Menu

Fk Jablonec vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou16. mája 2024 o 17:00
30
Hostia

Pardubice

Rozhodca: J. Všetečka

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Pardubice
Výkop
Polčas
D. HollýM. Náprstek
46′
VAR
52′Penalty cancelled
62′
K. DaněkT. Solil
M. Polidar

asistencia: A. Alégué

64′
A. AléguéT. Hübschman
69′
69′
P. ČernýL. Krobot
73′
O. KukučkaM. Chlumecký
M. Kratochvíl

asistencia: M. Náprstek

78′
M. Náprstek

asistencia: M. Polidar

87′
M. PolidarD. Houska
88′
F. SoučekV. Drchal
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
4Shots off Goal3
16Total Shots11
5Blocked Shots3
14Shots insidebox7
2Shots outsidebox4
12Fouls6
4Corner Kicks6
1Offsides2
57%Ball Possession43%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
437Total passes322
347Passes accurate237
79%Passes %74%
1.57expected_goals1.94
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.97, v porovnaní s 6.80 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Pardubice je to V. Patrák (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 14 asistenciami, na čele s S. Nebyla (4G). U Pardubice je to 13 gólov a 4 asistencií s lídrom V. Patrák (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Pardubice má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Pardubice s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 3 u Pardubice s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FK Jablonec a 65% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 26.7 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: V. Tchanturishvili (32)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 25.8 (najmladší: V. Sychra (24), najstarší: L. Kissiedou (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 13 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-5-23-4-3Pardubice
GKDEFMIDFWD
28Fendrich4Tekijaš.6Souček21Polidar95Černák77Tchantu.25Nebyla17Kratoch.33Alégué26Hollý22Martinec1Kinský35Kukučka4Halinský5Donát16Mareš10Kissied.19Hlavatý8Patrák11Daněk9Černý27Sychra

Náhradníci

Tréner: R. Látal

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

FK JablonecSila pozíciíPardubice
6.97
Ø Hodnotenie
6.80
6.96Obranca (3 v 3)
3G 1A0G 0A
6.96Záložník (5 v 4)6.82
6G 12A12G 2A
7.02Útočník (2 v 3)6.72
4G 1A1G 2A
FK Jablonec3-5-2
28BrankárV. Fendrich
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
6ObrancaF. Souček
21ObrancaM. Polidar6.81A
95ZáložníkM. Černák
77ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
17ZáložníkM. Kratochvíl
33ZáložníkA. Alégué6.91G7A
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
22ÚtočníkJ. Martinec7.41G1A
Pardubice3-4-3
1BrankárA. Kinský
35ObrancaO. Kukučka
4ObrancaD. Halinský
5ObrancaD. Donát
16ZáložníkD. Mareš
10ZáložníkL. Kissiedou6.7
19ZáložníkM. Hlavatý6.71A
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
11ÚtočníkK. Daněk
9ÚtočníkP. Černý
27ÚtočníkV. Sychra6.71G2A

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Pardubice 3:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: M. Polidar 64′, M. Kratochvíl 78′, M. Náprstek 87′. FK Jablonec mal 57% držanie lopty, Pardubice mal 43%. FK Jablonec mal 16 striel (7 na bránu), Pardubice mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: FK Jablonec 1.57 — Pardubice 1.94. FK Jablonec urobil 4 striedaní, Pardubice urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Krystof Daněk 52′).

Rivalita od 2020

FK Jablonec vs Pardubice vzájomné výsledky

15 stretnutí
FK Jablonec
7
výhier
Remízy
4
Pardubice
4
výhier
Góly spolu
26 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
5/15 · 33%
Nad 2,5
2/15 · 13%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026