Menu

Pardubice vs Dukla Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

CFIG Arena, Pardubice15. marca 2025 o 16:00
Domáci

Pardubice

01
Rozhodca: K. Rouček

Udalosti zápasu

Pardubice
Dukla Praha
Výkop
Eldar Šehić-5′
Louis Lurvink3′
Kamil Vacek20′
Polčas
52′Jakub Řezníček
D. AlijagićL. Krobot
56′
59′
J. ŘezníčekK. Milla
63′Jakub Hora
66′
F. ŠpatenkaJ. Mosquera
67′
M. ČermákD. Kozma
V. SychraA. Tanko
74′
75′Daniel Kozma
F. ŠanclA. Fousek
75′
86′
J. Hora

Penalty

90′Kevin-Prince Milla
Š. MíšekD. Simon
90+1′
K. VacekA. Leipold
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
5Shots off Goal3
10Total Shots8
2Blocked Shots2
8Shots insidebox5
2Shots outsidebox3
14Fouls11
4Corner Kicks4
2Offsides2
62%Ball Possession38%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
488Total passes291
387Passes accurate202
79%Passes %69%
1.78expected_goals0.93
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pardubice je 6.63, v porovnaní s 6.73 u Dukla Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pardubice je L. Lurvink (7.16), u Dukla Praha je to J. Svozil (6.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pardubice prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 8 asistenciami, na čele s J. Noslin (1G). U Dukla Praha je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Čermák (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pardubice nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Dukla Praha má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pardubice nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.54, oproti 5 u Dukla Praha s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pardubice nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Dukla Praha s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Pardubice a 74% u Dukla Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pardubice nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Dukla Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pardubice je 24.6 (najmladší: Š. Míšek (20), najstarší: K. Vacek (38)), zatiaľ čo Dukla Praha má priemer 30.0 (najmladší: M. Pourzitídis (26), najstarší: J. Peterka (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pardubice majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 18 u Dukla Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pardubice3-4-2-14-1-4-1Dukla Praha
GKDEFMIDFWD
13Stejskal43Noslin4Šimek3Lurvink12Trédl7Vacek18Míšek25Mahuta27Sychra16Šancl39Alijagić28Hruška17Vondráš.25Svozil33Pourzit.2Ludvíček7Peterka21Špatenka23Hora19Čermák10Mikuš37Řezníček

Náhradníci

Tréner: D. Střihavka

Náhradníci

Tréner: P. Rada

PardubiceSila pozíciíDukla Praha
6.63
Ø Hodnotenie
6.73
6.25Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (3 v 4)6.71
1G 1A1G 0A
6.54Záložník (4 v 5)6.75
2G 5A6G 5A
6.75Útočník (3 v 1)
1G 2A0G 0A
Pardubice3-4-2-1
13BrankárJ. Stejskal6.3
43ObrancaJ. Noslin7.01G1A
4ObrancaD. Šimek6.2
3ObrancaL. Lurvink7.2
12ZáložníkJ. Trédl6.3
7ZáložníkK. Vacek6.6
18ZáložníkŠ. Míšek6.61G
25ZáložníkR. Mahuta6.71G5A
27ÚtočníkV. Sychra6.71G2A
16ÚtočníkF. Šancl6.8
39ÚtočníkD. Alijagić
Dukla Praha4-1-4-1
28BrankárM. Hruška
17ObrancaT. Vondrášek
25ObrancaJ. Svozil6.8
33ObrancaM. Pourzitídis6.71G
2ObrancaD. Ludvíček
7ZáložníkJ. Peterka6.81G
21ZáložníkF. Špatenka
23ZáložníkJ. Hora
19ZáložníkM. Čermák6.84G5A
10ZáložníkR. Mikuš6.71G
37ÚtočníkJ. Řezníček

Prehľad zápasu

Dukla Praha zdolal Pardubice 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: J. Hora 86′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Pardubice mal 62% držanie lopty, Dukla Praha mal 38%. Pardubice mal 10 striel (3 na bránu), Dukla Praha mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Pardubice 1.78 — Dukla Praha 0.93. Pardubice urobil 5 striedaní, Dukla Praha urobil 3.

Rivalita od 2019

Pardubice vs Dukla Praha vzájomné výsledky

12 stretnutí
Pardubice
5
výhier
Remízy
4
Dukla Praha
3
výhier
Góly spolu
28 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
7/12 · 58%
Nad 2,5
5/12 · 42%

Aktuálna forma

Pardubice

WWWWWL

Dukla Praha

LWLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026