-4-1
1BrankárJ. Lerond7.5
5ObrancaK. Louis6.6
6ObrancaE. Palis6.6
18ObrancaJ. Rastocle6.5
3ObrancaM. Levasseur6.6
15ZáložníkC. Blanc7.23G
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
22ZáložníkL. Gstalter6.6
14ZáložníkE. Rambaud
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A
Strasbourg W3-1-4-2
23ObrancaE. Aigbogun6.3
1ZáložníkM. Wahl
21ZáložníkE. Bonet
18ZáložníkA. Chaney
6ZáložníkS. Enge6.9
12ZáložníkA. Beche
13ZáložníkF. Pinto6.81G1A
20ZáložníkM. Hoeltzel
80ZáložníkM. Traore6.5
19ÚtočníkI. Konan6.51G
9ÚtočníkM. Diop6.41A

Prehľad zápasu

Montpellier W zdolal Strasbourg W 2:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: A. Tchakounte 50′ (o.g.), J. Coquet 75′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Montpellier W mal 35% držanie lopty, Strasbourg W mal 65%. Montpellier W mal 11 striel (4 na bránu), Strasbourg W mal 8 (0 na bránu). Montpellier W urobil 5 striedaní, Strasbourg W urobil 4.

Rivalita od 2024

Montpellier W vs Strasbourg W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Montpellier W
1
výhier
Remízy
1
Strasbourg W
1
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Montpellier W

WLWLLD

Strasbourg W

LLDLLW

Predpoveď zápasu

Montpellier W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Strasbourg W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Strasbourg W

0%Forma100%
33%Útok67%
36%Obrana64%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026