Menu

Saint Etienne W vs Strasbourg W

Stade Salif Keita, Saint-Étienne23. apríla 2025 o 21:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Saint-Étienne W
Strasbourg W
Výkop
6′
M. Hoeltzel
Morgane Belkhiter43′
Polčas
L. MartinezS. Stratigakis
46′
55′Mégane Hoeltzel
60′
L. JosephL. Azzaro
69′
Maeline MendyM. Duporge
A. LamontagneA. Connesson
73′
S. ChampagnacM. Dehri
80′
82′
L. HannequinE. Loving
83′
M. HoeltzelPilar Khoury
83′
F. HoarauM. Babou
A. Pierre-LouisM. Maniouloux
88′
S. Cambot

asistencia: C. Tapia

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
4Shots off Goal7
13Total Shots12
3Blocked Shots1
7Shots insidebox9
6Shots outsidebox3
10Fouls9
2Corner Kicks4
0Offsides5
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
384Total passes461
273Passes accurate365
71%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Saint-Étienne W je 6.59, v porovnaní s 6.79 u Strasbourg W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Saint-Étienne W je S. Cambot (6.75), u Strasbourg W je to M. Wahl (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Saint-Étienne W prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 1 asistenciami, na čele s —. U Strasbourg W je to 3 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Chaney (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Saint-Étienne W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.57, zatiaľ čo Strasbourg W má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Saint-Étienne W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.56, oproti 5 u Strasbourg W s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Saint-Étienne W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 2 u Strasbourg W s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Saint-Étienne W a 78% u Strasbourg W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Saint-Étienne W nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Strasbourg W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Saint-Étienne W je 27.1 (najmladší: F. Bataillard (21), najstarší: S. Cambot (32)), zatiaľ čo Strasbourg W má priemer 24.2 (najmladší: M. Hoeltzel (22), najstarší: É. Bonet (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Saint-Étienne W majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 3 u Strasbourg W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Saint-Étienne W4-4-23-5-2Strasbourg W
GKDEFMIDFWD
16Gignoux23Belkhit.14Bogi6Martinez3Tapia12Pierre-.9Cambot10Champag.18Caputo13Bataill.8Lamonta.1Wahl29Jézéquel18Chaney21Bonet24Périsset94Mendy6Enge20Hoeltzel26Hoarau27Hannequ.9Joseph

Náhradníci

Tréner: A. Brihat

Náhradníci

Tréner: V. Nogueira

Saint-Étienne WSila pozíciíStrasbourg W
6.59
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.57Obranca (4 v 3)6.77
0G 0A2G 2A
6.56Záložník (4 v 5)6.76
0G 1A0G 1A
6.63Útočník (2 v 2)6.65
0G 0A1G 4A
Saint-Étienne W4-4-2
16BrankárM. Gignoux
23ObrancaM. Belkhiter6.7
14ObrancaF. Bogi
6ObrancaL. Martinez
3ObrancaC. Tapia6.5
12ZáložníkA. Pierre-Louis6.4
9ZáložníkS. Cambot6.81A
10ZáložníkS. Champagnac
18ZáložníkC. Caputo
13ÚtočníkF. Bataillard6.7
8ÚtočníkA. Lamontagne6.6
Strasbourg W3-5-2
1BrankárM. Wahl7.0
29ObrancaE. Jézéquel
18ObrancaA. Chaney6.71G1A
21ObrancaÉ. Bonet6.81G1A
24ZáložníkÈ. Périsset
94ZáložníkMaeline Mendy
6ZáložníkS. Enge6.9
20ZáložníkM. Hoeltzel6.61A
26ZáložníkF. Hoarau
27ÚtočníkL. Hannequin6.71G4A
9ÚtočníkL. Joseph

Prehľad zápasu

Saint-Étienne W a Strasbourg W remizovali 1:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: M. Hoeltzel 6′, S. Cambot 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Saint-Étienne W mal 46% držanie lopty, Strasbourg W mal 54%. Saint-Étienne W mal 13 striel (6 na bránu), Strasbourg W mal 12 (4 na bránu). Saint-Étienne W urobil 4 striedaní, Strasbourg W urobil 5.

Rivalita od 2024

Saint-Étienne W vs Strasbourg W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Saint-Étienne W
0
výhier
Remízy
0
Strasbourg W
3
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Saint-Étienne W

LLWLLL

Strasbourg W

LLDLLW

Predpoveď zápasu

Saint-Étienne W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Strasbourg W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Strasbourg W

0%Forma100%
11%Útok89%
35%Obrana65%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026