Menu

Hradec Kralove vs Slovan Liberec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Malšovická Aréna, Hradec Králové13. apríla 2025 o 18:30
Rozhodca: O. Pechanec

Udalosti zápasu

Hradec Králové
Slovan Liberec
Výkop
4′
R. Krollis

asistencia: A. Ghali

29′Dominik Plechatý
Polčas
46′Lukáš Masopust
P. KodešS. Dancák
46′
A. VlkanovaV. Pilař
57′
59′
L. MasopustQ. Zyba
Adam Griger61′
66′
R. KrollisL. Letenay
67′
D. VišinskýA. Kayondo
A. GrigerO. Mihálik
71′
J. KlímaL. Čmelík
77′
80′
M. HlavatýI. Varfolomieiev
80′
J. MikulaJ. Knapík
Lukáš Čmelík90+7′
Samuel Dancak90+1′
90+5′
L. Letenay

asistencia: Q. Zyba

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
6Shots off Goal0
22Total Shots8
13Blocked Shots1
15Shots insidebox7
7Shots outsidebox1
11Fouls15
11Corner Kicks3
1Offsides0
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
375Total passes348
295Passes accurate282
79%Passes %81%
1.29expected_goals2.02
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hradec Králové je 7.02, v porovnaní s 6.93 u Slovan Liberec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hradec Králové je T. Petrášek (7.36), u Slovan Liberec je to Š. Gabriel (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hradec Králové prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 12 asistenciami, na čele s A. Vlkanova (7G). U Slovan Liberec je to 14 gólov a 11 asistencií s lídrom R. Krollis (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hradec Králové nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Slovan Liberec má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hradec Králové nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Slovan Liberec s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hradec Králové nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 1 u Slovan Liberec s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Hradec Králové a 76% u Slovan Liberec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hradec Králové nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Slovan Liberec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hradec Králové je 26.2 (najmladší: A. Griger (21), najstarší: T. Petrášek (33)), zatiaľ čo Slovan Liberec má priemer 26.6 (najmladší: J. Koželuh (23), najstarší: J. Mikula (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hradec Králové majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 14 u Slovan Liberec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hradec Králové5-3-24-2-3-1Slovan Liberec
GKDEFMIDFWD
12Zadražil14Klíma5Čihák4Petrášek13Spáčil26Horák58Vlkanova22Kodeš28Kučera38Griger19Slončík1Krajčír.18Koželuh2Plechatý32Gabriel3Mikula9Eneme19Hlavatý25Ghali26Masopust5Višinský99Krollis

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

Hradec KrálovéSila pozíciíSlovan Liberec
7.02
Ø Hodnotenie
6.93
7.20Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.14Obranca (5 v 4)6.94
9G 6A4G 3A
6.78Záložník (3 v 5)6.94
8G 5A2G 7A
6.97Útočník (2 v 1)6.83
5G 1A8G 1A
Hradec Králové5-3-2
12BrankárA. Zadražil7.2
14ObrancaJ. Klíma6.91G1A
5ObrancaF. Čihák7.33G
4ObrancaT. Petrášek7.42G
13ObrancaK. Spáčil7.02G1A
26ObrancaD. Horák7.21G4A
58ZáložníkA. Vlkanova7.27G2A
22ZáložníkP. Kodeš6.71G1A
28ZáložníkJ. Kučera6.52A
38ÚtočníkA. Griger6.94G
19ÚtočníkT. Slončík7.11G1A
Slovan Liberec4-2-3-1
1BrankárI. Krajčírik
18ObrancaJ. Koželuh6.91A
2ObrancaD. Plechatý7.01G
32ObrancaŠ. Gabriel7.22G
3ObrancaJ. Mikula6.71G2A
9ZáložníkSantiago Eneme
19ZáložníkM. Hlavatý7.11G4A
25ZáložníkA. Ghali7.01G1A
26ZáložníkL. Masopust6.72A
5ZáložníkD. Višinský
99ÚtočníkR. Krollis6.88G1A

Prehľad zápasu

Slovan Liberec zdolal Hradec Králové 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: R. Krollis 4′, L. Letenay 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hradec Králové mal 53% držanie lopty, Slovan Liberec mal 47%. Hradec Králové mal 22 striel (3 na bránu), Slovan Liberec mal 8 (7 na bránu). Očakávané góly: Hradec Králové 1.29 — Slovan Liberec 2.02. Hradec Králové urobil 4 striedaní, Slovan Liberec urobil 5.

Rivalita od 2021

Hradec Králové vs Slovan Liberec vzájomné výsledky

13 stretnutí
Hradec Králové
4
výhier
Remízy
4
Slovan Liberec
5
výhier
Góly spolu
31 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
6/13 · 46%
Nad 2,5
5/13 · 38%

Aktuálna forma

Hradec Králové

WLWWLL

Slovan Liberec

LWDLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026