Menu

Strasbourg W vs Lyon W

Stade de la Meinau, Strasbourg1. marca 2025 o 21:00
04
Hostia

Lyon W

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Strasbourg W
Lyon W
Výkop
6′
E. Le Sommer

asistencia: A. Majri

Polčas
62′
W. Renard
64′
M. Dumornay

asistencia: E. Le Sommer

E. JézéquelM. Babou
67′
67′
E. Le SommerT. Chawinga
67′
W. RenardA. Sombath
67′
S. SvavaS. Bacha
L. HannequinK. Chapelle
68′
71′
D. EgurrolaA. Hegerberg
A. TchakountéA. Chaney
78′
M. HoeltzelE. Loving
78′
Maeline MendyE. Evels
86′
86′
V. GillesTarciane
90′
T. Chawinga

asistencia: V. Bècho

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal11
5Shots off Goal14
8Total Shots28
1Blocked Shots3
3Shots insidebox21
5Shots outsidebox7
5Fouls8
3Corner Kicks8
0Offsides2
37%Ball Possession63%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
341Total passes581
269Passes accurate513
79%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Strasbourg W je 6.68, v porovnaní s 7.19 u Lyon W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Strasbourg W je M. Wahl (7.02), u Lyon W je to S. Svava (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Strasbourg W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 6 asistenciami, na čele s É. Bonet (1G). U Lyon W je to 12 gólov a 11 asistencií s lídrom V. Bècho (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Strasbourg W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.42, zatiaľ čo Lyon W má 4 obrancov s priemerom 7.35. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Strasbourg W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u Lyon W s hodnotením 7.16. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Strasbourg W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 1 u Lyon W s priemerom 7.18. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Strasbourg W a 83% u Lyon W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Strasbourg W nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Lyon W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Strasbourg W je 23.7 (najmladší: A. Tchakounté (22), najstarší: É. Bonet (27)), zatiaľ čo Lyon W má priemer 27.3 (najmladší: V. Bècho (22), najstarší: W. Renard (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Strasbourg W majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 14 u Lyon W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Strasbourg W3-4-2-14-2-3-1Lyon W
GKDEFMIDFWD
1Wahl24Périsset5Tchakou.21Bonet12Béché6Enge27Hannequ.29Jézéquel94Mendy10Azzaro20Hoeltzel1Endler2Huerta21Gilles3Renard23Svava13Egurrola10Marozsán27Bècho7Majri9Sommer6Dumornay

Náhradníci

Tréner: V. Nogueira

Náhradníci

Tréner: J. Montemurro

Strasbourg WSila pozíciíLyon W
6.68
Ø Hodnotenie
7.19
7.02Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.42Obranca (3 v 4)7.35
1G 1A1G 6A
6.76Záložník (4 v 5)7.16
1G 4A7G 2A
6.64Útočník (3 v 1)7.18
0G 1A4G 3A
Strasbourg W3-4-2-1
1BrankárM. Wahl7.0
24ObrancaÈ. Périsset
5ObrancaA. Tchakounté6.0
21ObrancaÉ. Bonet6.81G1A
12ZáložníkA. Béché6.8
6ZáložníkS. Enge6.9
27ZáložníkL. Hannequin6.71G4A
29ZáložníkE. Jézéquel
94ÚtočníkMaeline Mendy
10ÚtočníkL. Azzaro
20ÚtočníkM. Hoeltzel6.61A
Lyon W4-2-3-1
1BrankárC. Endler6.9
2ObrancaS. Huerta
21ObrancaV. Gilles
3ObrancaW. Renard7.3
23ObrancaS. Svava7.41G6A
13ZáložníkD. Egurrola7.21G
10ZáložníkD. Marozsán
27ZáložníkV. Bècho7.26G2A
7ZáložníkA. Majri
9ZáložníkE. Le Sommer
6ÚtočníkM. Dumornay7.24G3A

Prehľad zápasu

Lyon W zdolal Strasbourg W 4:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: E. Le Sommer 6′, W. Renard 62′, M. Dumornay 64′, T. Chawinga 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Strasbourg W mal 37% držanie lopty, Lyon W mal 63%. Strasbourg W mal 8 striel (2 na bránu), Lyon W mal 28 (11 na bránu). Strasbourg W urobil 5 striedaní, Lyon W urobil 5.

Rivalita od 2024

Strasbourg W vs Lyon W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Strasbourg W
0
výhier
Remízy
1
Lyon W
2
výhier
Góly spolu
15 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Strasbourg W

LLDLLW

Lyon W

WWDLWW

Predpoveď zápasu

Strasbourg W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Lyon W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Lyon W

12%Forma88%
13%Útok87%
25%Obrana75%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026