Menu

Slovan Liberec vs Fk Jablonec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion u Nisy, Liberec5. októbra 2024 o 19:00
05
Rozhodca: J. Všetečka

Udalosti zápasu

Slovan Liberec
FK Jablonec
Výkop
17′
A. Ševínský

Own Goal

Polčas
L. LetenayB. Nyarko
46′
A. GhaliQ. Zyba
46′
49′
B. Kanakimana

asistencia: D. Puškáč

57′Dominik Hollý
58′
S. Nebyla

asistencia: B. Kanakimana

Ľ. TuptaC. Frýdek
59′
M. HlavatýD. Višinský
59′
Marios Pourzitidis60′
61′
J. Martinec

asistencia: M. Polidar

70′
B. KanakimanaA. Alégué
70′
D. PuškáčT. Schánělec
Penalty cancelled73′
VAR
Christian Frydek74′
Santiago EnemeI. Varfolomieiev
81′
84′
S. NebylaDudu Nardini
84′
D. HollýJ. Suchan
86′
N. TekijaškiD. Štěpánek
90+3′
A. Alégué

asistencia: J. Suchan

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal9
3Shots off Goal3
10Total Shots13
5Blocked Shots1
4Shots insidebox11
6Shots outsidebox2
10Fouls5
2Corner Kicks7
0Offsides2
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
398Total passes421
320Passes accurate342
80%Passes %81%
0.40expected_goals1.43
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovan Liberec je 6.87, v porovnaní s 6.93 u FK Jablonec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovan Liberec je M. Hlavatý (7.13), u FK Jablonec je to J. Martinec (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovan Liberec prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 14 asistenciami, na čele s L. Letenay (3G). U FK Jablonec je to 14 gólov a 8 asistencií s lídrom S. Nebyla (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovan Liberec nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo FK Jablonec má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovan Liberec nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u FK Jablonec s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovan Liberec nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 3 u FK Jablonec s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Slovan Liberec a 77% u FK Jablonec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovan Liberec nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 28 u FK Jablonec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovan Liberec je 24.4 (najmladší: A. Kayondo (23), najstarší: M. Hlavatý (27)), zatiaľ čo FK Jablonec má priemer 27.6 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovan Liberec majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u FK Jablonec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovan Liberec5-3-23-4-3FK Jablonec
GKDEFMIDFWD
31Bačkovs.25Ghali30Halinský13Ševínský37Pourzit.27Kayondo9Eneme19Hlavatý8Icha10Tupta21Letenay1Hanuš22Martinec4Tekijaš.18Cedidla7Tchantu.6Beran25Nebyla21Polidar20Kanakim.24Puškáč26Hollý

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

Slovan LiberecSila pozíciíFK Jablonec
6.87
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (5 v 3)7.15
1G 4A5G 1A
7.00Záložník (3 v 4)6.96
2G 9A5G 6A
6.57Útočník (2 v 3)6.61
3G 1A4G 1A
Slovan Liberec5-3-2
31BrankárH. Bačkovský
25ObrancaA. Ghali7.01G1A
30ObrancaD. Halinský
13ObrancaA. Ševínský
37ObrancaM. Pourzitídis
27ObrancaA. Kayondo6.83A
9ZáložníkSantiago Eneme
19ZáložníkM. Hlavatý7.11G4A
8ZáložníkM. Icha6.91G5A
10ÚtočníkĽ. Tupta
21ÚtočníkL. Letenay6.63G1A
FK Jablonec3-4-3
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
6ZáložníkM. Beran7.1
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
21ZáložníkM. Polidar6.81A
20ÚtočníkB. Kanakimana
24ÚtočníkD. Puškáč6.51G1A
26ÚtočníkD. Hollý6.73G

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Slovan Liberec 5:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: A. Ševínský 17′ (o.g.), B. Kanakimana 49′, S. Nebyla 58′, J. Martinec 61′, A. Alégué 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Slovan Liberec mal 48% držanie lopty, FK Jablonec mal 52%. Slovan Liberec mal 10 striel (2 na bránu), FK Jablonec mal 13 (9 na bránu). Očakávané góly: Slovan Liberec 0.40 — FK Jablonec 1.43. Slovan Liberec urobil 5 striedaní, FK Jablonec urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Denis Višinský 73′).

Rivalita od 2018

Slovan Liberec vs FK Jablonec vzájomné výsledky

17 stretnutí
Slovan Liberec
4
výhier
Remízy
9
FK Jablonec
4
výhier
Góly spolu
35 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
9/17 · 53%
Nad 2,5
5/17 · 29%

Aktuálna forma

Slovan Liberec

LWDLWD

FK Jablonec

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026