Menu

Karvina vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský Stadión, Karviná12. apríla 2025 o 16:00
Domáci

Karviná

04
Rozhodca: O. Berka

Udalosti zápasu

Karviná
Slavia Praha
Výkop
5′
V. Kušej
32′
V. Kušej

asistencia: L. Provod

Polčas
K. ValloM. Raspopović
46′
R. ŠtormanE. Ayaosi
46′
68′
T. ChorýM. Chytil
75′
L. Provod

asistencia: M. Chytil

D. SamkoKahuan Vinícius
81′
81′
L. ProvodD. Moses
81′
O. ZmrzlýD. Teah
81′
V. KušejG. Botos
84′
C. ZafeirisD. Pech
87′
D. Moses
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal8
2Shots off Goal6
9Total Shots15
3Blocked Shots1
4Shots insidebox12
5Shots outsidebox3
13Fouls9
8Corner Kicks5
1Offsides1
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
283Total passes334
206Passes accurate229
73%Passes %69%
0.33expected_goals2.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karviná je 6.75, v porovnaní s 7.01 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karviná je D. Krčík (7.35), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karviná prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 10 asistenciami, na čele s D. Krčík (6G). U Slavia Praha je to 39 gólov a 30 asistencií s lídrom T. Chorý (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karviná nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karviná nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karviná nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.17. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Karviná a 74% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karviná nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karviná je 25.1 (najmladší: D. Planka (20), najstarší: J. Fleišman (41)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.7 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karviná majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 21 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karviná4-4-23-4-3Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
30Lapeš7Vallo4Traoré37Krčík25Fleišman77Štorman28Čavoš8Planka27Singhat.13Vecheta10Samko36Staněk3Holeš27Vlček18Bořil21Douděra10Zafeiris19Dorley33Zmrzlý9Kušej25Chorý17Provod

Náhradníci

Tréner: M. Hyský

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

KarvináSila pozíciíSlavia Praha
6.75
Ø Hodnotenie
7.01
6.83Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 3)7.08
9G 2A5G 5A
6.79Záložník (4 v 4)6.89
7G 4A5G 8A
6.54Útočník (2 v 3)7.17
5G 4A29G 17A
Karviná4-4-2
30BrankárJ. Lapeš6.8
7ObrancaK. Vallo6.6
4ObrancaA. Traoré6.53G
37ObrancaD. Krčík7.36G2A
25ObrancaJ. Fleišman6.8
77ZáložníkR. Štorman6.95G1A
28ZáložníkP. Čavoš
8ZáložníkD. Planka6.7
27ZáložníkE. Singhateh6.72G3A
13ÚtočníkF. Vecheta6.4
10ÚtočníkD. Samko6.75G4A
Slavia Praha3-4-3
36BrankárJ. Staněk6.8
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
27ObrancaT. Vlček6.81G1A
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
9ÚtočníkV. Kušej6.85G4A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Karviná 4:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: V. Kušej 5′, V. Kušej 32′, L. Provod 75′, D. Moses 87′. Karviná mal 47% držanie lopty, Slavia Praha mal 53%. Karviná mal 9 striel (4 na bránu), Slavia Praha mal 15 (8 na bránu). Očakávané góly: Karviná 0.33 — Slavia Praha 2.31. Karviná urobil 3 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Rivalita od 2018

Karviná vs Slavia Praha vzájomné výsledky

13 stretnutí
Karviná
1
výhier
Remízy
3
Slavia Praha
9
výhier
Góly spolu
46 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
8/13 · 62%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

Karviná

LLWWWL

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026