Menu

Paris Fc W vs Montpellier W

Stade Charléty, Paris9. novembra 2024 o 21:00
Domáci

Paris FC W

42
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Paris FC W
Montpellier W
Výkop
M. Garbino
11′
26′
I. Onumonu

asistencia: K. Louis

K. Bussy

asistencia: K. Korošec

32′
39′Kethna Louis
Polčas
Melween Ndongala54′
59′
N. NgueleuR. Kadzere
59′
K. LouisJ. Rastocle
K. KorošecM. Bourdieu
72′
G. ThineyM. Le Mouël
73′
74′
L. KhelifiJ. Coquet
M. GarbinoJ. Dufour
76′
80′
I. Onumonu

asistencia: M. Torrent

82′Marion Torrent
L. BogaertC. Ould Hocine
87′
J. Dufour

asistencia: D. Corboz

88′
90+1′
S. OucheneL. Gstalter
90+1′
E. PalisR. Chaine Rochette
J. Dufour

asistencia: M. Bourdieu

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal6
6Shots off Goal2
20Total Shots9
5Blocked Shots1
10Shots insidebox8
10Shots outsidebox1
8Fouls9
2Corner Kicks3
1Offsides3
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
476Total passes303
354Passes accurate197
74%Passes %65%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Paris FC W je 6.81, v porovnaní s 6.76 u Montpellier W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Paris FC W je T. Greboval (7.21), u Montpellier W je to J. Lerond (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Paris FC W prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 3 asistenciami, na čele s C. Matéo (5G). U Montpellier W je to 1 gólov a 5 asistencií s lídrom S. Ouchene (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Paris FC W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Montpellier W má 4 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Paris FC W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Montpellier W s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Paris FC W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 2 u Montpellier W s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Paris FC W a 62% u Montpellier W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Paris FC W nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Montpellier W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Paris FC W je 27.0 (najmladší: M. N'Dongala (21), najstarší: T. Sissoko (33)), zatiaľ čo Montpellier W má priemer 26.7 (najmladší: N. Ngueleu (21), najstarší: M. Torrent (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Paris FC W majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 15 u Montpellier W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Paris FC W4-2-3-14-4-2Montpellier W
GKDEFMIDFWD
16Nnadozie18N'Donga.23Sissoko19Greboval3Bogaert8Corboz4Korošec21Garbino17Thiney22Bussy10Matéo1Lerond3Levasse.13Boureil.24Desland.5Louis7Khelifi4Torrent6Palis8Ouchene21Ngueleu11Onumonu

Náhradníci

Tréner: S. Soubeyrand

Náhradníci

Tréner: Y. Chandioux

Paris FC WSila pozíciíMontpellier W
6.81
Ø Hodnotenie
6.76
Brankár (1 v 1)7.53
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.58
1G 2A0G 0A
6.77Záložník (5 v 4)6.69
5G 0A1G 4A
6.90Útočník (1 v 2)6.53
5G 1A0G 1A
Paris FC W4-2-3-1
16BrankárC. Nnadozie
18ObrancaM. N'Dongala6.8
23ObrancaT. Sissoko6.4
19ObrancaT. Greboval7.21A
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
8ZáložníkD. Corboz6.5
4ZáložníkK. Korošec7.01G
21ZáložníkM. Garbino6.84G
17ZáložníkG. Thiney
22ZáložníkK. Bussy
10ÚtočníkC. Matéo6.95G1A
Montpellier W4-4-2
1BrankárJ. Lerond7.5
3ObrancaM. Levasseur6.6
13ObrancaC. Boureille
24ObrancaO. Deslandes
5ObrancaK. Louis6.6
7ZáložníkL. Khelifi
4ZáložníkM. Torrent6.72A
6ZáložníkE. Palis6.6
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A
11ÚtočníkI. Onumonu

Prehľad zápasu

Paris FC W zdolal Montpellier W 4:2. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: M. Garbino 11′, I. Onumonu 26′, K. Bussy 32′, I. Onumonu 80′, J. Dufour 88′, J. Dufour 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Paris FC W mal 60% držanie lopty, Montpellier W mal 40%. Paris FC W mal 20 striel (9 na bránu), Montpellier W mal 9 (6 na bránu). Paris FC W urobil 4 striedaní, Montpellier W urobil 5.

Rivalita od 2017

Paris FC W vs Montpellier W vzájomné výsledky

17 stretnutí
Paris FC W
9
výhier
Remízy
1
Montpellier W
7
výhier
Góly spolu
49 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
9/17 · 53%
Nad 2,5
10/17 · 59%

Aktuálna forma

Paris FC W

WWWWWW

Montpellier W

WLWLLD

Predpoveď zápasu

Paris FC W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Montpellier W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Paris FC W

44%Forma56%
55%Útok45%
57%Obrana43%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026