Menu

Banik Ostrava vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský stadion - Vítkovice Aréna, Ostrava14. decembra 2024 o 19:00
31
Hostia

Slovácko

Rozhodca: J. Všetečka

Udalosti zápasu

Baník Ostrava
Slovácko
Výkop
E. Prekop

asistencia: M. Šín

2′
M. ŠínF. Kubala
16′
D. Buchta

Penalty

24′
Polčas
46′
M. KozákM. Kvasina
M. RusnákJ. Klíma
62′
62′
P. BlahútP. Juroška
73′
J. KřišťanV. Sinyavskiy
84′
P. Juroška

asistencia: M. Kohút

86′
Gigli NdefeM. Krmenčík
87′Tomáš Břečka
E. PrekopS. Grygar
89′
D. BuchtaP. Kpozo
89′
M. FrydrychU. Aririerisim
89′
J. Klíma
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal8
7Shots off Goal4
19Total Shots14
6Blocked Shots2
15Shots insidebox7
4Shots outsidebox7
7Fouls12
6Corner Kicks2
0Offsides2
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves3
393Total passes451
302Passes accurate373
77%Passes %83%
2.38expected_goals1.55
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Baník Ostrava je 6.70, v porovnaní s 6.80 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Baník Ostrava je T. Rigo (7.13), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Baník Ostrava prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Boula (2G). U Slovácko je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom P. Blahút (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Baník Ostrava nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Slovácko má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Baník Ostrava nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Slovácko s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Baník Ostrava nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.46, v porovnaní s 1 u Slovácko s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Baník Ostrava a 82% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Baník Ostrava nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Baník Ostrava je 26.6 (najmladší: M. Šín (21), najstarší: M. Frydrych (35)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 28.7 (najmladší: J. Křišťan (23), najstarší: T. Fryšták (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Baník Ostrava majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 16 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Baník Ostrava3-4-34-2-3-1Slovácko
GKDEFMIDFWD
35Markovič17Frydrych37Chaluš7Pojezný66Rusnák5Boula12Rigo95Holzer9Buchta33Prekop10Šín30Fryšták2Ndefe5Vaško4Břečka14Doski19Křišťan20Havlík15Blahút13Kohút18Seung-B.17Kozák

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

Náhradníci

Tréner: O. Smetana

Baník OstravaSila pozíciíSlovácko
6.70
Ø Hodnotenie
6.80
6.76Obranca (3 v 4)6.72
1G 0A0G 1A
6.84Záložník (4 v 5)6.86
3G 4A5G 3A
6.46Útočník (3 v 1)
1G 0A0G 0A
Baník Ostrava3-4-3
35BrankárJ. Markovič
17ObrancaM. Frydrych6.91G
37ObrancaM. Chaluš6.8
7ObrancaK. Pojezný6.6
66ZáložníkM. Rusnák6.71A
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
12ZáložníkT. Rigo7.11G
95ZáložníkD. Holzer6.71A
9ÚtočníkD. Buchta6.5
33ÚtočníkE. Prekop6.51G
10ÚtočníkM. Šín6.4
Slovácko4-2-3-1
30BrankárT. Fryšták
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
5ObrancaF. Vaško6.6
4ObrancaT. Břečka
14ObrancaMerchas Doski
19ZáložníkJ. Křišťan
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
15ZáložníkP. Blahút6.83G
13ZáložníkM. Kohút
18ZáložníkKim Seung-Bin6.81G
17ÚtočníkM. Kozák

Prehľad zápasu

Baník Ostrava zdolal Slovácko 3:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: E. Prekop 2′, D. Buchta 24′ (pen.), P. Juroška 84′, J. Klíma 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Baník Ostrava mal 47% držanie lopty, Slovácko mal 53%. Baník Ostrava mal 19 striel (6 na bránu), Slovácko mal 14 (8 na bránu). Očakávané góly: Baník Ostrava 2.38 — Slovácko 1.55. Baník Ostrava urobil 5 striedaní, Slovácko urobil 4.

Rivalita od 2018

Baník Ostrava vs Slovácko vzájomné výsledky

17 stretnutí
Baník Ostrava
6
výhier
Remízy
3
Slovácko
8
výhier
Góly spolu
43 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/17 · 41%
Nad 2,5
10/17 · 59%

Aktuálna forma

Baník Ostrava

LLDLLL

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026