Menu

Nantes W vs Paris Fc W

Stade Marcel Saupin, Nantes3. októbra 2025 o 21:00
Domáci

Nantes W

31
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Nantes W
Paris FC W
Výkop
L. Calba

asistencia: J. Machart-Rabanne

27′
Melissa Bethi29′
34′
M. ChavasI. Marques
41′Anaële Le Moguédec
Polčas
46′
C. HocineT. Sissoko
46′
A. Le MoguedecK. Dufour
L. Khelifi

asistencia: J. Swierot

52′
J. Machart-RabanneR. Eloissaint
58′
63′
L. Azzaro

Penalty

69′Lorena Azzaro
L. KhelifiJ. Mossard
70′
L. CalbaC. Robillard
70′
76′
L. AzzaroN. Haheim
M. BethiJ. Pasquereau
79′
83′
M. GarbinoO. Picard
C. Robillard
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
4Shots off Goal9
11Total Shots15
1Blocked Shots2
10Shots insidebox12
1Shots outsidebox3
14Fouls10
2Corner Kicks4
1Offsides2
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
306Total passes520
219Passes accurate410
72%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nantes W je 6.98, v porovnaní s 6.89 u Paris FC W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nantes W je E. Burns (7.17), u Paris FC W je to M. Chavas (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nantes W prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 9 asistenciami, na čele s L. Khelifi (5G). U Paris FC W je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom C. Mateo (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nantes W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Paris FC W má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nantes W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Paris FC W s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nantes W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Paris FC W s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Nantes W a 77% u Paris FC W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nantes W nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Paris FC W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nantes W je 26.0 (najmladší: J. Swierot (19), najstarší: J. Machart-Rabanne (36)), zatiaľ čo Paris FC W má priemer 25.5 (najmladší: F. Liaigre (20), najstarší: D. Corboz (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nantes W majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 18 u Paris FC W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nantes W5-3-24-2-3-1Paris FC W
GKDEFMIDFWD
1Burns17Machart.27Rodrigu.3Cosme4Cosson21Fleury26Khelifi28Swierot18Bethi20Saoud9Calba16Chavas26Liaigre2Hocine29Davis3Bogaert8Corboz4Korosec10Mateo24Moguedec7Garbino9Azzaro

Náhradníci

Tréner: Nicolas Chabot

Náhradníci

Tréner: Sandrine Soubeyrand

Nantes WSila pozíciíParis FC W
6.98
Ø Hodnotenie
6.89
7.17Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (3 v 4)6.89
2G 3A1G 1A
7.05Záložník (6 v 5)6.87
7G 6A10G 6A
6.63Útočník (1 v 1)6.70
0G 0A4G 1A
Nantes W5-3-2
1BrankárE. Burns7.2
17ObrancaJ. Machart-Rabanne7.02A
4ObrancaM. Cosson7.11G
21ObrancaL. Fleury6.71G1A
27ZáložníkN. Rodrigues
3ZáložníkC. Cosme
26ZáložníkL. Khelifi7.05G
28ZáložníkJ. Swierot7.11G6A
18ZáložníkM. Bethi7.01G
9ZáložníkL. Calba
20ÚtočníkI. Saoud6.6
Paris FC W4-2-3-1
16BrankárM. Chavas7.2
26ObrancaF. Liaigre7.0
2ObrancaC. Hocine6.8
29ObrancaD. Davis7.0
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
8ZáložníkD. Corboz6.5
4ZáložníkK. Korosec7.01G
10ZáložníkC. Mateo6.95G1A
24ZáložníkA. Le Moguedec7.15A
7ZáložníkM. Garbino6.84G
9ÚtočníkL. Azzaro6.74G1A

Prehľad zápasu

Nantes W zdolal Paris FC W 3:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: L. Calba 27′, L. Khelifi 52′, L. Azzaro 63′ (pen.), C. Robillard 89′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Nantes W mal 37% držanie lopty, Paris FC W mal 63%. Nantes W mal 11 striel (6 na bránu), Paris FC W mal 15 (4 na bránu). Nantes W urobil 4 striedaní, Paris FC W urobil 5.

Rivalita od 2024

Nantes W vs Paris FC W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Nantes W
1
výhier
Remízy
2
Paris FC W
0
výhier
Góly spolu
3 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Nantes W

DWLWWD

Paris FC W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Nantes W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Paris FC W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Paris FC W

40%Forma60%
57%Útok43%
0%Obrana100%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026