Menu

Slavia Praha vs Banik Ostrava

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Fortuna Arena, Praha24. mája 2025 o 16:00
30
Rozhodca: K. Rouček
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Slavia Praha
Baník Ostrava
Výkop
T. Holeš
31′
V. Kušej

asistencia: O. Zmrzlý

45′
Polčas
46′
P. KpozoD. Holzer
46′
D. BuchtaM. Rusnák
46′
M. ŠínF. Kubala
65′Jiri Boula
O. ZmrzlýG. Botos
68′
T. ChorýM. Chytil
68′
72′
E. PrekopD. Látal
72′
J. BoulaD. Owusu
D. Douděra

asistencia: D. Moses

74′
D. MosesŠ. Chaloupek
78′
L. ProvodM. Škoda
78′
Tomáš Holeš82′
T. HolešT. Vlček
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal1
10Shots off Goal5
21Total Shots8
2Blocked Shots2
14Shots insidebox2
7Shots outsidebox6
12Fouls10
4Corner Kicks2
5Offsides1
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
414Total passes279
322Passes accurate182
78%Passes %65%
2.83expected_goals0.15
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Praha je 7.02, v porovnaní s 6.82 u Baník Ostrava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Praha je T. Holeš (7.42), u Baník Ostrava je to D. Holec (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Praha prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 31 asistenciami, na čele s T. Chorý (17G). U Baník Ostrava je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom J. Boula (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Baník Ostrava má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Baník Ostrava s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Praha nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.17, v porovnaní s 3 u Baník Ostrava s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Slavia Praha a 78% u Baník Ostrava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Praha nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Baník Ostrava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Praha je 27.3 (najmladší: D. Moses (21), najstarší: J. Bořil (34)), zatiaľ čo Baník Ostrava má priemer 26.1 (najmladší: M. Šín (21), najstarší: D. Holec (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Praha majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 14 u Baník Ostrava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia Praha3-4-2-13-4-1-2Baník Ostrava
GKDEFMIDFWD
36Staněk3Holeš5Ogbu18Bořil21Douděra10Zafeiris16Moses33Zmrzlý17Provod9Kušej25Chorý30Holec37Chaluš19Lischka7Pojezný9Buchta12Rigo5Boula15Kpozo21Kohút10Šín33Prekop

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

Slavia PrahaSila pozíciíBaník Ostrava
7.02
Ø Hodnotenie
6.82
6.84Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (3 v 3)6.84
5G 4A1G 0A
6.92Záložník (4 v 4)6.87
5G 10A3G 3A
7.17Útočník (3 v 3)6.60
29G 17A2G 2A
Slavia Praha3-4-2-1
36BrankárJ. Staněk6.8
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
16ZáložníkD. Moses6.91G3A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
9ÚtočníkV. Kušej6.85G4A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
Baník Ostrava3-4-1-2
30BrankárD. Holec7.2
37ObrancaM. Chaluš6.8
19ObrancaD. Lischka7.21G
7ObrancaK. Pojezný6.6
9ZáložníkD. Buchta6.5
12ZáložníkT. Rigo7.11G
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
15ZáložníkP. Kpozo7.01A
21ÚtočníkM. Kohút6.91G2A
10ÚtočníkM. Šín6.4
33ÚtočníkE. Prekop6.51G

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Baník Ostrava 3:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: T. Holeš 31′, V. Kušej 45′, D. Douděra 74′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Slavia Praha mal 60% držanie lopty, Baník Ostrava mal 40%. Slavia Praha mal 21 striel (9 na bránu), Baník Ostrava mal 8 (1 na bránu). Očakávané góly: Slavia Praha 2.83 — Baník Ostrava 0.15. Slavia Praha urobil 5 striedaní, Baník Ostrava urobil 5.

Rivalita od 2018

Slavia Praha vs Baník Ostrava vzájomné výsledky

21 stretnutí
Slavia Praha
16
výhier
Remízy
4
Baník Ostrava
1
výhier
Góly spolu
64 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
9/21 · 43%
Nad 2,5
12/21 · 57%

Aktuálna forma

Slavia Praha

LWWLDW

Baník Ostrava

LLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026