Menu

Fc Fleury 91 W vs Paris Fc W

Stade Robert Bobin, Bondoufle24. novembra 2024 o 12:30
14
Rozhodca: A. Collin
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Fleury 91 W
Paris FC W
Výkop
5′
C. Matéo

asistencia: J. Dufour

Mariam Diakité22′
24′
C. Matéo

asistencia: K. Bussy

42′
C. Matéo

asistencia: J. Dufour

D. KopińskaI. Jaurena
43′
A. TounkaraB. Louis
43′
Polčas
47′Clara Matéo
57′Melween Ndongala
57′
C. Ould HocineT. Sissoko
Inès Jaurena65′
68′
D. CorbozM. Le Mouël
68′
M. NDongalaD. Davis
S. KassiI. Konan
69′
81′
K. BussyM. Garbino
81′
C. MatéoM. Bourdieu
B. Louis

asistencia: F. Robert

83′
A. BizetW. Zieniewicz
86′
E. KamczykE. Badu
86′
89′
M. Bourdieu

asistencia: J. Dufour

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal8
6Shots off Goal5
19Total Shots16
7Blocked Shots3
10Shots insidebox15
9Shots outsidebox1
10Fouls7
5Corner Kicks6
1Offsides0
39%Ball Possession61%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
306Total passes499
220Passes accurate399
72%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fleury 91 W je 6.83, v porovnaní s 6.78 u Paris FC W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fleury 91 W je C. Picaud (7.32), u Paris FC W je to T. Greboval (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fleury 91 W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s E. Kamczyk (1G). U Paris FC W je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Matéo (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Paris FC W má 4 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fleury 91 W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 5 u Paris FC W s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Paris FC W s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u FC Fleury 91 W a 78% u Paris FC W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fleury 91 W nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Paris FC W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fleury 91 W je 27.5 (najmladší: A. Bizet (19), najstarší: C. Meffometou (35)), zatiaľ čo Paris FC W má priemer 24.8 (najmladší: I. Marques (21), najstarší: D. Corboz (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fleury 91 W majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 15 u Paris FC W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fleury 91 W3-4-2-14-2-3-1Paris FC W
GKDEFMIDFWD
1Picaud12Meffome.75Tounkara15Bizet10Robert2Kassi8Kamczyk25Martins5Diakité7Kopińska14Traoré1Marques18N'Donga.2Hocine19Greboval3Bogaert8Corboz4Korošec22Bussy17Thiney11Dufour10Matéo

Náhradníci

Tréner: F. Biancalani

Náhradníci

Tréner: S. Soubeyrand

FC Fleury 91 WSila pozíciíParis FC W
6.83
Ø Hodnotenie
6.78
7.32Brankár (1 v 1)6.20
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)6.91
0G 0A1G 2A
6.62Záložník (4 v 5)6.73
1G 0A1G 0A
6.73Útočník (3 v 1)6.90
0G 1A5G 1A
FC Fleury 91 W3-4-2-1
1BrankárC. Picaud7.3
12ObrancaC. Meffometou6.9
75ObrancaA. Tounkara
15ObrancaA. Bizet
10ZáložníkF. Robert
2ZáložníkS. Kassi
8ZáložníkE. Kamczyk6.71G
25ZáložníkMorgane Martins6.6
5ÚtočníkM. Diakité
7ÚtočníkD. Kopińska
14ÚtočníkA. Traoré6.71A
Paris FC W4-2-3-1
1BrankárI. Marques6.2
18ObrancaM. N'Dongala6.8
2ObrancaC. Ould Hocine6.8
19ObrancaT. Greboval7.21A
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
8ZáložníkD. Corboz6.5
4ZáložníkK. Korošec7.01G
22ZáložníkK. Bussy
17ZáložníkG. Thiney
11ZáložníkJ. Dufour
10ÚtočníkC. Matéo6.95G1A

Prehľad zápasu

Paris FC W zdolal FC Fleury 91 W 4:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: C. Matéo 5′, C. Matéo 24′, C. Matéo 42′, B. Louis 83′, M. Bourdieu 89′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Fleury 91 W mal 39% držanie lopty, Paris FC W mal 61%. FC Fleury 91 W mal 19 striel (6 na bránu), Paris FC W mal 16 (8 na bránu). FC Fleury 91 W urobil 5 striedaní, Paris FC W urobil 5.

Rivalita od 2017

FC Fleury 91 W vs Paris FC W vzájomné výsledky

16 stretnutí
FC Fleury 91 W
2
výhier
Remízy
4
Paris FC W
10
výhier
Góly spolu
45 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
10/16 · 63%
Nad 2,5
8/16 · 50%

Aktuálna forma

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Paris FC W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

FC Fleury 91 W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Paris FC W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Paris FC W

45%Forma55%
54%Útok46%
42%Obrana58%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026