Menu

Fk Jablonec vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou18. mája 2025 o 17:00
32
Rozhodca: D. Starý

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Slavia Praha
Výkop
13′
V. Kušej

asistencia: D. Zima

VAR
15′Goal confirmed
34′Simion Michez
Polčas
D. HollýJ. Chramosta
46′
47′
V. Kušej
L. JawoD. Puškáč
61′
A. AléguéB. Kanakimana
62′
M. PolidarD. Souček
62′
68′
G. BotosD. Toula
69′
T. OumaD. Pech
69′
S. MichezO. Zmrzlý
71′
M. ChytilM. Škoda
S. NebylaJ. Suchan
79′
80′
D. MosesD. Teah
J. Chramosta

asistencia: J. Suchan

81′
D. Puškáč

asistencia: J. Chramosta

83′
84′El Hadji Malick Diouf
D. Puškáč
88′
90+1′Tomáš Vlček
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal7
11Shots off Goal7
27Total Shots17
5Blocked Shots3
18Shots insidebox11
9Shots outsidebox6
14Fouls12
6Corner Kicks3
1Offsides2
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards4
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves7
388Total passes344
308Passes accurate265
79%Passes %77%
4.16expected_goals2.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.96, v porovnaní s 6.98 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Slavia Praha je to J. Markovič (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 16 asistenciami, na čele s L. Jawo (9G). U Slavia Praha je to 25 gólov a 14 asistencií s lídrom M. Chytil (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FK Jablonec a 75% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 27.5 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 23.6 (najmladší: D. Moses (21), najstarší: M. Chytil (26)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 17 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-4-2-13-4-2-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
1Hanuš22Martinec4Tekijaš.18Cedidla7Tchantu.6Beran25Nebyla21Polidar77Alégué26Hollý44Jawo35Markovič27Vlček4Zima2Chaloup.14Michez16Moses6Ouma12Diouf9Kušej20Botos13Chytil

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

FK JablonecSila pozíciíSlavia Praha
6.96
Ø Hodnotenie
6.98
6.80Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (3 v 3)6.99
5G 1A8G 6A
6.96Záložník (4 v 4)6.88
5G 6A1G 3A
6.82Útočník (3 v 3)6.84
13G 9A16G 5A
FK Jablonec3-4-2-1
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
6ZáložníkM. Beran7.1
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
21ZáložníkM. Polidar6.81A
77ÚtočníkA. Alégué6.91G7A
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
44ÚtočníkL. Jawo6.89G2A
Slavia Praha3-4-2-1
35BrankárJ. Markovič7.3
27ObrancaT. Vlček6.81G1A
4ObrancaD. Zima6.91G3A
2ObrancaŠ. Chaloupek7.26G2A
14ZáložníkS. Michez
16ZáložníkD. Moses6.91G3A
6ZáložníkT. Ouma
12ZáložníkE. Diouf
9ÚtočníkV. Kušej6.85G4A
20ÚtočníkG. Botos
13ÚtočníkM. Chytil6.811G1A

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Slavia Praha 3:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: V. Kušej 13′, V. Kušej 47′, J. Chramosta 81′, D. Puškáč 83′, D. Puškáč 88′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FK Jablonec mal 54% držanie lopty, Slavia Praha mal 46%. FK Jablonec mal 27 striel (11 na bránu), Slavia Praha mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: FK Jablonec 4.16 — Slavia Praha 2.28. FK Jablonec urobil 5 striedaní, Slavia Praha urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Vasil Kušej 15′).

Rivalita od 2018

FK Jablonec vs Slavia Praha vzájomné výsledky

19 stretnutí
FK Jablonec
1
výhier
Remízy
3
Slavia Praha
15
výhier
Góly spolu
72 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
13/19 · 68%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Slavia Praha

WLWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026