Menu

Slavia Praha vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Fortuna Arena, Praha19. apríla 2025 o 16:00
20
Hostia

Slovácko

Rozhodca: K. Rouček

Udalosti zápasu

Slavia Praha
Slovácko
Výkop
O. Zmrzlý

asistencia: T. Holeš

41′
Polčas
46′
M. KozákM. Kvasina
60′
P. ReinberkM. Koscelník
66′
J. KlímaKim Seung-Bin
T. ChorýM. Chytil
69′
D. DouděraD. Teah
69′
V. KušejD. Moses
76′
T. HolešI. Ogbu
76′
M. Chytil

asistencia: O. Zmrzlý

85′
C. ZafeirisG. Botos
86′
90+1′
J. KřišťanL. Novotný
90+1′
V. SinyavskiyŠ. Beran
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal1
10Shots off Goal2
23Total Shots4
3Blocked Shots1
15Shots insidebox3
8Shots outsidebox1
14Fouls8
15Corner Kicks3
1Offsides0
67%Ball Possession33%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves8
493Total passes253
405Passes accurate172
82%Passes %68%
1.27expected_goals0.05
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Praha je 7.02, v porovnaní s 6.73 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Praha je T. Holeš (7.42), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Praha prispeli v tejto sezóne 38 gólmi a 30 asistenciami, na čele s T. Chorý (17G). U Slovácko je to 1 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Havlík (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Slovácko má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Slovácko s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Praha nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 2 u Slovácko s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Slavia Praha a 76% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Praha nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Praha je 27.7 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 27.3 (najmladší: A. Stojchevski (22), najstarší: P. Reinberk (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Praha majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 15 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia Praha3-4-34-4-2Slovácko
GKDEFMIDFWD
36Staněk3Holeš27Vlček18Bořil21Douděra19Dorley10Zafeiris33Zmrzlý9Kušej25Chorý17Provod31Borek2Ndefe5Vaško35Kukučka23Reinberk20Havlík19Křišťan4Stojche.99Sinyavs.9Klíma17Kozák

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Náhradníci

Tréner: T. Palinek

Slavia PrahaSila pozíciíSlovácko
7.02
Ø Hodnotenie
6.73
6.84Brankár (1 v 1)6.72
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (3 v 4)6.66
5G 5A0G 2A
6.88Záložník (4 v 4)6.85
4G 8A1G 3A
7.19Útočník (3 v 2)
29G 17A0G 0A
Slavia Praha3-4-3
36BrankárJ. Staněk6.8
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
27ObrancaT. Vlček6.91G1A
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
19ZáložníkO. Dorley6.71A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
9ÚtočníkV. Kušej6.85G4A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
Slovácko4-4-2
31BrankárJ. Borek6.7
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
5ObrancaF. Vaško6.6
35ObrancaO. Kukučka
23ObrancaP. Reinberk6.51A
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
19ZáložníkJ. Křišťan
4ZáložníkA. Stojchevski6.7
99ZáložníkV. Sinyavskiy
9ÚtočníkJ. Klíma
17ÚtočníkM. Kozák

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Slovácko 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: O. Zmrzlý 41′, M. Chytil 85′. Slavia Praha mal 67% držanie lopty, Slovácko mal 33%. Slavia Praha mal 23 striel (10 na bránu), Slovácko mal 4 (1 na bránu). Očakávané góly: Slavia Praha 1.27 — Slovácko 0.05. Slavia Praha urobil 5 striedaní, Slovácko urobil 5.

Rivalita od 2018

Slavia Praha vs Slovácko vzájomné výsledky

18 stretnutí
Slavia Praha
15
výhier
Remízy
2
Slovácko
1
výhier
Góly spolu
49 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/18 · 33%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

Slavia Praha

WWLDWW

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026