Menu

Montpellier W vs Nantes W

Stade Bernard Gasset Terrain n°7, Montpellier15. novembra 2024 o 21:00
10
Hostia

Nantes W

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Montpellier W
Nantes W
Výkop
Marion Torrent12′
45′Amira Braham
Polčas
46′
A. Ould BrahamJ. Mossard
53′Manon Uffren
59′
R. ÉloissantL. Storti
59′
T. EningerC. Robillard
Lea Khelifi61′
L. GstalterK. Louis
66′
J. RastocleR. Kadzere
66′
I. Onumonu

asistencia: L. Khelifi

70′
Kethna Louis73′
78′
K. GagoN. Vagre
I. OnumonuN. Ngueleu
88′
L. KhelifiE. Palis
88′
89′
M. UffrenM. Cosson
S. OucheneÉ. Rambaud
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
6Shots off Goal4
16Total Shots7
1Blocked Shots1
8Shots insidebox4
8Shots outsidebox3
7Fouls12
4Corner Kicks2
0Offsides0
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves8
458Total passes383
346Passes accurate279
76%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Montpellier W je 6.65, v porovnaní s 6.86 u Nantes W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Montpellier W je S. Ouchene (6.80), u Nantes W je to E. Burns (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Montpellier W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Coquet (2G). U Nantes W je to 1 gólov a 3 asistencií s lídrom L. Fleury (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Montpellier W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo Nantes W má 5 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Montpellier W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 3 u Nantes W s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Montpellier W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 2 u Nantes W s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Montpellier W a 79% u Nantes W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Montpellier W nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Nantes W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Montpellier W je 24.6 (najmladší: L. Gstalter (20), najstarší: M. Torrent (33)), zatiaľ čo Nantes W má priemer 28.5 (najmladší: Nelly Rodrigues (22), najstarší: J. Rabanne (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Montpellier W majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 16 u Nantes W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Montpellier W4-4-25-3-2Nantes W
GKDEFMIDFWD
16Petiteau3Levasse.18Rastocle13Boureil.24Desland.7Khelifi4Torrent17Coquet22Gstalter11Onumonu8Ouchene1Burns17Rabanne27Rodrigu.5Pasquer.18Rageot21Fleury20Braham6Uffren23Eninger11Éloissa.9Gago

Náhradníci

Tréner: Y. Chandioux

Náhradníci

Tréner: N. Chabot

Montpellier WSila pozíciíNantes W
6.65
Ø Hodnotenie
6.86
Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 5)6.86
0G 0A1G 3A
6.68Záložník (4 v 3)
2G 2A0G 0A
6.80Útočník (2 v 2)6.55
1G 2A0G 0A
Montpellier W4-4-2
16BrankárM. Petiteau
3ObrancaM. Levasseur6.6
18ObrancaJ. Rastocle6.5
13ObrancaC. Boureille
24ObrancaO. Deslandes
7ZáložníkL. Khelifi
4ZáložníkM. Torrent6.72A
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
22ZáložníkL. Gstalter6.6
11ÚtočníkI. Onumonu
8ÚtočníkS. Ouchene6.81G2A
Nantes W5-3-2
1BrankárE. Burns7.2
17ObrancaJ. Rabanne7.02A
27ObrancaNelly Rodrigues6.8
5ObrancaJ. Pasquereau6.9
18ObrancaL. Rageot
21ObrancaL. Fleury6.71G1A
20ZáložníkA. Ould Braham
6ZáložníkM. Uffren
23ZáložníkT. Eninger
11ÚtočníkR. Éloissant6.5
9ÚtočníkK. Gago

Prehľad zápasu

Montpellier W zdolal Nantes W 1:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: I. Onumonu 70′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Montpellier W mal 54% držanie lopty, Nantes W mal 46%. Montpellier W mal 16 striel (9 na bránu), Nantes W mal 7 (2 na bránu). Montpellier W urobil 5 striedaní, Nantes W urobil 5.

Rivalita od 2025

Montpellier W vs Nantes W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Montpellier W
0
výhier
Remízy
2
Nantes W
1
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Montpellier W

WLWLLD

Nantes W

DWLWWD

Predpoveď zápasu

Montpellier W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Nantes W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Nantes W

50%Forma50%
71%Útok29%
33%Obrana67%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026