Menu

Plzen vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Doosan Aréna, Plzeň6. apríla 2025 o 18:30
Domáci

Plzen

20
Hostia

Slovácko

Rozhodca: V. Zaoral

Udalosti zápasu

Plzen
Slovácko
Výkop
5′Seung-bin Kim
10′Michael Krmenčík
M. Vydra
14′
L. Kalvach

asistencia: R. Durosinmi

43′
Polčas
46′Jiří Klíma
46′
Kim Seung-BinJ. Klíma
46′
M. KrmenčíkM. Kvasina
CaduA. Memić
65′
R. DurosinmiD. Vašulín
65′
68′
P. ReinberkM. Koscelník
78′
M. TrávníkJ. Křišťan
85′
Gigli NdefeM. Kozák
P. ŠulcJ. Panoš
87′
M. HavelMerchas Doski
87′
L. ČervM. Valenta
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal0
7Shots off Goal7
17Total Shots9
5Blocked Shots2
14Shots insidebox7
3Shots outsidebox2
11Fouls14
8Corner Kicks5
2Offsides0
60%Ball Possession40%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
527Total passes335
440Passes accurate244
83%Passes %73%
1.94expected_goals0.68
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 7.00, v porovnaní s 6.78 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 8 asistenciami, na čele s R. Durosinmi (7G). U Slovácko je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom P. Blahút (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Slovácko má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Slovácko s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.17, v porovnaní s 1 u Slovácko s priemerom 6.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Plzen a 76% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 26.2 (najmladší: J. Paluska (20), najstarší: M. Vydra (33)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 29.9 (najmladší: A. Stojchevski (22), najstarší: P. Reinberk (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 20 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-4-2-14-2-3-1Slovácko
GKDEFMIDFWD
16Jedlička5Paluska40Dweh21Jemelka24Havel6Červ23Kalvach22Cadu17Durosin.31Šulc11Vydra29Heča23Reinberk35Kukučka4Stojche.2Ndefe10Trávník20Havlík15Blahút18Seung-B.99Sinyavs.21Krmenčík

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: T. Palinek

PlzenSila pozíciíSlovácko
7.00
Ø Hodnotenie
6.78
6.83Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (3 v 4)6.68
3G 1A0G 2A
6.78Záložník (4 v 5)6.89
1G 2A7G 4A
7.17Útočník (3 v 1)6.43
14G 5A0G 1A
Plzen3-4-2-1
16BrankárM. Jedlička6.8
5ObrancaJ. Paluska6.8
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
21ObrancaV. Jemelka7.22G
24ZáložníkM. Havel6.6
6ZáložníkL. Červ7.01G2A
23ZáložníkL. Kalvach
22ZáložníkCadu
17ÚtočníkR. Durosinmi7.07G
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
11ÚtočníkM. Vydra6.76G2A
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
23ObrancaP. Reinberk6.51A
35ObrancaO. Kukučka
4ObrancaA. Stojchevski6.7
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
15ZáložníkP. Blahút6.83G
18ZáložníkKim Seung-Bin6.81G
99ZáložníkV. Sinyavskiy
21ÚtočníkM. Krmenčík6.41A

Prehľad zápasu

Plzen zdolal Slovácko 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: M. Vydra 14′, L. Kalvach 43′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Plzen mal 60% držanie lopty, Slovácko mal 40%. Plzen mal 17 striel (5 na bránu), Slovácko mal 9 (0 na bránu). Očakávané góly: Plzen 1.94 — Slovácko 0.68. Plzen urobil 5 striedaní, Slovácko urobil 5.

Rivalita od 2025

Plzen vs Slovácko vzájomné výsledky

2 stretnutí
Plzen
0
výhier
Remízy
1
Slovácko
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Plzen

WWLDDW

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026