Menu

Plzen vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Doosan Aréna, Plzeň6. októbra 2024 o 13:00
Domáci

Plzen

20
Hostia

Pardubice

Rozhodca: M. Radina

Udalosti zápasu

Plzen
Pardubice
Výkop
Penalty cancelled6′
VAR
Polčas
52′Vojtěch Sychra
54′Tomas Zlatohlavek
T. Slončík

asistencia: Cadu

56′
T. SlončíkP. Adu
64′
67′
Š. MíšekM. Yahaya
67′
T. PolyákM. Halda
J. KopicM. Havel
72′
76′
V. PatrákA. Leipold
76′
V. SychraD. Pandula
Alexandr Sojka84′
84′
V. JindraM. Surzyn
Cadu86′
D. VašulínL. Hejda
87′
M. Havel
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
3Shots off Goal7
18Total Shots13
8Blocked Shots5
16Shots insidebox7
2Shots outsidebox6
14Fouls18
9Corner Kicks4
0Offsides2
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
421Total passes266
295Passes accurate165
70%Passes %62%
3.00expected_goals0.73
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 6.94, v porovnaní s 6.77 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u Pardubice je to L. Lurvink (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s V. Jemelka (2G). U Pardubice je to 15 gólov a 4 asistencií s lídrom V. Patrák (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Pardubice má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Pardubice s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.94, v porovnaní s 1 u Pardubice s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Plzen a 76% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 26.2 (najmladší: T. Slončík (21), najstarší: J. Kopic (35)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 26.1 (najmladší: Š. Míšek (20), najstarší: K. Vacek (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 11 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-4-34-2-3-1Pardubice
GKDEFMIDFWD
16Jedlička40Dweh3Marković21Jemelka10Kopic12Sojka23Kalvach22Cadu31Šulc51Vašulín29Slončík13Stejskal5Jindra43Noslin3Lurvink44Šehić7Vacek6Polyák27Sychra18Míšek8Patrák33Zlatohl.

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: J. Saňák

PlzenSila pozíciíPardubice
6.94
Ø Hodnotenie
6.77
6.83Brankár (1 v 1)6.25
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (3 v 4)7.08
3G 2A1G 1A
6.87Záložník (4 v 5)6.75
0G 2A14G 3A
6.94Útočník (3 v 1)
1G 3A0G 0A
Plzen3-4-3
16BrankárM. Jedlička6.8
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
3ObrancaS. Marković6.71A
21ObrancaV. Jemelka7.22G
10ZáložníkJ. Kopic
12ZáložníkA. Sojka6.92A
23ZáložníkL. Kalvach
22ZáložníkCadu
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
51ÚtočníkD. Vašulín6.5
29ÚtočníkT. Slončík6.5
Pardubice4-2-3-1
13BrankárJ. Stejskal6.3
5ObrancaV. Jindra
43ObrancaJ. Noslin7.01G1A
3ObrancaL. Lurvink7.2
44ObrancaE. Šehić
7ZáložníkK. Vacek6.6
6ZáložníkT. Polyák
27ZáložníkV. Sychra6.71G2A
18ZáložníkŠ. Míšek6.61G
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
33ÚtočníkT. Zlatohlávek

Prehľad zápasu

Plzen zdolal Pardubice 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: T. Slončík 56′, M. Havel 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Plzen mal 61% držanie lopty, Pardubice mal 39%. Plzen mal 18 striel (7 na bránu), Pardubice mal 13 (1 na bránu). Očakávané góly: Plzen 3.00 — Pardubice 0.73. Plzen urobil 3 striedaní, Pardubice urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Pavel Šulc 6′).

Rivalita od 2021

Plzen vs Pardubice vzájomné výsledky

11 stretnutí
Plzen
7
výhier
Remízy
2
Pardubice
2
výhier
Góly spolu
35 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

Plzen

WWLDDW

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026