Menu

Slovacko vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště26. apríla 2025 o 16:00
Domáci

Slovácko

10
Hostia

Pardubice

Rozhodca: O. Pechanec

Udalosti zápasu

Slovácko
Pardubice
Výkop
Polčas
J. KřišťanM. Kvasina
46′
J. KlímaKim Seung-Bin
60′
Gigli Ndefe62′
64′
D. SimonV. Patrák
64′
L. KissiedouV. Sychra
70′Samuel Šimek
72′
R. MahutaE. Šehić
M. Havlík
72′
O. KukučkaM. Koscelník
75′
Martin Koscelník81′
81′
A. TankoJ. Kalabiška
81′
S. ŠimekM. Yahaya
Seung-bin Kim83′
88′
M. SurzynJ. Trédl
Lukas Novotny90+5′
90+2′Mohammed Marzuq Yahaya
V. SinyavskiyL. Novotný
90+1′
M. TrávníkJ. Hamza
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal0
2Shots off Goal4
10Total Shots8
4Blocked Shots4
5Shots insidebox6
5Shots outsidebox2
8Fouls18
4Corner Kicks5
3Offsides1
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
320Total passes403
229Passes accurate320
72%Passes %79%
0.31expected_goals1.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.77, v porovnaní s 6.80 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Havlík (7.05), u Pardubice je to L. Lurvink (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 6 asistenciami, na čele s M. Trávník (2G). U Pardubice je to 12 gólov a 16 asistencií s lídrom A. Tanko (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Pardubice má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Pardubice s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Pardubice s priemerom 6.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Slovácko a 74% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 27.8 (najmladší: A. Stojchevski (22), najstarší: P. Reinberk (36)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 24.5 (najmladší: Š. Míšek (20), najstarší: M. Surzyn (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 14 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-1-4-14-2-3-1Pardubice
GKDEFMIDFWD
31Borek2Ndefe5Vaško35Kukučka23Reinberk4Stojche.20Havlík10Trávník19Křišťan99Sinyavs.9Klíma42Vorel23Surzyn43Noslin3Lurvink25Mahuta26Šimek18Míšek10Kissied.20Simon28Tanko17Krobot

Náhradníci

Tréner: T. Palinek

Náhradníci

Tréner: D. Střihavka

SlováckoSila pozíciíPardubice
6.77
Ø Hodnotenie
6.80
6.72Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)6.88
0G 2A2G 6A
6.90Záložník (5 v 5)6.80
3G 4A9G 9A
Útočník (1 v 1)6.51
0G 0A1G 1A
Slovácko4-1-4-1
31BrankárJ. Borek6.7
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
5ObrancaF. Vaško6.6
35ObrancaO. Kukučka
23ObrancaP. Reinberk6.51A
4ZáložníkA. Stojchevski6.7
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
19ZáložníkJ. Křišťan
99ZáložníkV. Sinyavskiy
9ÚtočníkJ. Klíma
Pardubice4-2-3-1
42BrankárV. Vorel
23ObrancaM. Surzyn6.6
43ObrancaJ. Noslin7.01G1A
3ObrancaL. Lurvink7.2
25ObrancaR. Mahuta6.71G5A
26ZáložníkS. Šimek6.91G3A
18ZáložníkŠ. Míšek6.61G
10ZáložníkL. Kissiedou6.7
20ZáložníkD. Simon6.9
28ZáložníkA. Tanko6.97G6A
17ÚtočníkL. Krobot6.51G1A

Prehľad zápasu

Slovácko zdolal Pardubice 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: M. Havlík 72′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Slovácko mal 44% držanie lopty, Pardubice mal 56%. Slovácko mal 10 striel (4 na bránu), Pardubice mal 8 (0 na bránu). Očakávané góly: Slovácko 0.31 — Pardubice 1.32. Slovácko urobil 5 striedaní, Pardubice urobil 6.

Rivalita od 2025

Slovácko vs Pardubice vzájomné výsledky

2 stretnutí
Slovácko
1
výhier
Remízy
1
Pardubice
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026