Menu

Teplice vs Hradec Kralove

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice19. mája 2024 o 15:00
Domáci

Teplice

01
Rozhodca: S. Volek

Udalosti zápasu

Teplice
Hradec Králové
Výkop
Goal cancelled13′
VAR
29′Jakub Kucera
Jan Knapík31′
Polčas
A. LabíkM. Bílek
64′
J. KnapíkY. Tsykalo
64′
VAR
73′Card upgrade
76′
V. PilařL. Čmelík
R. JuklMohamed Yasser
81′
83′
D. VašulínM. Koubek
87′
M. Koubek
89′
P. JulišP. Pudhorocký
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
6Shots off Goal4
16Total Shots10
7Blocked Shots2
10Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
10Fouls14
8Corner Kicks2
1Offsides1
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards1
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves3
450Total passes273
358Passes accurate189
80%Passes %69%
0.71expected_goals1.04
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Teplice je 6.62, v porovnaní s 6.84 u Hradec Králové. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Teplice je D. Trubač (6.68), u Hradec Králové je to A. Zadražil (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Teplice prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s D. Trubač (1G). U Hradec Králové je to 12 gólov a 10 asistencií s lídrom V. Pilař (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Teplice nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Hradec Králové má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Teplice nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 4 u Hradec Králové s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Teplice nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Hradec Králové s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Teplice a —% u Hradec Králové. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Teplice nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Hradec Králové. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Teplice je 25.0 (najmladší: O. Kričfaluši (21), najstarší: D. Trubač (28)), zatiaľ čo Hradec Králové má priemer 26.7 (najmladší: K. Spáčil (22), najstarší: V. Pilař (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Teplice majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 21 u Hradec Králové. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Teplice3-1-4-23-4-3Hradec Králové
GKDEFMIDFWD
33Ludha27Kričfal.28Knapík4Chaloup.19Jukl3Švanda11Havelka20Trubač2Labík17Čerepkai7Fila12Zadražil14Klíma22Kodeš13Spáčil21Harazim28Kučera11Dancák26Horák17Juliš15Vašulín6Pilař

Náhradníci

Tréner: Z. Frťala

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

TepliceSila pozíciíHradec Králové
6.62
Ø Hodnotenie
6.84
Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
Obranca (3 v 3)6.87
0G 0A4G 3A
6.62Záložník (5 v 4)6.82
1G 2A4G 7A
Útočník (2 v 3)6.65
0G 0A4G 0A
Teplice3-1-4-2
33BrankárR. Ludha
27ObrancaO. Kričfaluši
28ObrancaJ. Knapík
4ObrancaŠ. Chaloupek
19ZáložníkR. Jukl6.61A
3ZáložníkJ. Švanda6.6
11ZáložníkF. Havelka
20ZáložníkD. Trubač6.71G1A
2ZáložníkA. Labík
17ÚtočníkR. Čerepkai
7ÚtočníkD. Fila
Hradec Králové3-4-3
12BrankárA. Zadražil7.2
14ObrancaJ. Klíma6.91G1A
22ObrancaP. Kodeš6.71G1A
13ObrancaK. Spáčil7.02G1A
21ZáložníkŠ. Harazim6.72G
28ZáložníkJ. Kučera6.52A
11ZáložníkS. Dancák6.91G1A
26ZáložníkD. Horák7.21G4A
17ÚtočníkP. Juliš6.5
15ÚtočníkD. Vašulín
6ÚtočníkV. Pilař6.84G

Prehľad zápasu

Hradec Králové zdolal Teplice 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: M. Koubek 87′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Teplice mal 62% držanie lopty, Hradec Králové mal 38%. Teplice mal 16 striel (3 na bránu), Hradec Králové mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Teplice 0.71 — Hradec Králové 1.04. Teplice urobil 3 striedaní, Hradec Králové urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Roman Čerepkai 13′), Card upgrade (Stepan Harazim 73′).

Rivalita od 2020

Teplice vs Hradec Králové vzájomné výsledky

12 stretnutí
Teplice
2
výhier
Remízy
1
Hradec Králové
9
výhier
Góly spolu
20 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
2/12 · 17%
Nad 2,5
3/12 · 25%

Aktuálna forma

Teplice

DLLLDD

Hradec Králové

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026