Menu

Slovacko vs Banik Ostrava

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště18. augusta 2024 o 20:00
Domáci

Slovácko

10
Rozhodca: D. Starý

Udalosti zápasu

Slovácko
Baník Ostrava
Výkop
7′Matej Sin
19′
M. RusnákD. Buchta
Filip Vaško30′
35′David Buchta
M. Chaluš

Own Goal

44′
Polčas
47′Matěj Chaluš
P. JuroškaM. Krmenčík
56′
59′
F. KubalaA. Tanko
59′
S. GrygarT. Rigo
59′
M. ŠínEwerton
Michal Kohút62′
M. KohútV. Daníček
69′
Gigli NdefeP. Reinberk
69′
M. KozákKim Seung-Bin
76′
P. BlahútDyjan
76′
79′
D. HolzerJ. Klíma
Petr Reinberk80′
82′David Buchta
82′David Buchta
Vlastimil Danicek86′
Michael Krmenčík89′
Milan Heča90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
4Shots off Goal5
9Total Shots14
1Blocked Shots5
6Shots insidebox10
3Shots outsidebox4
19Fouls12
4Corner Kicks10
2Offsides1
34%Ball Possession66%
7Yellow Cards4
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves5
226Total passes424
134Passes accurate334
59%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.82, v porovnaní s 6.70 u Baník Ostrava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Havlík (7.05), u Baník Ostrava je to D. Holec (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s P. Blahút (3G). U Baník Ostrava je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Boula (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Baník Ostrava má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Baník Ostrava s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Baník Ostrava s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Slovácko a 77% u Baník Ostrava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Baník Ostrava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 29.1 (najmladší: P. Juroška (24), najstarší: M. Heča (34)), zatiaľ čo Baník Ostrava má priemer 26.6 (najmladší: M. Šín (21), najstarší: D. Holec (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 16 u Baník Ostrava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-2-3-13-5-2Baník Ostrava
GKDEFMIDFWD
29Heča2Ndefe5Vaško6Hofmann14Doski10Trávník13Kohút15Blahút20Havlík24Juroška17Kozák30Holec2Aririer.37Chaluš7Pojezný66Rusnák10Šín5Boula13Grygar95Holzer33Prekop28Kubala

Náhradníci

Tréner: R. West

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

SlováckoSila pozíciíBaník Ostrava
6.82
Ø Hodnotenie
6.70
6.95Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 3)6.68
0G 1A0G 0A
6.84Záložník (5 v 5)6.67
6G 4A2G 4A
Útočník (1 v 2)6.53
0G 0A1G 0A
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
5ObrancaF. Vaško6.6
6ObrancaS. Hofmann
14ObrancaMerchas Doski
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
13ZáložníkM. Kohút
15ZáložníkP. Blahút6.83G
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
24ZáložníkP. Juroška6.6
17ÚtočníkM. Kozák
Baník Ostrava3-5-2
30BrankárD. Holec7.2
2ObrancaU. Aririerisim
37ObrancaM. Chaluš6.8
7ObrancaK. Pojezný6.6
66ZáložníkM. Rusnák6.71A
10ZáložníkM. Šín6.4
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
13ZáložníkS. Grygar
95ZáložníkD. Holzer6.71A
33ÚtočníkE. Prekop6.51G
28ÚtočníkF. Kubala6.6

Prehľad zápasu

Slovácko zdolal Baník Ostrava 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: M. Chaluš 44′ (o.g.). Bolo udelených 11 žltých kariet, 1 červených kariet. Slovácko mal 34% držanie lopty, Baník Ostrava mal 66%. Slovácko mal 9 striel (4 na bránu), Baník Ostrava mal 14 (4 na bránu). Slovácko urobil 5 striedaní, Baník Ostrava urobil 5.

Rivalita od 2018

Slovácko vs Baník Ostrava vzájomné výsledky

17 stretnutí
Slovácko
7
výhier
Remízy
3
Baník Ostrava
7
výhier
Góly spolu
46 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
11/17 · 65%

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

Baník Ostrava

LLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026