Menu

West Ham W vs Manchester United W

Riadny čas

FA WSL · Sezóna 2025

Chigwell Construction Stadium, Essex18. marca 2026 o 20:15
Rozhodca: Abigail Byrne

Udalosti zápasu

West Ham W
Manchester United W
Výkop
Polčas
46′
D. JanssenG. George
56′
J. ParkM. Malard
57′
E. TerlandS. Awujo
71′
L. SchullerE. Wangerheim
V. AsseyiL. Wandeler
77′
S. MartinezS. Piubel
84′
Inès Belloumou85′
Kinga Szemik86′
87′
L. NaalsundL. Drury
90+3′Julia Zigiotti Olme
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
1Shots off Goal2
5Total Shots13
1Blocked Shots5
2Shots insidebox8
3Shots outsidebox5
11Fouls10
1Corner Kicks3
1Offsides0
33%Ball Possession67%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
300Total passes614
211Passes accurate509
70%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy West Ham W je 6.69, v porovnaní s 6.99 u Manchester United W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč West Ham W je K. Zelem (6.92), u Manchester United W je to M. Le Tissier (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky West Ham W prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 3 asistenciami, na čele s S. Martinez (5G). U Manchester United W je to 18 gólov a 8 asistencií s lídrom J. Park (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

West Ham W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.48, zatiaľ čo Manchester United W má 4 obrancov s priemerom 7.25. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

West Ham W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Manchester United W s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

West Ham W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 1 u Manchester United W s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u West Ham W a 80% u Manchester United W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu West Ham W nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Manchester United W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky West Ham W je 26.6 (najmladší: O. Siren (24), najstarší: V. Asseyi (32)), zatiaľ čo Manchester United W má priemer 27.3 (najmladší: H. Lundkvist (23), najstarší: F. Rolfo (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu West Ham W majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 16 u Manchester United W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

West Ham W3-4-34-2-3-1Manchester United W
GKDEFMIDFWD
1Szemik5Hansen13Nystrom28Cascari.15Tennebo10Zelem4Siren7Belloum.23Morgan19Martinez20Asseyi91Tullis-.5Lundkvi.4Tissier21Turner17Janssen16Naalsund18Olme8Park10Terland12Rolfo24Schuller

Náhradníci

Tréner: Rita Guarino

Náhradníci

Tréner: Marc Skinner

West Ham WSila pozíciíManchester United W
6.69
Ø Hodnotenie
6.99
6.75Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.48Obranca (3 v 4)7.25
0G 0A3G 3A
6.73Záložník (4 v 5)6.91
0G 0A15G 5A
6.81Útočník (3 v 1)6.40
7G 3A0G 0A
West Ham W3-4-3
1BrankárK. Szemik6.8
5ObrancaT. Hansen6.2
13ObrancaE. Nystrom6.6
28ObrancaE. Cascarino6.6
15ZáložníkY. Tennebo6.6
10ZáložníkK. Zelem6.9
4ZáložníkO. Siren6.7
7ZáložníkI. Belloumou6.7
23ÚtočníkF. Morgan6.71G1A
19ÚtočníkS. Martinez6.85G
20ÚtočníkV. Asseyi6.91G2A
Manchester United W4-2-3-1
91BrankárP. Tullis-Joyce6.9
5ObrancaH. Lundkvist7.11G1A
4ObrancaM. Le Tissier7.41A
21ObrancaM. Turner7.31G1A
17ObrancaD. Janssen7.21G
16ZáložníkL. Naalsund6.92G
18ZáložníkJ. Zigiotti Olme7.02G2A
8ZáložníkJ. Park7.14G3A
10ZáložníkE. Terland6.84G
12ZáložníkF. Rolfo6.73G
24ÚtočníkL. Schuller6.4

Prehľad zápasu

West Ham W a Manchester United W remizovali 0:0. Zápas sa hral v FA WSL 2025. Bolo udelených 3 žltých kariet. West Ham W mal 33% držanie lopty, Manchester United W mal 67%. West Ham W mal 5 striel (3 na bránu), Manchester United W mal 13 (6 na bránu). West Ham W urobil 2 striedaní, Manchester United W urobil 5.

Rivalita od 2019

West Ham W vs Manchester United W vzájomné výsledky

12 stretnutí
West Ham W
1
výhier
Remízy
3
Manchester United W
8
výhier
Góly spolu
37 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
5/12 · 42%
Nad 2,5
7/12 · 58%

Aktuálna forma

West Ham W

WWDLDL

Manchester United W

DDLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026