Menu

Stromsgodset vs Haugesund

Marienlyst Stadion, Drammen20. mája 2024 o 17:00
20
Hostia

Haugesund

Rozhodca: E. Eskås

Udalosti zápasu

Stromsgodset
Haugesund
Výkop
A. Bærtelsen

Own Goal

45+1′
Polčas
F. DahlS. Westerlund
46′
E. Melkersen

asistencia: L. Tómasson

53′
57′
Bruno LeiteA. Lúðvíksson
57′
C. NiyukuriM. Hope
E. AndersenJ. Therkelsen
62′
68′
M. KonradsenS. Innvær
68′
M. SauerT. Nyhammer
J. TaajeB. Sørmo
75′
E. MelkersenM. Mehnert
75′
78′
S. DiarraL. Séoné
L. VilsvikD. Gaye
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
7Shots off Goal9
15Total Shots16
4Blocked Shots3
12Shots insidebox10
3Shots outsidebox6
6Fouls9
8Corner Kicks5
0Offsides1
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
540Total passes467
445Passes accurate397
82%Passes %85%
1.61expected_goals2.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stromsgodset je 6.95, v porovnaní s 6.82 u Haugesund. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stromsgodset je G. Valsvik (7.24), u Haugesund je to J. Eskesen (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stromsgodset prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Marko Farji (9G). U Haugesund je to 10 gólov a 5 asistencií s lídrom S. Diarra (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stromsgodset nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Haugesund má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stromsgodset nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Haugesund s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stromsgodset nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u Haugesund s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u Stromsgodset a 46% u Haugesund. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stromsgodset nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Haugesund. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stromsgodset je 28.1 (najmladší: Marko Farji (21), najstarší: L. Vilsvik (37)), zatiaľ čo Haugesund má priemer 25.8 (najmladší: M. Sauer (21), najstarší: Bruno Leite (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stromsgodset majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 12 u Haugesund. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stromsgodset3-4-2-14-2-3-1Haugesund
GKDEFMIDFWD
1Bråtveit25Taaje71Valsvik27Dahl26Vilsvik10Stengel8Krasniqi17Tómasson21Farji23Andersen9Melkers.1Selvik2Niyukuri4Bærtels.6Fredrik.3Krusnell16Leite21Eskesen7Sauer8Konrads.11Tounekti29Diarra

Náhradníci

Tréner: J. Isnes

Náhradníci

Tréner: S. Manoharan

StromsgodsetSila pozíciíHaugesund
6.95
Ø Hodnotenie
6.82
7.13Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (3 v 4)6.83
8G 4A2G 3A
6.86Záložník (4 v 5)6.78
8G 4A1G 1A
6.80Útočník (3 v 1)6.95
9G 5A7G 1A
Stromsgodset3-4-2-1
1BrankárP. Kristian Bråtveit7.1
25ObrancaJ. Taaje7.14G
71ObrancaG. Valsvik7.22G1A
27ObrancaF. Dahl7.02G3A
26ZáložníkL. Vilsvik6.92G3A
10ZáložníkH. Stengel7.03G1A
8ZáložníkK. Krasniqi6.82G
17ZáložníkL. Tómasson6.71G
21ÚtočníkMarko Farji7.09G4A
23ÚtočníkE. Andersen
9ÚtočníkE. Melkersen6.61A
Haugesund4-2-3-1
1BrankárE. Selvik
2ObrancaC. Niyukuri6.92G2A
4ObrancaA. Bærtelsen7.01A
6ObrancaU. Fredriksen
3ObrancaO. Krusnell6.6
16ZáložníkBruno Leite6.71A
21ZáložníkJ. Eskesen7.01G
7ZáložníkM. Sauer
8ZáložníkM. Konradsen6.6
11ZáložníkS. Tounekti
29ÚtočníkS. Diarra7.07G1A

Prehľad zápasu

Stromsgodset zdolal Haugesund 2:0. Zápas sa hral v Eliteserien 2024. Góly strelili: A. Bærtelsen 45′ (o.g.), E. Melkersen 53′. Stromsgodset mal 54% držanie lopty, Haugesund mal 46%. Stromsgodset mal 15 striel (4 na bránu), Haugesund mal 16 (4 na bránu). Očakávané góly: Stromsgodset 1.61 — Haugesund 2.12. Stromsgodset urobil 5 striedaní, Haugesund urobil 5.

Rivalita od 2016

Stromsgodset vs Haugesund vzájomné výsledky

19 stretnutí
Stromsgodset
8
výhier
Remízy
5
Haugesund
6
výhier
Góly spolu
50 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
10/19 · 53%
Nad 2,5
10/19 · 53%

Aktuálna forma

Stromsgodset

LLLLLL

Haugesund

LLLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026