Menu

Plzen vs Slovan Liberec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Doosan Aréna, Plzeň8. februára 2025 o 19:00
Domáci

Plzen

32
Rozhodca: J. Beneš

Udalosti zápasu

Plzen
Slovan Liberec
Výkop
M. Havel

asistencia: P. Šulc

8′
P. Adu
11′
13′
D. Višinský
Polčas
Lukáš Hejda47′
64′
B. NyarkoR. Krollis
64′
C. FrýdekSantiago Eneme
P. AduR. Durosinmi
66′
67′
M. Hlavatý

asistencia: A. Ghali

VAR
73′Card upgrade
74′Tomáš Koubek
M. HavelJ. Kopic
77′
M. VydraD. Vašulín
77′
78′
M. HlavatýI. Krajčírik
81′
D. VišinskýD. Preisler
Svetozar Marković82′
L. ČervJ. Panoš
85′
S. Marković
85′
Václav Jemelka90+6′
Martin Jedlička90+4′
90′Abubakar Ghali
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
6Shots off Goal5
16Total Shots12
3Blocked Shots3
12Shots insidebox7
4Shots outsidebox5
10Fouls12
5Corner Kicks5
2Offsides1
59%Ball Possession41%
4Yellow Cards1
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves4
424Total passes296
315Passes accurate201
74%Passes %68%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 6.90, v porovnaní s 6.99 u Slovan Liberec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u Slovan Liberec je to Š. Gabriel (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 9 asistenciami, na čele s P. Adu (7G). U Slovan Liberec je to 6 gólov a 14 asistencií s lídrom Š. Gabriel (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Slovan Liberec má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 5 u Slovan Liberec s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 1 u Slovan Liberec s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Plzen a 74% u Slovan Liberec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Slovan Liberec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 28.0 (najmladší: P. Adu (22), najstarší: L. Hejda (35)), zatiaľ čo Slovan Liberec má priemer 25.0 (najmladší: B. Nyarko (21), najstarší: T. Koubek (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 16 u Slovan Liberec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-1-4-24-2-3-1Slovan Liberec
GKDEFMIDFWD
16Jedlička2Hejda3Marković21Jemelka6Červ24Havel31Šulc23Kalvach22Cadu11Vydra80Adu40Koubek18Koželuh2Plechatý32Gabriel27Kayondo8Icha19Hlavatý25Ghali11Frýdek5Višinský28Nyarko

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

PlzenSila pozíciíSlovan Liberec
6.90
Ø Hodnotenie
6.99
6.83Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (3 v 4)6.97
2G 1A3G 4A
7.12Záložník (5 v 5)7.01
2G 5A3G 10A
6.81Útočník (2 v 1)
13G 3A0G 0A
Plzen3-1-4-2
16BrankárM. Jedlička6.8
2ObrancaL. Hejda6.3
3ObrancaS. Marković6.71A
21ObrancaV. Jemelka7.22G
6ZáložníkL. Červ7.01G2A
24ZáložníkM. Havel6.6
31ZáložníkP. Šulc7.81G3A
23ZáložníkL. Kalvach
22ZáložníkCadu
11ÚtočníkM. Vydra6.76G2A
80ÚtočníkP. Adu6.97G1A
Slovan Liberec4-2-3-1
40BrankárT. Koubek7.0
18ObrancaJ. Koželuh6.91A
2ObrancaD. Plechatý7.01G
32ObrancaŠ. Gabriel7.22G
27ObrancaA. Kayondo6.83A
8ZáložníkM. Icha6.91G5A
19ZáložníkM. Hlavatý7.11G4A
25ZáložníkA. Ghali7.01G1A
11ZáložníkC. Frýdek
5ZáložníkD. Višinský
28ÚtočníkB. Nyarko

Prehľad zápasu

Plzen zdolal Slovan Liberec 3:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: M. Havel 8′, P. Adu 11′, D. Višinský 13′, M. Hlavatý 67′, S. Marković 85′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Plzen mal 59% držanie lopty, Slovan Liberec mal 41%. Plzen mal 16 striel (7 na bránu), Slovan Liberec mal 12 (4 na bránu). Plzen urobil 4 striedaní, Slovan Liberec urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Tomáš Koubek 73′).

Rivalita od 2015

Plzen vs Slovan Liberec vzájomné výsledky

18 stretnutí
Plzen
11
výhier
Remízy
3
Slovan Liberec
4
výhier
Góly spolu
49 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
10/18 · 56%
Nad 2,5
9/18 · 50%

Aktuálna forma

Plzen

WWLDDW

Slovan Liberec

LWDLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026