Menu

Plzen vs Fk Jablonec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Doosan Aréna, Plzeň1. decembra 2024 o 18:30
Domáci

Plzen

32
Rozhodca: D. Starý

Udalosti zápasu

Plzen
FK Jablonec
Výkop
2′
A. Alégué
Svetozar Marković15′
17′Dominik Hollý
29′Sebastian Nebyla
37′Daniel Souček
Matěj Vydra45+4′
45+2′
S. Nebyla

Penalty

Polčas
L. ČervJ. Panoš
46′
E. JirkaD. Vašulín
46′
C. SouaréJ. Kopic
46′
65′
D. PuškáčT. Schánělec
65′
H. HurtadoD. Štěpánek
68′Martin Cedidla
P. Šulc

Penalty

70′
75′
A. AléguéB. Kanakimana
M. Vydra

asistencia: D. Vašulín

75′
Václav Jemelka77′
L. Kalvach

asistencia: P. Šulc

80′
P. ŠulcA. Sojka
90+3′
90′
V. TchanturishviliJ. Suchan
90′
D. HollýJ. Chramosta
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
8Shots off Goal4
14Total Shots9
1Blocked Shots1
9Shots insidebox6
5Shots outsidebox3
13Fouls12
2Corner Kicks5
2Offsides3
65%Ball Possession35%
3Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves3
443Total passes238
374Passes accurate158
84%Passes %66%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 7.04, v porovnaní s 6.88 u FK Jablonec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u FK Jablonec je to N. Tekijaški (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 14 asistenciami, na čele s M. Vydra (6G). U FK Jablonec je to 14 gólov a 14 asistencií s lídrom S. Nebyla (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo FK Jablonec má 3 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 4 u FK Jablonec s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.27, v porovnaní s 3 u FK Jablonec s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Plzen a 76% u FK Jablonec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 31 u FK Jablonec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 26.4 (najmladší: C. Souaré (23), najstarší: M. Vydra (33)), zatiaľ čo FK Jablonec má priemer 27.9 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 23 u FK Jablonec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-4-2-13-4-1-2FK Jablonec
GKDEFMIDFWD
16Jedlička40Dweh3Marković21Jemelka22Cadu23Kalvach6Červ19Souaré11Vydra31Šulc33Jirka1Hanuš2Hurtado4Tekijaš.18Cedidla14Souček6Beran25Nebyla7Tchantu.77Alégué26Hollý24Puškáč

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

PlzenSila pozíciíFK Jablonec
7.04
Ø Hodnotenie
6.88
6.83Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (3 v 3)7.05
3G 2A4G 0A
6.99Záložník (4 v 4)6.93
4G 7A5G 6A
7.27Útočník (3 v 3)6.72
7G 5A5G 8A
Plzen3-4-2-1
16BrankárM. Jedlička6.8
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
3ObrancaS. Marković6.71A
21ObrancaV. Jemelka7.22G
22ZáložníkCadu
23ZáložníkL. Kalvach
6ZáložníkL. Červ7.01G2A
19ZáložníkC. Souaré7.03G5A
11ÚtočníkM. Vydra6.76G2A
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
33ÚtočníkE. Jirka
FK Jablonec3-4-1-2
1BrankárJ. Hanuš6.8
2ObrancaH. Hurtado
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
14ZáložníkD. Souček6.71A
6ZáložníkM. Beran7.1
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
77ÚtočníkA. Alégué6.91G7A
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
24ÚtočníkD. Puškáč6.51G1A

Prehľad zápasu

Plzen zdolal FK Jablonec 3:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: A. Alégué 2′, S. Nebyla 45′ (pen.), P. Šulc 70′ (pen.), M. Vydra 75′, L. Kalvach 80′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Plzen mal 65% držanie lopty, FK Jablonec mal 35%. Plzen mal 14 striel (5 na bránu), FK Jablonec mal 9 (4 na bránu). Plzen urobil 4 striedaní, FK Jablonec urobil 5.

Rivalita od 2018

Plzen vs FK Jablonec vzájomné výsledky

18 stretnutí
Plzen
11
výhier
Remízy
5
FK Jablonec
2
výhier
Góly spolu
58 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
11/18 · 61%
Nad 2,5
12/18 · 67%

Aktuálna forma

Plzen

WWLDDW

FK Jablonec

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026