Menu

Slovacko vs Slovan Liberec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště30. marca 2025 o 13:00
Domáci

Slovácko

04
Rozhodca: D. Starý

Udalosti zápasu

Slovácko
Slovan Liberec
Výkop
13′
R. Krollis

asistencia: Q. Zyba

19′
J. Mikula

asistencia: D. Višinský

Michal Trávník25′
Martin Koscelník27′
28′
Q. Zyba

Penalty

36′
Q. Zyba
Polčas
J. HamzaKim Seung-Bin
46′
M. KoscelníkP. Reinberk
46′
V. DaníčekA. Stojchevski
46′
46′
J. MikulaD. Mašek
Ondrej Kukucka62′
64′
R. KrollisB. Nyarko
64′
D. VišinskýM. Strnad
P. JuroškaJ. Klíma
69′
70′Ivan Varfolomeev
73′
L. MasopustSantiago Eneme
76′
I. VarfolomieievM. Icha
M. TrávníkJ. Křišťan
81′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
8Shots off Goal1
16Total Shots11
6Blocked Shots3
13Shots insidebox10
3Shots outsidebox1
11Fouls18
5Corner Kicks2
1Offsides4
55%Ball Possession45%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
396Total passes324
302Passes accurate239
76%Passes %74%
2.45expected_goals2.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.82, v porovnaní s 6.87 u Slovan Liberec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Havlík (7.05), u Slovan Liberec je to Š. Gabriel (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 6 asistenciami, na čele s P. Blahút (3G). U Slovan Liberec je to 13 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Krollis (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Slovan Liberec má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Slovan Liberec s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u Slovan Liberec s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Slovácko a 73% u Slovan Liberec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Slovan Liberec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 29.1 (najmladší: J. Hamza (20), najstarší: M. Heča (34)), zatiaľ čo Slovan Liberec má priemer 26.5 (najmladší: I. Varfolomieiev (21), najstarší: T. Koubek (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u Slovan Liberec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-2-3-14-2-3-1Slovan Liberec
GKDEFMIDFWD
29Heča2Ndefe35Kukučka28Daníček7Kosceln.10Trávník25Hamza15Blahút20Havlík24Juroška27Kvasina40Koubek18Koželuh2Plechatý32Gabriel3Mikula6Varfolo.34Zyba25Ghali26Masopust5Višinský99Krollis

Náhradníci

Tréner: O. Smetana

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

SlováckoSila pozíciíSlovan Liberec
6.82
Ø Hodnotenie
6.87
6.95Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 4)6.94
2G 2A4G 3A
6.82Záložník (5 v 5)6.72
6G 4A1G 3A
6.79Útočník (1 v 1)6.83
1G 0A8G 1A
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
35ObrancaO. Kukučka
28ObrancaV. Daníček6.71G1A
7ObrancaM. Koscelník6.81G
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
25ZáložníkJ. Hamza6.7
15ZáložníkP. Blahút6.83G
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
24ZáložníkP. Juroška6.6
27ÚtočníkM. Kvasina6.81G
Slovan Liberec4-2-3-1
40BrankárT. Koubek7.0
18ObrancaJ. Koželuh6.91A
2ObrancaD. Plechatý7.01G
32ObrancaŠ. Gabriel7.22G
3ObrancaJ. Mikula6.71G2A
6ZáložníkI. Varfolomieiev6.5
34ZáložníkQ. Zyba
25ZáložníkA. Ghali7.01G1A
26ZáložníkL. Masopust6.72A
5ZáložníkD. Višinský
99ÚtočníkR. Krollis6.88G1A

Prehľad zápasu

Slovan Liberec zdolal Slovácko 4:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: R. Krollis 13′, J. Mikula 19′, Q. Zyba 28′ (pen.), Q. Zyba 36′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Slovácko mal 55% držanie lopty, Slovan Liberec mal 45%. Slovácko mal 16 striel (2 na bránu), Slovan Liberec mal 11 (7 na bránu). Očakávané góly: Slovácko 2.45 — Slovan Liberec 2.03. Slovácko urobil 5 striedaní, Slovan Liberec urobil 5.

Rivalita od 2018

Slovácko vs Slovan Liberec vzájomné výsledky

15 stretnutí
Slovácko
5
výhier
Remízy
2
Slovan Liberec
8
výhier
Góly spolu
41 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
8/15 · 53%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

Slovan Liberec

LWDLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026