Menu

Plzen vs Fk Jablonec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Doosan Aréna, Plzeň24. mája 2025 o 16:00
Domáci

Plzen

41
Rozhodca: J. Všetečka

Udalosti zápasu

Plzen
FK Jablonec
Výkop
R. Durosinmi
3′
17′
P. ŠevčíkJ. Suchan
P. Šulc

asistencia: L. Kalvach

19′
38′Nemanja Tekijaški
S. Dweh
45+1′
Polčas
46′
L. JawoD. Puškáč
46′
A. AléguéJ. Chramosta
R. DurosinmiD. Vašulín
64′
66′
J. MartinecM. Polidar
66′
D. PuškáčD. Hollý
P. Šulc

asistencia: A. Memić

67′
L. KalvachM. Valenta
69′
77′Vakhtang Chanturishvili
P. ŠulcA. Sojka
82′
M. VydraJ. Kopic
83′
Merchas DoskiCadu
83′
Jan Kopic86′
Lukáš Červ90+2′
90+2′Dominik Hollý
90+3′
J. Chramosta

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
5Shots off Goal9
14Total Shots14
1Blocked Shots1
9Shots insidebox10
5Shots outsidebox4
13Fouls10
3Corner Kicks1
1Offsides2
39%Ball Possession61%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
285Total passes444
223Passes accurate373
78%Passes %84%
2.49expected_goals1.77
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 7.01, v porovnaní s 7.01 u FK Jablonec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u FK Jablonec je to J. Martinec (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 17 asistenciami, na čele s R. Durosinmi (7G). U FK Jablonec je to 21 gólov a 18 asistencií s lídrom L. Jawo (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo FK Jablonec má 5 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 3 u FK Jablonec s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.16, v porovnaní s 2 u FK Jablonec s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Plzen a 78% u FK Jablonec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 34 u FK Jablonec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 26.6 (najmladší: R. Durosinmi (22), najstarší: M. Vydra (33)), zatiaľ čo FK Jablonec má priemer 29.0 (najmladší: S. Nebyla (23), najstarší: J. Hanuš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u FK Jablonec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-4-2-15-3-2FK Jablonec
GKDEFMIDFWD
16Jedlička24Havel40Dweh21Jemelka99Memić23Kalvach6Červ14Doski11Vydra31Šulc17Durosin.1Hanuš18Cedidla22Martinec4Tekijaš.57Novák7Tchantu.6Beran23Ševčík25Nebyla44Jawo77Alégué

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

PlzenSila pozíciíFK Jablonec
7.01
Ø Hodnotenie
7.01
6.83Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (3 v 5)7.07
3G 1A7G 6A
6.97Záložník (4 v 3)7.08
5G 11A4G 3A
7.16Útočník (3 v 2)6.89
14G 5A10G 9A
Plzen3-4-2-1
16BrankárM. Jedlička6.8
24ObrancaM. Havel6.6
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
21ObrancaV. Jemelka7.22G
99ZáložníkA. Memić7.03G8A
23ZáložníkL. Kalvach
6ZáložníkL. Červ7.01G3A
14ZáložníkMerchas Doski6.91G
11ÚtočníkM. Vydra6.76G2A
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
17ÚtočníkR. Durosinmi7.07G
FK Jablonec5-3-2
1BrankárJ. Hanuš6.8
18ObrancaM. Cedidla6.91G
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
57ObrancaF. Novák7.01G3A
7ObrancaV. Tchanturishvili6.91G2A
6ZáložníkM. Beran7.1
23ZáložníkP. Ševčík
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
44ÚtočníkL. Jawo6.89G2A
77ÚtočníkA. Alégué6.91G7A

Prehľad zápasu

Plzen zdolal FK Jablonec 4:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: R. Durosinmi 3′, P. Šulc 19′, S. Dweh 45′, P. Šulc 67′, J. Chramosta 90′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Plzen mal 39% držanie lopty, FK Jablonec mal 61%. Plzen mal 14 striel (8 na bránu), FK Jablonec mal 14 (4 na bránu). Očakávané góly: Plzen 2.49 — FK Jablonec 1.77. Plzen urobil 5 striedaní, FK Jablonec urobil 5.

Rivalita od 2018

Plzen vs FK Jablonec vzájomné výsledky

18 stretnutí
Plzen
11
výhier
Remízy
5
FK Jablonec
2
výhier
Góly spolu
58 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
11/18 · 61%
Nad 2,5
12/18 · 67%

Aktuálna forma

Plzen

DWWWLD

FK Jablonec

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026