Menu

Nantes W vs Fc Fleury 91 W

Stade Marcel-Saupin, Nantes7. decembra 2024 o 17:00
Domáci

Nantes W

00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Nantes W
FC Fleury 91 W
Výkop
Polčas
L. StortiT. Eninger
61′
J. PasquereauÉ. Frémaux
61′
R. ÉloissantK. Gago
61′
61′
S. KassiA. Fontaine
68′Inès Konan
76′Mariam Diakité
Julie Machart-Rabanne82′
83′
I. KonanD. Kopińska
83′
B. LouisE. Badu
90+2′Aïrine Fontaine
C. RobillardD. Marcano
90′
90′
F. RobertN. Ben Khaled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
6Shots off Goal4
10Total Shots9
1Blocked Shots2
4Shots insidebox4
6Shots outsidebox5
10Fouls12
4Corner Kicks3
1Offsides1
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves3
434Total passes348
312Passes accurate226
72%Passes %65%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nantes W je 6.85, v porovnaní s 6.86 u FC Fleury 91 W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nantes W je E. Burns (7.17), u FC Fleury 91 W je to C. Picaud (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nantes W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Cosson (1G). U FC Fleury 91 W je to 1 gólov a 0 asistencií s lídrom E. Kamczyk (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nantes W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo FC Fleury 91 W má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nantes W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 4 u FC Fleury 91 W s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nantes W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 3 u FC Fleury 91 W s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Nantes W a 74% u FC Fleury 91 W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nantes W nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 9 u FC Fleury 91 W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nantes W je 28.2 (najmladší: J. Mossard (20), najstarší: J. Rabanne (36)), zatiaľ čo FC Fleury 91 W má priemer 28.5 (najmladší: A. Bizet (19), najstarší: C. Meffometou (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nantes W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 11 u FC Fleury 91 W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nantes W4-2-3-13-4-3FC Fleury 91 W
GKDEFMIDFWD
1Burns17Rabanne4Cosson5Pasquer.18Rageot7Storti29Sumo8Mossard10Robilla.21Fleury11Éloissa.1Picaud12Meffome.5Diakité15Bizet10Robert28Jaurena2Kassi25Martins19Konan8Kamczyk27Louis

Náhradníci

Tréner: N. Chabot

Náhradníci

Tréner: F. Biancalani

Nantes WSila pozíciíFC Fleury 91 W
6.85
Ø Hodnotenie
6.86
7.17Brankár (1 v 1)7.32
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (4 v 3)6.88
1G 2A0G 0A
6.69Záložník (5 v 4)6.72
2G 2A0G 0A
6.55Útočník (1 v 3)6.65
0G 0A1G 0A
Nantes W4-2-3-1
1BrankárE. Burns7.2
17ObrancaJ. Rabanne7.02A
4ObrancaM. Cosson7.11G
5ObrancaJ. Pasquereau6.9
18ObrancaL. Rageot
7ZáložníkL. Storti
29ZáložníkE. Sumo
8ZáložníkJ. Mossard6.6
10ZáložníkC. Robillard6.71G1A
21ZáložníkL. Fleury6.71G1A
11ÚtočníkR. Éloissant6.5
FC Fleury 91 W3-4-3
1BrankárC. Picaud7.3
12ObrancaC. Meffometou6.9
5ObrancaM. Diakité
15ObrancaA. Bizet
10ZáložníkF. Robert
28ZáložníkI. Jaurena6.9
2ZáložníkS. Kassi
25ZáložníkMorgane Martins6.6
19ÚtočníkI. Konan
8ÚtočníkE. Kamczyk6.71G
27ÚtočníkB. Louis

Prehľad zápasu

Nantes W a FC Fleury 91 W remizovali 0:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Nantes W mal 55% držanie lopty, FC Fleury 91 W mal 45%. Nantes W mal 10 striel (3 na bránu), FC Fleury 91 W mal 9 (3 na bránu). Nantes W urobil 4 striedaní, FC Fleury 91 W urobil 4.

Rivalita od 2025

Nantes W vs FC Fleury 91 W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Nantes W
2
výhier
Remízy
0
FC Fleury 91 W
1
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Nantes W

DWLWWD

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Predpoveď zápasu

Nantes W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Fleury 91 W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Fleury 91 W

40%Forma60%
23%Útok77%
67%Obrana33%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026