Menu

Fc Fleury 91 W vs Montpellier W

Stade Robert Bobin, Bondoufle8. mája 2024 o 16:30
23
Rozhodca: V. Beyer

Udalosti zápasu

FC Fleury 91 W
Montpellier W
Výkop
4′
N. Mondésir

Penalty

35′
M. Lakrar

asistencia: L. Khelifi

Polčas
E. BaduD. Grabowska
46′
C. MeffometouB. Louis
46′
B. Louis

asistencia: L. Le Garrec

46′
49′Cyrielle Blanc
52′Sonia Ouchene
Ewelina Kamczyk53′
L. Le Garrec

asistencia: B. Louis

56′
62′Kethna Louis
66′
K. LouisM. Gejl
Inès Jaurena69′
75′
N. NgueleuS. Gordon
75′
C. BlancC. Bilbault
78′
L. Khelifi

asistencia: M. Mpome

E. KamczykA. Fontaine
80′
M. DafeurS. Kassi
81′
83′
L. KhelifiF. Robert
83′
N. MondésirJ. Coquet
L. Le GarrecI. Konan
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal7
7Shots off Goal6
20Total Shots15
4Blocked Shots2
13Shots insidebox9
7Shots outsidebox6
8Fouls15
3Corner Kicks5
0Offsides2
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
368Total passes309
264Passes accurate211
72%Passes %68%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fleury 91 W je 6.78, v porovnaní s 6.74 u Montpellier W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fleury 91 W je C. Meffometou (6.88), u Montpellier W je to C. Blanc (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fleury 91 W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s C. Fernandes (1G). U Montpellier W je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Blanc (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fleury 91 W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Montpellier W má 4 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Montpellier W s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 1 u Montpellier W s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u FC Fleury 91 W a 60% u Montpellier W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fleury 91 W nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Montpellier W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fleury 91 W je 32.5 (najmladší: E. Kamczyk (29), najstarší: C. Meffometou (35)), zatiaľ čo Montpellier W má priemer 25.0 (najmladší: N. Ngueleu (21), najstarší: K. Louis (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fleury 91 W majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 16 u Montpellier W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fleury 91 W4-3-34-2-3-1Montpellier W
GKDEFMIDFWD
30N'Gazi12Meffome.5Diakité4Swaby20Fernand.10Garrec28Jaurena21Dafeur8Kamczyk17Badu11Kouassi1Morché3Levasse.12Mpome20Lakrar9Louis15Blanc13Boureil.11Mondésir7Khelifi8Ouchene21Ngueleu

Náhradníci

Tréner: F. Abriel

Náhradníci

Tréner: Y. Chandioux

FC Fleury 91 WSila pozíciíMontpellier W
6.78
Ø Hodnotenie
6.74
6.81Obranca (4 v 4)6.58
1G 2A0G 0A
6.86Záložník (3 v 5)7.00
0G 0A4G 2A
6.65Útočník (3 v 1)6.53
1G 0A0G 1A
FC Fleury 91 W4-3-3
30BrankárC. N'Gazi
12ObrancaC. Meffometou6.9
5ObrancaM. Diakité
4ObrancaC. Swaby
20ObrancaC. Fernandes6.71G2A
10ZáložníkL. Le Garrec
28ZáložníkI. Jaurena6.9
21ZáložníkM. Dafeur
8ÚtočníkE. Kamczyk6.71G
17ÚtočníkE. Badu
11ÚtočníkR. Kouassi
Montpellier W4-2-3-1
1BrankárC. Morché
3ObrancaM. Levasseur6.6
12ObrancaM. Mpome
20ObrancaM. Lakrar
9ObrancaK. Louis6.6
15ZáložníkC. Blanc7.23G
13ZáložníkC. Boureille
11ZáložníkN. Mondésir
7ZáložníkL. Khelifi
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A

Prehľad zápasu

Montpellier W zdolal FC Fleury 91 W 3:2. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2023. Góly strelili: N. Mondésir 4′ (pen.), M. Lakrar 35′, B. Louis 46′, L. Le Garrec 56′, L. Khelifi 78′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Fleury 91 W mal 55% držanie lopty, Montpellier W mal 45%. FC Fleury 91 W mal 20 striel (9 na bránu), Montpellier W mal 15 (7 na bránu). FC Fleury 91 W urobil 5 striedaní, Montpellier W urobil 5.

Rivalita od 2017

FC Fleury 91 W vs Montpellier W vzájomné výsledky

17 stretnutí
FC Fleury 91 W
6
výhier
Remízy
5
Montpellier W
6
výhier
Góly spolu
41 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
9/17 · 53%
Nad 2,5
8/17 · 47%

Aktuálna forma

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Montpellier W

WLWLLD

Predpoveď zápasu

FC Fleury 91 W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Montpellier W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Fleury 91 W or draw

71%Forma29%
53%Útok47%
58%Obrana42%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026