Menu

Banik Ostrava vs Hradec Kralove

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský stadion - Vítkovice Aréna, Ostrava11. augusta 2024 o 17:00
Rozhodca: J. Machálek

Udalosti zápasu

Baník Ostrava
Hradec Králové
Výkop
VAR
12′Card upgrade
13′Jakub Kucera
20′
Ondřej Mihálik

Missed Penalty

23′Daniel Horak
Polčas
46′
M. NáprstekD. Hais
F. KubalaE. Prekop
55′
J. BoulaM. Šín
55′
J. KlímaA. Tanko
76′
D. BuchtaJ. Juroška
76′
81′
L. ČmelíkŠ. Harazim
81′
O. MihálikF. Čech
88′Adam Zadrazil
90+6′Jakub Klíma
EwertonI. Fomba
90+2′
90+2′
S. DancákM. Koubek
90+1′
A. VlkanovaO. Šašinka
U. Aririerisim

asistencia: T. Rigo

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
19Shots off Goal0
28Total Shots4
4Blocked Shots2
17Shots insidebox2
11Shots outsidebox2
8Fouls6
13Corner Kicks0
0Offsides0
76%Ball Possession24%
0Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
676Total passes219
594Passes accurate134
88%Passes %61%
1.88expected_goals0.89
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Baník Ostrava je 6.77, v porovnaní s 6.91 u Hradec Králové. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Baník Ostrava je T. Rigo (7.13), u Hradec Králové je to F. Čihák (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Baník Ostrava prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Boula (2G). U Hradec Králové je to 15 gólov a 13 asistencií s lídrom A. Vlkanova (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Baník Ostrava nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Hradec Králové má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Baník Ostrava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Hradec Králové s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Baník Ostrava nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 3 u Hradec Králové s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Baník Ostrava a —% u Hradec Králové. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Baník Ostrava nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Hradec Králové. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Baník Ostrava je 26.4 (najmladší: T. Rigo (23), najstarší: D. Holzer (30)), zatiaľ čo Hradec Králové má priemer 27.0 (najmladší: M. Náprstek (22), najstarší: A. Vlkanova (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Baník Ostrava majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 22 u Hradec Králové. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Baník Ostrava3-5-23-4-3Hradec Králové
GKDEFMIDFWD
35Markovič37Chaluš2Aririer.7Pojezný9Buchta5Boula12Rigo32Ewerton95Holzer28Kubala21Klíma12Zadražil14Klíma5Čihák22Kodeš9Čmelík28Kučera11Dancák26Horák23Náprstek37Mihálik58Vlkanova

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Baník OstravaSila pozíciíHradec Králové
6.77
Ø Hodnotenie
6.91
Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (3 v 3)6.95
0G 0A5G 2A
6.84Záložník (5 v 4)6.81
3G 3A2G 7A
6.60Útočník (2 v 3)6.89
0G 0A8G 4A
Baník Ostrava3-5-2
35BrankárJ. Markovič
37ObrancaM. Chaluš6.8
2ObrancaU. Aririerisim
7ObrancaK. Pojezný6.6
9ZáložníkD. Buchta6.5
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
12ZáložníkT. Rigo7.11G
32ZáložníkEwerton7.0
95ZáložníkD. Holzer6.71A
28ÚtočníkF. Kubala6.6
21ÚtočníkJ. Klíma
Hradec Králové3-4-3
12BrankárA. Zadražil7.2
14ObrancaJ. Klíma6.91G1A
5ObrancaF. Čihák7.33G
22ObrancaP. Kodeš6.71G1A
9ZáložníkL. Čmelík6.7
28ZáložníkJ. Kučera6.52A
11ZáložníkS. Dancák6.91G1A
26ZáložníkD. Horák7.21G4A
23ÚtočníkM. Náprstek6.7
37ÚtočníkO. Mihálik6.81G2A
58ÚtočníkA. Vlkanova7.27G2A

Prehľad zápasu

Baník Ostrava zdolal Hradec Králové 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: Ondřej Mihálik 20′, U. Aririerisim 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Baník Ostrava mal 76% držanie lopty, Hradec Králové mal 24%. Baník Ostrava mal 28 striel (5 na bránu), Hradec Králové mal 4 (2 na bránu). Očakávané góly: Baník Ostrava 1.88 — Hradec Králové 0.89. Baník Ostrava urobil 5 striedaní, Hradec Králové urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Jakub Kucera 12′).

Rivalita od 2021

Baník Ostrava vs Hradec Králové vzájomné výsledky

10 stretnutí
Baník Ostrava
4
výhier
Remízy
3
Hradec Králové
3
výhier
Góly spolu
18 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
3/10 · 30%
Nad 2,5
2/10 · 20%

Aktuálna forma

Baník Ostrava

LLDLLL

Hradec Králové

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026