Menu

Slavia Praha vs Karvina

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Fortuna Arena, Praha10. novembra 2024 o 18:30
51
Hostia

Karviná

Rozhodca: V. Zaoral

Udalosti zápasu

Slavia Praha
Karviná
Výkop
O. Dorley
20′
Polčas
61′
E. AyaosiE. Singhateh
61′
Kahuan ViníciusF. Vecheta
62′
F. Vecheta

asistencia: D. Samko

O. LingrM. Chytil
64′
M. Chytil

asistencia: L. Provod

69′
73′Sebastian Boháč
Tomáš Chorý74′
T. ChorýM. Jurásek
75′
M. Chytil

asistencia: M. Jurásek

76′
O. Dorley

asistencia: D. Douděra

78′
D. DouděraD. Pech
82′
C. ZafeirisF. Prebsl
82′
I. OgbuM. Konečný
82′
84′
K. ValloR. Mikuš
84′
S. BoháčM. Regáli
M. Chytil

asistencia: M. Jurásek

84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

15Shots on Goal3
11Shots off Goal0
31Total Shots5
5Blocked Shots2
20Shots insidebox2
11Shots outsidebox3
6Fouls8
9Corner Kicks3
2Offsides0
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves9
465Total passes256
391Passes accurate184
84%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Praha je 7.08, v porovnaní s 6.78 u Karviná. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Praha je T. Holeš (7.42), u Karviná je to D. Krčík (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Praha prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 24 asistenciami, na čele s T. Chorý (17G). U Karviná je to 19 gólov a 13 asistencií s lídrom D. Krčík (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Karviná má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Karviná s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Praha nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 1 u Karviná s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Slavia Praha a 77% u Karviná. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Praha nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Karviná. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Praha je 26.8 (najmladší: Š. Chaloupek (22), najstarší: T. Holeš (32)), zatiaľ čo Karviná má priemer 25.2 (najmladší: D. Planka (20), najstarší: J. Fleišman (41)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Praha majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u Karviná. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia Praha3-4-34-2-3-1Karviná
GKDEFMIDFWD
31Kinský3Holeš5Ogbu2Chaloup.21Douděra10Zafeiris19Dorley12Diouf32Lingr25Chorý17Provod30Lapeš7Vallo15Endl37Krčík25Fleišman8Planka6Boháč10Samko14Ayaosi99Memić18Vinícius

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Náhradníci

Tréner: M. Hyský

Slavia PrahaSila pozíciíKarviná
7.08
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (3 v 4)6.92
7G 4A6G 2A
6.88Záložník (4 v 5)6.70
4G 7A12G 11A
7.37Útočník (3 v 1)6.66
24G 13A1G 0A
Slavia Praha3-4-3
31BrankárA. Kinský
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
2ObrancaŠ. Chaloupek7.25G2A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71A
12ZáložníkE. Diouf
32ÚtočníkO. Lingr
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
Karviná4-2-3-1
30BrankárJ. Lapeš6.8
7ObrancaK. Vallo6.6
15ObrancaL. Endl
37ObrancaD. Krčík7.36G2A
25ObrancaJ. Fleišman6.8
8ZáložníkD. Planka6.7
6ZáložníkS. Boháč6.61G
10ZáložníkD. Samko6.75G4A
14ZáložníkE. Ayaosi6.86G7A
99ZáložníkA. Memić
18ÚtočníkKahuan Vinícius6.71G

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Karviná 5:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: O. Dorley 20′, F. Vecheta 62′, M. Chytil 69′, M. Chytil 76′, O. Dorley 78′, M. Chytil 84′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Slavia Praha mal 64% držanie lopty, Karviná mal 36%. Slavia Praha mal 31 striel (15 na bránu), Karviná mal 5 (3 na bránu). Slavia Praha urobil 5 striedaní, Karviná urobil 4.

Rivalita od 2018

Slavia Praha vs Karviná vzájomné výsledky

13 stretnutí
Slavia Praha
9
výhier
Remízy
3
Karviná
1
výhier
Góly spolu
44 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

Slavia Praha

WWLDWW

Karviná

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026