Menu

Dukla Praha vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Juliska, Praha29. marca 2025 o 19:00
00
Rozhodca: V. Zaoral
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Dukla Praha
Slavia Praha
Výkop
J. SvozilD. Hašek
9′
36′David Doudera
Dominik Hašek38′
45+2′Tomáš Chorý
Polčas
61′
O. ZmrzlýV. Kušej
61′
D. MosesD. Pech
73′
I. SchranzD. Teah
David Ludvicek77′
Kevin-Prince Milla77′
K. MillaJ. Řezníček
80′
M. ČermákC. Bačinský
80′
86′
T. ChorýG. Botos
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
9Shots off Goal8
15Total Shots15
2Blocked Shots5
7Shots insidebox10
8Shots outsidebox5
17Fouls13
4Corner Kicks6
0Offsides0
29%Ball Possession71%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
194Total passes477
116Passes accurate380
60%Passes %80%
1.84expected_goals2.15
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dukla Praha je 6.69, v porovnaní s 6.96 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dukla Praha je J. Svozil (6.75), u Slavia Praha je to L. Provod (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dukla Praha prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 5 asistenciami, na čele s M. Čermák (4G). U Slavia Praha je to 36 gólov a 30 asistencií s lídrom T. Chorý (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dukla Praha nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dukla Praha nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dukla Praha nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.48, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Dukla Praha a 76% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dukla Praha nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dukla Praha je 28.7 (najmladší: K. Milla (22), najstarší: J. Peterka (35)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.5 (najmladší: D. Moses (21), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dukla Praha majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dukla Praha4-1-4-13-4-3Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
28Hruška17Vondráš.25Svozil33Pourzit.2Ludvíček7Peterka10Mikuš20Lichý19Čermák21Špatenka22Milla36Staněk18Bořil4Zima19Dorley21Douděra10Zafeiris16Moses33Zmrzlý26Schranz25Chorý17Provod

Náhradníci

Tréner: P. Rada

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Dukla PrahaSila pozíciíSlavia Praha
6.69
Ø Hodnotenie
6.96
Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 3)6.89
1G 0A5G 6A
6.75Záložník (5 v 4)6.92
6G 5A5G 10A
6.48Útočník (1 v 3)7.11
1G 0A26G 14A
Dukla Praha4-1-4-1
28BrankárM. Hruška
17ObrancaT. Vondrášek
25ObrancaJ. Svozil6.8
33ObrancaM. Pourzitídis6.71G
2ObrancaD. Ludvíček
7ZáložníkJ. Peterka6.81G
10ZáložníkR. Mikuš6.71G
20ZáložníkF. Lichý
19ZáložníkM. Čermák6.84G5A
21ZáložníkF. Špatenka
22ÚtočníkK. Milla6.51G
Slavia Praha3-4-3
36BrankárJ. Staněk6.8
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
4ObrancaD. Zima6.91G3A
19ObrancaO. Dorley6.71G1A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
16ZáložníkD. Moses6.91G3A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
26ÚtočníkI. Schranz6.72G1A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A

Prehľad zápasu

Dukla Praha a Slavia Praha remizovali 0:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet. Dukla Praha mal 29% držanie lopty, Slavia Praha mal 71%. Dukla Praha mal 15 striel (4 na bránu), Slavia Praha mal 15 (2 na bránu). Očakávané góly: Dukla Praha 1.84 — Slavia Praha 2.15. Dukla Praha urobil 3 striedaní, Slavia Praha urobil 4.

Rivalita od 2018

Dukla Praha vs Slavia Praha vzájomné výsledky

5 stretnutí
Dukla Praha
0
výhier
Remízy
0
Slavia Praha
5
výhier
Góly spolu
18 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Dukla Praha

LWLDLW

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026