Menu

Karvina vs Teplice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský Stadión, Karviná1. februára 2025 o 13:30
Domáci

Karviná

11
Hostia

Teplice

Rozhodca: M. Radina

Udalosti zápasu

Karviná
Teplice
Výkop
9′
L. Krejčí

asistencia: J. Švanda

M. Tomič

asistencia: D. Planka

45+1′
Polčas
Card upgrade48′
VAR
Michal Tomič49′
E. AyaosiD. Bergqvist
53′
59′
D. TrubačF. Horský
59′
R. SedláčekR. Jukl
S. BoháčA. Bužek
71′
Kahuan ViníciusL. Ezeh
72′
Lucky Ezeh73′
77′
M. RadostaMohamed Yasser
77′
A. LabíkJ. Harušt'ák
87′
L. MarečekD. Langhamer
S. ŠigutE. Singhateh
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
1Shots off Goal4
4Total Shots10
1Blocked Shots2
2Shots insidebox7
2Shots outsidebox3
12Fouls12
0Corner Kicks4
2Offsides3
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards0
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
403Total passes411
312Passes accurate328
77%Passes %80%
0.32expected_goals1.43
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karviná je 6.80, v porovnaní s 6.69 u Teplice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karviná je V. Neuman (7.08), u Teplice je to D. Halinský (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karviná prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 14 asistenciami, na čele s E. Ayaosi (6G). U Teplice je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom M. Radosta (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karviná nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Teplice má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karviná nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 3 u Teplice s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karviná nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u Teplice s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Karviná a 73% u Teplice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karviná nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Teplice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karviná je 22.5 (najmladší: D. Planka (20), najstarší: V. Neuman (25)), zatiaľ čo Teplice má priemer 26.6 (najmladší: D. Halinský (22), najstarší: L. Mareček (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karviná majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u Teplice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karviná4-2-3-14-3-3Teplice
GKDEFMIDFWD
1Neuman29Tomič6Boháč49Camara11Ražnato.28Čavoš8Planka10Samko14Ayaosi17Šigut18Vinícius33Ludha3Švanda17Halinský16Večerka2Labík13Sedláček23Mareček35Radosta14Krejčí20Trubač25Gning

Náhradníci

Tréner: M. Hyský

Náhradníci

Tréner: Z. Frťala

KarvináSila pozíciíTeplice
6.80
Ø Hodnotenie
6.69
7.08Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.71
1G 1A1G 2A
6.79Záložník (5 v 3)6.72
13G 13A2G 0A
6.66Útočník (1 v 3)6.63
1G 0A1G 2A
Karviná4-2-3-1
1BrankárV. Neuman7.1
29ObrancaM. Tomič
6ObrancaS. Boháč6.61G
49ObrancaS. Camara6.91A
11ObrancaA. Ražnatović
28ZáložníkP. Čavoš
8ZáložníkD. Planka6.7
10ZáložníkD. Samko6.75G4A
14ZáložníkE. Ayaosi6.86G7A
17ZáložníkS. Šigut6.92G2A
18ÚtočníkKahuan Vinícius6.71G
Teplice4-3-3
33BrankárR. Ludha
3ObrancaJ. Švanda6.6
17ObrancaD. Halinský7.02A
16ObrancaD. Večerka6.51G
2ObrancaA. Labík
13ZáložníkR. Sedláček6.8
23ZáložníkL. Mareček6.6
35ZáložníkM. Radosta6.82G
14ÚtočníkL. Krejčí6.61A
20ÚtočníkD. Trubač6.71G1A
25ÚtočníkA. Gning

Prehľad zápasu

Karviná a Teplice remizovali 1:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: L. Krejčí 9′, M. Tomič 45′. Bolo udelených 1 žltých kariet, 1 červených kariet. Karviná mal 49% držanie lopty, Teplice mal 51%. Karviná mal 4 striel (2 na bránu), Teplice mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Karviná 0.32 — Teplice 1.43. Karviná urobil 4 striedaní, Teplice urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Michal Tomič 48′).

Rivalita od 2018

Karviná vs Teplice vzájomné výsledky

15 stretnutí
Karviná
4
výhier
Remízy
6
Teplice
5
výhier
Góly spolu
42 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
9/15 · 60%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

Karviná

LLWWWL

Teplice

DLLLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026