Menu

Lyon W vs Montpellier W

Stade Marcel-Verchère, Bourg-en-Bresse5. októbra 2024 o 21:00
Domáci

Lyon W

40
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lyon W
Montpellier W
Výkop
W. Renard

asistencia: L. Horan

38′
Polčas
Sara Däbritz62′
L. Horan
63′
M. Dumornay

asistencia: V. Bècho

64′
T. ChawingaA. Sombath
66′
W. RenardK. Diani
66′
D. EgurrolaD. Marozsán
71′
71′
J. CoquetL. Gstalter
72′
N. NgueleuL. Khelifi
72′
K. LouisJ. Rastocle
E. CarpenterS. Huerta
77′
L. HoranA. Majri
77′
78′
R. Chaine RochetteÉ. Rambaud
S. Däbritz

asistencia: D. Marozsán

78′
88′
S. OucheneM. Diakité
Vicki Becho

Missed Penalty

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

14Shots on Goal0
14Shots off Goal1
29Total Shots2
1Blocked Shots1
22Shots insidebox0
7Shots outsidebox2
11Fouls9
10Corner Kicks0
3Offsides0
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves10
592Total passes290
511Passes accurate197
86%Passes %68%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lyon W je 7.14, v porovnaní s 6.72 u Montpellier W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lyon W je S. Svava (7.36), u Montpellier W je to J. Lerond (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lyon W prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 16 asistenciami, na čele s V. Bècho (6G). U Montpellier W je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom J. Coquet (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lyon W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.35, zatiaľ čo Montpellier W má 4 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lyon W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Montpellier W s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lyon W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.18, v porovnaní s 1 u Montpellier W s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Lyon W a 65% u Montpellier W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lyon W nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Montpellier W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lyon W je 28.0 (najmladší: V. Bècho (22), najstarší: W. Renard (35)), zatiaľ čo Montpellier W má priemer 24.3 (najmladší: R. Chaine Rochette (18), najstarší: K. Louis (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lyon W majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 15 u Montpellier W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lyon W4-2-3-14-2-3-1Montpellier W
GKDEFMIDFWD
1Endler12Carpent.21Gilles3Renard23Svava8Däbritz13Egurrola27Bècho26Horan22Chawinga6Dumornay1Lerond3Levasse.6Palis13Boureil.24Desland.8Ouchene17Coquet11Onumonu33Rochette5Louis21Ngueleu

Náhradníci

Tréner: J. Montemurro

Náhradníci

Tréner: Y. Chandioux

Lyon WSila pozíciíMontpellier W
7.14
Ø Hodnotenie
6.72
6.94Brankár (1 v 1)7.53
0G 0A0G 0A
7.35Obranca (4 v 4)6.57
1G 6A0G 0A
7.08Záložník (5 v 5)6.64
14G 7A3G 2A
7.18Útočník (1 v 1)6.53
4G 3A0G 1A
Lyon W4-2-3-1
1BrankárC. Endler6.9
12ObrancaE. Carpenter
21ObrancaV. Gilles
3ObrancaW. Renard7.3
23ObrancaS. Svava7.41G6A
8ZáložníkS. Däbritz
13ZáložníkD. Egurrola7.21G
27ZáložníkV. Bècho7.26G2A
26ZáložníkL. Horan6.81G2A
22ZáložníkT. Chawinga7.26G3A
6ÚtočníkM. Dumornay7.24G3A
Montpellier W4-2-3-1
1BrankárJ. Lerond7.5
3ObrancaM. Levasseur6.6
6ObrancaE. Palis6.6
13ObrancaC. Boureille
24ObrancaO. Deslandes
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
11ZáložníkI. Onumonu
33ZáložníkR. Chaine Rochette6.5
5ZáložníkK. Louis6.6
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A

Prehľad zápasu

Lyon W zdolal Montpellier W 4:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: W. Renard 38′, L. Horan 63′, M. Dumornay 64′, S. Däbritz 78′, Vicki Becho 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Lyon W mal 68% držanie lopty, Montpellier W mal 32%. Lyon W mal 29 striel (14 na bránu), Montpellier W mal 2 (0 na bránu). Lyon W urobil 5 striedaní, Montpellier W urobil 5.

Rivalita od 2013

Lyon W vs Montpellier W vzájomné výsledky

25 stretnutí
Lyon W
23
výhier
Remízy
2
Montpellier W
0
výhier
Góly spolu
97 · 3.9/zápas
Obaja skórovali
14/25 · 56%
Nad 2,5
22/25 · 88%

Aktuálna forma

Lyon W

WWDLWW

Montpellier W

WLWLLD

Predpoveď zápasu

Lyon W

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Montpellier W

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Lyon W and +1.5 goals

67%Forma33%
86%Útok14%
60%Obrana40%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026