Menu

Fk Jablonec vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou13. apríla 2025 o 13:00
10
Hostia

Pardubice

Rozhodca: J. Beneš

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Pardubice
Výkop
Polčas
D. ŠtěpánekB. Kanakimana
46′
48′Louis Lurvink
Nemanja Tekijaški58′
L. JawoA. Alégué
60′
S. NebylaD. Hollý
60′
P. Ševčík

asistencia: V. Tchanturishvili

64′
74′
V. PatrákM. Yahaya
74′
J. TrédlM. Surzyn
74′
V. SychraL. Kissiedou
J. ChramostaD. Puškáč
76′
VAR
83′Red card cancelled
83′
S. ŠimekF. Šancl
89′Ladislav Krobot
P. ŠevčíkF. Novák
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
3Shots off Goal4
11Total Shots7
5Blocked Shots2
9Shots insidebox5
2Shots outsidebox2
13Fouls12
6Corner Kicks7
2Offsides0
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
302Total passes376
216Passes accurate281
72%Passes %75%
1.36expected_goals0.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.97, v porovnaní s 6.78 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Pardubice je to L. Lurvink (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 10 asistenciami, na čele s J. Chramosta (10G). U Pardubice je to 25 gólov a 19 asistencií s lídrom V. Patrák (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo Pardubice má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Pardubice s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 1 u Pardubice s priemerom 6.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u FK Jablonec a 73% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 28.9 (najmladší: S. Nebyla (23), najstarší: J. Hanuš (37)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 23.5 (najmladší: Š. Míšek (20), najstarší: A. Tanko (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 18 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-4-34-2-3-1Pardubice
GKDEFMIDFWD
1Hanuš22Martinec4Tekijaš.18Cedidla5Štěpánek6Beran25Nebyla7Tchantu.19Chramos.23Ševčík44Jawo42Vorel12Trédl43Noslin3Lurvink25Mahuta18Míšek26Šimek27Sychra8Patrák28Tanko17Krobot

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

Náhradníci

Tréner: D. Střihavka

FK JablonecSila pozíciíPardubice
6.97
Ø Hodnotenie
6.78
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (3 v 4)6.79
5G 1A2G 6A
6.94Záložník (4 v 5)6.84
5G 5A22G 12A
6.84Útočník (3 v 1)6.51
19G 4A1G 1A
FK Jablonec3-4-3
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
5ZáložníkD. Štěpánek6.7
6ZáložníkM. Beran7.1
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
19ÚtočníkJ. Chramosta6.810G2A
23ÚtočníkP. Ševčík
44ÚtočníkL. Jawo6.89G2A
Pardubice4-2-3-1
42BrankárV. Vorel
12ObrancaJ. Trédl6.3
43ObrancaJ. Noslin7.01G1A
3ObrancaL. Lurvink7.2
25ObrancaR. Mahuta6.71G5A
18ZáložníkŠ. Míšek6.61G
26ZáložníkS. Šimek6.91G3A
27ZáložníkV. Sychra6.71G2A
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
28ZáložníkA. Tanko6.97G6A
17ÚtočníkL. Krobot6.51G1A

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Pardubice 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: P. Ševčík 64′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FK Jablonec mal 45% držanie lopty, Pardubice mal 55%. FK Jablonec mal 11 striel (3 na bránu), Pardubice mal 7 (1 na bránu). Očakávané góly: FK Jablonec 1.36 — Pardubice 0.71. FK Jablonec urobil 5 striedaní, Pardubice urobil 4. VAR zasiahol: Red card cancelled (Laurent Kissiedou 83′).

Rivalita od 2020

FK Jablonec vs Pardubice vzájomné výsledky

15 stretnutí
FK Jablonec
7
výhier
Remízy
4
Pardubice
4
výhier
Góly spolu
28 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
5/15 · 33%
Nad 2,5
3/15 · 20%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026