Menu

Le Havre W vs Fc Fleury 91 W

Stade Océane, Le Havre24. apríla 2024 o 18:30
Domáci

Le Havre W

13
Rozhodca: A. Collin

Udalosti zápasu

Le Havre W
FC Fleury 91 W
Výkop
10′
B. Louis

asistencia: L. Le Garrec

Christy Gavory26′
M. Cardia

asistencia: I. Benyahia

39′
Polčas
46′
C. SwabyM. Dafeur
Christy Gavory51′
Christy Gavory51′
61′
E. Kamczyk

asistencia: R. Kouassi

67′
R. Kouassi

asistencia: C. Fernandes

Mickaella Cardia68′
Z. StiévenartN. Lambrecht
75′
M. CardiaR. Borgella
75′
Romane Enguehard77′
78′
E. KamczykE. Badu
C. Effa EffaA. Yeboah
82′
É. TséL. Kleczewski
87′
90+2′
B. LouisA. Fontaine
90+2′
D. GrabowskaA. Maoulida
90+4′
R. KouassiD. Kopińska
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
2Shots off Goal3
5Total Shots11
1Blocked Shots1
2Shots insidebox9
3Shots outsidebox2
12Fouls11
4Corner Kicks3
1Offsides3
41%Ball Possession59%
4Yellow Cards0
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
358Total passes513
264Passes accurate408
74%Passes %80%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Le Havre W je 6.39, v porovnaní s 6.78 u FC Fleury 91 W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Le Havre W je C. Effa Effa (6.84), u FC Fleury 91 W je to C. Meffometou (6.88).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Le Havre W prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 1 asistenciami, na čele s C. Boisard (2G). U FC Fleury 91 W je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom C. Fernandes (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Le Havre W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.12, zatiaľ čo FC Fleury 91 W má 4 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Le Havre W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.41, oproti 5 u FC Fleury 91 W s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Le Havre W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 1 u FC Fleury 91 W s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Le Havre W a 74% u FC Fleury 91 W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Le Havre W nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 8 u FC Fleury 91 W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Le Havre W je 23.0 (najmladší: C. Effa Effa (19), najstarší: C. Gavory (27)), zatiaľ čo FC Fleury 91 W má priemer 32.5 (najmladší: E. Kamczyk (29), najstarší: C. Meffometou (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Le Havre W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 13 u FC Fleury 91 W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Le Havre W3-4-1-24-2-3-1FC Fleury 91 W
GKDEFMIDFWD
1Talasla.4Tsé32Boisard29Davis7Stiéven.14Engueha.22Gavory12Cardia5Cance21Effa25Benyahia16Heil12Meffome.5Diakité4Swaby20Fernand.28Jaurena14Grabows.27Louis10Garrec11Kouassi8Kamczyk

Náhradníci

Tréner: R. Djoubri

Náhradníci

Tréner: F. Abriel

Le Havre WSila pozíciíFC Fleury 91 W
6.39
Ø Hodnotenie
6.78
6.12Obranca (3 v 4)6.81
2G 0A1G 2A
6.41Záložník (4 v 5)6.86
1G 1A0G 0A
6.84Útočník (3 v 1)6.65
2G 0A1G 0A
Le Havre W3-4-1-2
1BrankárK. Talaslahti
4ObrancaÉ. Tsé6.0
32ObrancaC. Boisard6.32G
29ObrancaD. Davis
7ZáložníkZ. Stiévenart6.41G
14ZáložníkR. Enguehard6.2
22ZáložníkC. Gavory6.61A
12ZáložníkM. Cardia
5ÚtočníkL. Cance
21ÚtočníkC. Effa Effa6.82G
25ÚtočníkI. Benyahia
FC Fleury 91 W4-2-3-1
16BrankárM. Heil
12ObrancaC. Meffometou6.9
5ObrancaM. Diakité
4ObrancaC. Swaby
20ObrancaC. Fernandes6.71G2A
28ZáložníkI. Jaurena6.9
14ZáložníkD. Grabowska
27ZáložníkB. Louis
10ZáložníkL. Le Garrec
11ZáložníkR. Kouassi
8ÚtočníkE. Kamczyk6.71G

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Le Havre W 3:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2023. Góly strelili: B. Louis 10′, M. Cardia 39′, E. Kamczyk 61′, R. Kouassi 67′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Le Havre W mal 41% držanie lopty, FC Fleury 91 W mal 59%. Le Havre W mal 5 striel (2 na bránu), FC Fleury 91 W mal 11 (7 na bránu). Le Havre W urobil 4 striedaní, FC Fleury 91 W urobil 5.

Rivalita od 2020

Le Havre W vs FC Fleury 91 W vzájomné výsledky

9 stretnutí
Le Havre W
0
výhier
Remízy
4
FC Fleury 91 W
5
výhier
Góly spolu
19 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
3/9 · 33%

Aktuálna forma

Le Havre W

WLLDLL

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Predpoveď zápasu

Le Havre W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Fleury 91 W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Fleury 91 W

29%Forma71%
47%Útok53%
37%Obrana63%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026