Menu

Saint Etienne W vs Marseille W

Stade Salif Keita4. októbra 2025 o 17:00
04

Udalosti zápasu

Saint-Étienne W
Marseille W
Výkop
9′Tess Laplacette
14′
M. Bourdieu

asistencia: M. Herrera

Amandine Pierre-Louis17′
45′
M. Herrera

asistencia: L. Bourgouin

Polčas
F. BataillardS. Cambot
46′
W. FonN. Istocki
46′
47′
M. Herrera
A. Pierre-LouisH. Mansuy
59′
R. CorbozL. M. Hermann
59′
66′
N. BamengaJ. Brown
69′Ninon Blanchard
72′Jody Brown
I. Kristoffersen
76′
81′
T. LaplacetteJ. Perret
81′
M. Bourdieu
Déborah Bien-Aimé87′
90+3′
N. BlanchardT. Joseph
90+3′
M. Le MouelM. Moryl
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal8
5Shots off Goal6
8Total Shots16
2Blocked Shots2
3Shots insidebox7
5Shots outsidebox9
11Fouls12
1Corner Kicks1
1Offsides2
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
391Total passes423
311Passes accurate350
80%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Saint-Étienne W je 6.51, v porovnaní s 6.71 u Marseille W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Saint-Étienne W je A. Pinguet (6.83), u Marseille W je to M. Herrera Monge (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Saint-Étienne W prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 1 asistenciami, na čele s —. U Marseille W je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Bourdieu (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Saint-Étienne W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo Marseille W má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Saint-Étienne W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.50, oproti 6 u Marseille W s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Saint-Étienne W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.29, v porovnaní s 1 u Marseille W s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Saint-Étienne W a 74% u Marseille W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Saint-Étienne W nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Marseille W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Saint-Étienne W je 23.9 (najmladší: F. Bataillard (21), najstarší: A. Pierre-Louis (30)), zatiaľ čo Marseille W má priemer 26.4 (najmladší: N. Bamenga (21), najstarší: M. Carro (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Saint-Étienne W majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 18 u Marseille W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Saint-Étienne W5-4-13-5-2Marseille W
GKDEFMIDFWD
16Pinguet29Romanel.12Pierre-.15Gajic3Tapia13Bataill.14Bien-Ai.7Conness.10Corboz22Fon11Hornema.30Shore15Blancha.55Carro22Couasnon7Laplace.10Bamenga88Elisor8Mouel77Monge9Bourdieu17Bourgou.

Náhradníci

Tréner: Sébastien Joseph

Náhradníci

Tréner: Frédéric Gonçalves

Saint-Étienne WSila pozíciíMarseille W
6.51
Ø Hodnotenie
6.71
6.83Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.50Obranca (3 v 3)6.65
0G 0A1G 2A
6.50Záložník (6 v 6)6.70
0G 0A6G 6A
6.29Útočník (1 v 1)6.91
0G 1A8G 0A
Saint-Étienne W5-4-1
16BrankárA. Pinguet6.8
12ObrancaA. Pierre-Louis6.4
3ObrancaC. Tapia6.5
13ObrancaF. Bataillard6.7
29ZáložníkM. Romanelli
15ZáložníkA. Gajic
14ZáložníkD. Bien-Aime6.7
7ZáložníkA. Connesson6.5
10ZáložníkR. Corboz6.5
22ZáložníkW. Fon6.2
11ÚtočníkS. Hornemann6.31A
Marseille W3-5-2
30BrankárM. Shore6.8
15ObrancaN. Blanchard6.71G
55ObrancaM. Carro6.61A
22ObrancaR. Couasnon6.61A
7ZáložníkT. Laplacette6.5
10ZáložníkN. Bamenga6.7
88ZáložníkS. Elisor6.5
8ZáložníkM. Le Mouel6.63G1A
77ZáložníkM. Herrera Monge7.13G5A
17ZáložníkL. Bourgouin
9ÚtočníkM. Bourdieu6.98G

Prehľad zápasu

Marseille W zdolal Saint-Étienne W 4:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: M. Bourdieu 14′, M. Herrera 45′, M. Herrera 47′, M. Bourdieu 81′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Saint-Étienne W mal 48% držanie lopty, Marseille W mal 52%. Saint-Étienne W mal 8 striel (1 na bránu), Marseille W mal 16 (8 na bránu). Saint-Étienne W urobil 5 striedaní, Marseille W urobil 4.

Rivalita od 2026

Saint-Étienne W vs Marseille W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Saint-Étienne W
1
výhier
Remízy
0
Marseille W
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Saint-Étienne W

LLWLLL

Marseille W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

Saint-Étienne W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Marseille W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Marseille W

0%Forma0%
33%Útok67%
54%Obrana46%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026