Menu

Karvina vs Fk Jablonec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský Stadión, Karviná21. septembra 2024 o 16:00
Domáci

Karviná

10
Rozhodca: K. Rouček
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Karviná
FK Jablonec
Výkop
F. Vecheta
21′
D. BergqvistJ. Svozil
32′
David Moses42′
Polčas
46′
D. SoučekD. Hollý
50′Sebastian Nebyla
Denny Samko54′
Dávid Krčík57′
61′Jakub Martinec
65′
B. KanakimanaA. Alégué
65′
S. NebylaDudu Nardini
D. MosesP. Čavoš
73′
G. BotosM. Regáli
73′
74′Nemanja Tekijaški
Jaroslav Svozil79′
79′Vakhtang Chanturishvili
80′
D. PuškáčH. Hurtado
81′
M. CedidlaJ. Chramosta
D. PlankaS. Boháč
89′
F. VechetaE. Singhateh
89′
Jakub Lapes90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal8
6Shots off Goal5
15Total Shots16
3Blocked Shots3
7Shots insidebox9
8Shots outsidebox7
13Fouls10
4Corner Kicks6
1Offsides2
55%Ball Possession45%
5Yellow Cards4
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves4
417Total passes338
340Passes accurate260
82%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karviná je 6.80, v porovnaní s 6.92 u FK Jablonec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karviná je D. Krčík (7.35), u FK Jablonec je to J. Martinec (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karviná prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 6 asistenciami, na čele s D. Krčík (6G). U FK Jablonec je to 11 gólov a 8 asistencií s lídrom S. Nebyla (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karviná nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo FK Jablonec má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karviná nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 4 u FK Jablonec s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karviná nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.42, v porovnaní s 3 u FK Jablonec s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Karviná a 79% u FK Jablonec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karviná nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 28 u FK Jablonec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karviná je 26.7 (najmladší: D. Planka (20), najstarší: J. Fleišman (41)), zatiaľ čo FK Jablonec má priemer 28.4 (najmladší: S. Nebyla (23), najstarší: J. Hanuš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karviná majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 22 u FK Jablonec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karviná4-2-3-13-4-3FK Jablonec
GKDEFMIDFWD
30Lapeš20Raspopo.5Bergqvi.37Krčík25Fleišman2Moses8Planka99Memić19Botos10Samko13Vecheta1Hanuš22Martinec4Tekijaš.18Cedidla14Souček6Beran25Nebyla7Tchantu.20Kanakim.10Suchan24Puškáč

Náhradníci

Tréner: M. Hyský

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

KarvináSila pozíciíFK Jablonec
6.80
Ø Hodnotenie
6.92
6.83Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 3)7.15
6G 2A5G 1A
6.70Záložník (5 v 4)6.93
5G 4A5G 6A
6.42Útočník (1 v 3)6.59
0G 0A1G 1A
Karviná4-2-3-1
30BrankárJ. Lapeš6.8
20ObrancaM. Raspopović
5ObrancaD. Bergqvist
37ObrancaD. Krčík7.36G2A
25ObrancaJ. Fleišman6.8
2ZáložníkD. Moses
8ZáložníkD. Planka6.7
99ZáložníkA. Memić
19ZáložníkG. Botos
10ZáložníkD. Samko6.75G4A
13ÚtočníkF. Vecheta6.4
FK Jablonec3-4-3
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
14ZáložníkD. Souček6.71A
6ZáložníkM. Beran7.1
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
20ÚtočníkB. Kanakimana
10ÚtočníkJ. Suchan6.6
24ÚtočníkD. Puškáč6.51G1A

Prehľad zápasu

Karviná zdolal FK Jablonec 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: F. Vecheta 21′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Karviná mal 55% držanie lopty, FK Jablonec mal 45%. Karviná mal 15 striel (6 na bránu), FK Jablonec mal 16 (8 na bránu). Karviná urobil 5 striedaní, FK Jablonec urobil 5.

Rivalita od 2018

Karviná vs FK Jablonec vzájomné výsledky

15 stretnutí
Karviná
1
výhier
Remízy
4
FK Jablonec
10
výhier
Góly spolu
38 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

Karviná

LLWWWL

FK Jablonec

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026