Menu

Teplice vs Dukla Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice27. apríla 2025 o 13:00
Domáci

Teplice

22
Rozhodca: V. Zaoral

Udalosti zápasu

Teplice
Dukla Praha
Výkop
3′
R. Mikuš

asistencia: J. Hora

11′Marios Pourzitidis
M. Radosta
12′
15′
J. Peterka
18′Matúš Hruška
25′
T. VondrášekF. Špatenka
34′Jakub Hora
Polčas
M. BílekJ. Švanda
46′
R. SedláčekMohamed Yasser
58′
M. RadostaA. Labík
59′
L. TakácsN. Mićević
59′
L. KrejčíR. Šiler
71′
71′
K. MillaJ. Řezníček
Daniel Langhamer76′
F. HorskýA. Gning
77′
81′
M. AmblerŠ. Šebrle
81′
J. HoraF. Lichý
A. Gning

asistencia: A. Labík

88′
Radek Siler90+1′
90′
M. ČermákD. Hašek
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal1
12Total Shots5
4Blocked Shots1
5Shots insidebox3
7Shots outsidebox2
17Fouls14
1Corner Kicks3
4Offsides0
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
453Total passes296
358Passes accurate192
79%Passes %65%
0.63expected_goals0.41
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Teplice je 6.79, v porovnaní s 6.66 u Dukla Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Teplice je M. Trmal (7.10), u Dukla Praha je to J. Peterka (6.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Teplice prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Bílek (9G). U Dukla Praha je to 8 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Čermák (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Teplice nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Dukla Praha má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Teplice nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u Dukla Praha s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Teplice nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 1 u Dukla Praha s priemerom 6.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Teplice a 72% u Dukla Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Teplice nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Dukla Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Teplice je 26.4 (najmladší: D. Halinský (22), najstarší: L. Krejčí (33)), zatiaľ čo Dukla Praha má priemer 27.9 (najmladší: K. Milla (22), najstarší: J. Peterka (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Teplice majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 15 u Dukla Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Teplice3-4-1-24-1-4-1Dukla Praha
GKDEFMIDFWD
29Trmal17Halinský22Takács16Večerka6Bílek19Jukl13Sedláček35Radosta11Langham.10Horský14Krejčí28Hruška17Vondráš.39Kozma33Pourzit.2Ludvíček7Peterka10Mikuš23Hora19Čermák12Ambler22Milla

Náhradníci

Tréner: Z. Frťala

Náhradníci

Tréner: P. Rada

TepliceSila pozíciíDukla Praha
6.79
Ø Hodnotenie
6.66
7.10Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (3 v 4)6.70
1G 2A1G 0A
6.77Záložník (4 v 5)6.69
11G 1A6G 5A
6.57Útočník (3 v 1)6.48
0G 1A1G 0A
Teplice3-4-1-2
29BrankárM. Trmal7.1
17ObrancaD. Halinský7.02A
22ObrancaL. Takács6.8
16ObrancaD. Večerka6.51G
6ZáložníkM. Bílek6.99G
19ZáložníkR. Jukl6.61A
13ZáložníkR. Sedláček6.8
35ZáložníkM. Radosta6.82G
11ÚtočníkD. Langhamer
10ÚtočníkF. Horský
14ÚtočníkL. Krejčí6.61A
Dukla Praha4-1-4-1
28BrankárM. Hruška
17ObrancaT. Vondrášek
39ObrancaD. Kozma6.7
33ObrancaM. Pourzitídis6.71G
2ObrancaD. Ludvíček
7ZáložníkJ. Peterka6.81G
10ZáložníkR. Mikuš6.71G
23ZáložníkJ. Hora
19ZáložníkM. Čermák6.84G5A
12ZáložníkM. Ambler6.5
22ÚtočníkK. Milla6.51G

Prehľad zápasu

Teplice a Dukla Praha remizovali 2:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: R. Mikuš 3′, M. Radosta 12′, J. Peterka 15′, A. Gning 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Teplice mal 60% držanie lopty, Dukla Praha mal 40%. Teplice mal 12 striel (4 na bránu), Dukla Praha mal 5 (3 na bránu). Očakávané góly: Teplice 0.63 — Dukla Praha 0.41. Teplice urobil 6 striedaní, Dukla Praha urobil 5.

Rivalita od 2018

Teplice vs Dukla Praha vzájomné výsledky

10 stretnutí
Teplice
4
výhier
Remízy
3
Dukla Praha
3
výhier
Góly spolu
38 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
7/10 · 70%
Nad 2,5
6/10 · 60%

Aktuálna forma

Teplice

DLLLDD

Dukla Praha

LWLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026