Menu

Fk Jablonec vs Karvina

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou23. februára 2025 o 15:30
50
Hostia

Karviná

Rozhodca: O. Berka

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Karviná
Výkop
15′David Planka
Goal cancelled20′
VAR
M. Cedidla

asistencia: A. Alégué

23′
L. Jawo
31′
36′Samuel Šigut
37′
D. PlankaS. Boháč
37′
A. BužekK. Vallo
Dominik Hollý45+4′
45+4′Patrik Čavoš
Polčas
Nemanja Tekijaški47′
D. Hollý

asistencia: J. Martinec

54′
J. ChramostaM. Polidar
61′
62′
F. VechetaKahuan Vinícius
62′
M. TomičE. Singhateh
A. Alégué

asistencia: M. Polidar

67′
A. AléguéB. Kanakimana
73′
L. JawoD. Puškáč
74′
D. HollýM. Krulich
82′
V. TchanturishviliJ. Fortelný
83′
83′
D. SamkoR. Štorman
B. Kanakimana

asistencia: D. Puškáč

89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
7Shots off Goal5
18Total Shots11
2Blocked Shots2
16Shots insidebox7
2Shots outsidebox4
11Fouls16
4Corner Kicks2
2Offsides0
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
274Total passes328
203Passes accurate242
74%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.97, v porovnaní s 6.82 u Karviná. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Karviná je to D. Krčík (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 17 asistenciami, na čele s J. Chramosta (10G). U Karviná je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom D. Krčík (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Karviná má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u Karviná s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Karviná s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FK Jablonec a 78% u Karviná. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Karviná. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 28.4 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)), zatiaľ čo Karviná má priemer 25.1 (najmladší: D. Planka (20), najstarší: J. Fleišman (41)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u Karviná. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec5-4-13-4-2-1Karviná
GKDEFMIDFWD
1Hanuš18Cedidla22Martinec4Tekijaš.6Beran7Tchantu.77Alégué25Nebyla26Hollý19Chramos.44Jawo30Lapeš25Fleišman37Krčík49Camara29Tomič8Planka28Čavoš21Bužek10Samko17Šigut13Vecheta

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

Náhradníci

Tréner: M. Hyský

FK JablonecSila pozíciíKarviná
6.97
Ø Hodnotenie
6.82
6.80Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (5 v 3)7.02
6G 3A6G 3A
6.87Záložník (4 v 4)6.74
18G 12A1G 1A
6.84Útočník (1 v 3)6.68
9G 2A7G 6A
FK Jablonec5-4-1
1BrankárJ. Hanuš6.8
18ObrancaM. Cedidla6.91G
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
6ObrancaM. Beran7.1
7ObrancaV. Tchanturishvili6.91G2A
77ZáložníkA. Alégué6.91G7A
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
26ZáložníkD. Hollý6.73G
19ZáložníkJ. Chramosta6.810G2A
44ÚtočníkL. Jawo6.89G2A
Karviná3-4-2-1
30BrankárJ. Lapeš6.8
25ObrancaJ. Fleišman6.8
37ObrancaD. Krčík7.36G2A
49ObrancaS. Camara6.91A
29ZáložníkM. Tomič
8ZáložníkD. Planka6.7
28ZáložníkP. Čavoš
21ZáložníkA. Bužek6.81G1A
10ÚtočníkD. Samko6.75G4A
17ÚtočníkS. Šigut6.92G2A
13ÚtočníkF. Vecheta6.4

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Karviná 5:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: M. Cedidla 23′, L. Jawo 31′, D. Hollý 54′, A. Alégué 67′, B. Kanakimana 89′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FK Jablonec mal 46% držanie lopty, Karviná mal 54%. FK Jablonec mal 18 striel (9 na bránu), Karviná mal 11 (4 na bránu). FK Jablonec urobil 5 striedaní, Karviná urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Lamin Jawo 20′).

Rivalita od 2018

FK Jablonec vs Karviná vzájomné výsledky

15 stretnutí
FK Jablonec
9
výhier
Remízy
4
Karviná
2
výhier
Góly spolu
34 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
6/15 · 40%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Karviná

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026