Menu

Plzen vs Banik Ostrava

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Doosan Aréna, Plzeň16. marca 2025 o 15:30
Domáci

Plzen

01
Rozhodca: O. Berka
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Plzen
Baník Ostrava
Výkop
23′
E. Prekop

asistencia: P. Kpozo

Polčas
M. VydraD. Vašulín
59′
L. ČervP. Adu
70′
74′
M. ŠínT. Zlatohlávek
A. MemićJ. Kopic
75′
CaduM. Havel
75′
86′
D. BuchtaM. Rusnák
90+1′
M. KohútF. Kubala
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal1
3Shots off Goal5
13Total Shots11
8Blocked Shots5
7Shots insidebox8
6Shots outsidebox3
11Fouls12
5Corner Kicks4
2Offsides1
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
493Total passes343
388Passes accurate235
79%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 7.04, v porovnaní s 6.80 u Baník Ostrava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u Baník Ostrava je to D. Holec (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 17 asistenciami, na čele s R. Durosinmi (7G). U Baník Ostrava je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom J. Boula (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Baník Ostrava má 3 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Baník Ostrava s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.16, v porovnaní s 3 u Baník Ostrava s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Plzen a 77% u Baník Ostrava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Baník Ostrava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 25.4 (najmladší: J. Paluska (20), najstarší: M. Vydra (33)), zatiaľ čo Baník Ostrava má priemer 26.7 (najmladší: M. Šín (21), najstarší: M. Frydrych (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 15 u Baník Ostrava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-4-2-13-4-1-2Baník Ostrava
GKDEFMIDFWD
16Jedlička5Paluska40Dweh21Jemelka99Memić6Červ23Kalvach22Cadu31Šulc11Vydra17Durosin.30Holec17Frydrych37Chaluš7Pojezný9Buchta5Boula12Rigo15Kpozo21Kohút10Šín33Prekop

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

PlzenSila pozíciíBaník Ostrava
7.04
Ø Hodnotenie
6.80
6.83Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (3 v 3)6.76
3G 1A1G 0A
7.00Záložník (4 v 4)6.87
4G 11A3G 3A
7.16Útočník (3 v 3)6.60
14G 5A2G 2A
Plzen3-4-2-1
16BrankárM. Jedlička6.8
5ObrancaJ. Paluska6.8
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
21ObrancaV. Jemelka7.22G
99ZáložníkA. Memić7.03G8A
6ZáložníkL. Červ7.01G3A
23ZáložníkL. Kalvach
22ZáložníkCadu
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
11ÚtočníkM. Vydra6.76G2A
17ÚtočníkR. Durosinmi7.07G
Baník Ostrava3-4-1-2
30BrankárD. Holec7.2
17ObrancaM. Frydrych6.91G
37ObrancaM. Chaluš6.8
7ObrancaK. Pojezný6.6
9ZáložníkD. Buchta6.5
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
12ZáložníkT. Rigo7.11G
15ZáložníkP. Kpozo7.01A
21ÚtočníkM. Kohút6.91G2A
10ÚtočníkM. Šín6.4
33ÚtočníkE. Prekop6.51G

Prehľad zápasu

Baník Ostrava zdolal Plzen 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: E. Prekop 23′. Plzen mal 59% držanie lopty, Baník Ostrava mal 41%. Plzen mal 13 striel (2 na bránu), Baník Ostrava mal 11 (1 na bránu). Plzen urobil 4 striedaní, Baník Ostrava urobil 3.

Rivalita od 2018

Plzen vs Baník Ostrava vzájomné výsledky

20 stretnutí
Plzen
14
výhier
Remízy
4
Baník Ostrava
2
výhier
Góly spolu
49 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
10/20 · 50%
Nad 2,5
10/20 · 50%

Aktuálna forma

Plzen

DWWWLD

Baník Ostrava

LLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026