Menu

Slovacko vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště21. júla 2024 o 17:00
Domáci

Slovácko

00
Rozhodca: K. Rouček

Udalosti zápasu

Slovácko
Slavia Praha
Výkop
Michal Kohút27′
32′Oscar Dorley
43′
T. VlčekD. Zima
Polčas
51′Jan Bořil
R. CiciliaF. Vecheta
60′
60′
M. JurásekT. Chorý
60′
D. DouděraI. Schranz
60′
O. DorleyP. Ševčík
P. ReinberkGigli Ndefe
70′
73′
L. ProvodL. Vorlický
Patrik Blahút76′
P. BlahútDyjan
80′
M. KohútF. Souček
80′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
5Shots off Goal5
7Total Shots11
1Blocked Shots2
2Shots insidebox6
5Shots outsidebox5
12Fouls8
1Corner Kicks5
3Offsides2
36%Ball Possession64%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
261Total passes459
173Passes accurate359
66%Passes %78%
0.05expected_goals0.70
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.82, v porovnaní s 7.00 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Havlík (7.05), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s P. Blahút (3G). U Slavia Praha je to 26 gólov a 20 asistencií s lídrom M. Chytil (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.57, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.13. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Slovácko a 77% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 30.8 (najmladší: F. Vaško (26), najstarší: P. Reinberk (36)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 28.0 (najmladší: T. Vlček (24), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-2-3-13-4-3Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
29Heča23Reinberk5Vaško6Hofmann14Doski10Trávník20Havlík15Blahút13Kohút99Sinyavs.22Cicilia31Kinský3Holeš5Ogbu27Vlček21Douděra28Prebsl19Dorley18Bořil35Jurásek13Chytil17Provod

Náhradníci

Tréner: R. West

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

SlováckoSila pozíciíSlavia Praha
6.82
Ø Hodnotenie
7.00
6.95Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.57Obranca (4 v 3)6.98
0G 1A3G 3A
6.94Záložník (5 v 4)6.92
6G 4A5G 7A
Útočník (1 v 3)7.13
0G 0A18G 10A
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
23ObrancaP. Reinberk6.51A
5ObrancaF. Vaško6.6
6ObrancaS. Hofmann
14ObrancaMerchas Doski
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
15ZáložníkP. Blahút6.83G
13ZáložníkM. Kohút
99ZáložníkV. Sinyavskiy
22ÚtočníkR. Cicilia
Slavia Praha3-4-3
31BrankárA. Kinský
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
27ObrancaT. Vlček6.81G1A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
28ZáložníkF. Prebsl
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
18ZáložníkJ. Bořil7.03G2A
35ÚtočníkM. Jurásek
13ÚtočníkM. Chytil6.811G1A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A

Prehľad zápasu

Slovácko a Slavia Praha remizovali 0:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet. Slovácko mal 36% držanie lopty, Slavia Praha mal 64%. Slovácko mal 7 striel (1 na bránu), Slavia Praha mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Slovácko 0.05 — Slavia Praha 0.70. Slovácko urobil 4 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Rivalita od 2018

Slovácko vs Slavia Praha vzájomné výsledky

18 stretnutí
Slovácko
1
výhier
Remízy
1
Slavia Praha
16
výhier
Góly spolu
51 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
6/18 · 33%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

Slavia Praha

WLWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026