Menu

Teplice vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice15. decembra 2024 o 15:30
Domáci

Teplice

10
Rozhodca: P. Hocek

Udalosti zápasu

Teplice
Slavia Praha
Výkop
34′Filip Prebsl
Polčas
D. Trubač

asistencia: Y. Tsykalo

46′
58′
D. ZimaM. Jurásek
58′
F. PrebslC. Zafeiris
58′
S. MichezL. Provod
59′
D. FilaT. Chorý
R. SedláčekL. Mareček
69′
69′
O. LingrI. Schranz
A. GningMohamed Yasser
77′
M. RadostaJ. Emmer
78′
M. BílekL. Takács
85′
Daniel Trubač90+7′
Laco Takacs90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
1Shots off Goal13
5Total Shots22
1Blocked Shots4
4Shots insidebox19
1Shots outsidebox3
13Fouls9
1Corner Kicks10
1Offsides1
33%Ball Possession67%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
237Total passes446
115Passes accurate322
49%Passes %72%
0.27expected_goals2.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Teplice je 6.70, v porovnaní s 6.89 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Teplice je M. Bílek (6.91), u Slavia Praha je to Š. Chaloupek (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Teplice prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Bílek (9G). U Slavia Praha je to 20 gólov a 7 asistencií s lídrom M. Chytil (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Teplice nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Teplice nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Teplice nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Teplice a 79% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Teplice nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Teplice je 25.6 (najmladší: J. Švanda (24), najstarší: M. Bílek (28)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 24.7 (najmladší: Š. Chaloupek (22), najstarší: O. Dorley (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Teplice majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 18 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Teplice5-3-23-4-3Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
33Ludha3Švanda16Tsykalo28Knapík18Mićević15Harušt'.6Bílek13Sedláček20Trubač25Gning35Radosta31Kinský2Chaloup.5Ogbu4Zima14Michez28Prebsl19Dorley12Diouf11Fila13Chytil32Lingr

Náhradníci

Tréner: Z. Frťala

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

TepliceSila pozíciíSlavia Praha
6.70
Ø Hodnotenie
6.89
6.51Obranca (5 v 3)6.95
0G 0A8G 5A
6.78Záložník (3 v 4)6.73
10G 1A1G 1A
6.81Útočník (2 v 3)6.85
2G 0A11G 1A
Teplice5-3-2
33BrankárR. Ludha
3ObrancaJ. Švanda6.6
16ObrancaY. Tsykalo6.4
28ObrancaJ. Knapík
18ObrancaN. Mićević
15ObrancaJ. Harušt'ák
6ZáložníkM. Bílek6.99G
13ZáložníkR. Sedláček6.8
20ZáložníkD. Trubač6.71G1A
25ÚtočníkA. Gning
35ÚtočníkM. Radosta6.82G
Slavia Praha3-4-3
31BrankárA. Kinský
2ObrancaŠ. Chaloupek7.26G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
4ObrancaD. Zima6.91G3A
14ZáložníkS. Michez
28ZáložníkF. Prebsl
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
12ZáložníkE. Diouf
11ÚtočníkD. Fila
13ÚtočníkM. Chytil6.811G1A
32ÚtočníkO. Lingr

Prehľad zápasu

Teplice zdolal Slavia Praha 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: D. Trubač 46′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Teplice mal 33% držanie lopty, Slavia Praha mal 67%. Teplice mal 5 striel (3 na bránu), Slavia Praha mal 22 (5 na bránu). Očakávané góly: Teplice 0.27 — Slavia Praha 2.26. Teplice urobil 4 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Rivalita od 2018

Teplice vs Slavia Praha vzájomné výsledky

15 stretnutí
Teplice
0
výhier
Remízy
3
Slavia Praha
12
výhier
Góly spolu
50 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
11/15 · 73%

Aktuálna forma

Teplice

DLLLDD

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026