Menu

Banik Ostrava vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Městský stadion - Vítkovice Aréna, Ostrava26. mája 2024 o 16:00
60
Hostia

Slovácko

Rozhodca: J. Machálek
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Baník Ostrava
Slovácko
Výkop
26′Ondřej Mihálik
Ewerton

Penalty

28′
F. Kubala

asistencia: K. Pojezný

30′
F. Kubala

asistencia: J. Klíma

36′
Polčas
46′
M. KvasinaF. Vecheta
46′
Kim Seung-BinP. Reinberk
50′
David Buchta55′
VAR
61′Red card cancelled
62′Pavel Juroska
Gigli NdefeJ. Juroška
66′
F. KubalaA. Tanko
66′
J. KlímaM. Šín
66′
D. BuchtaM. Rusnák
66′
A. Tanko

asistencia: P. Kpozo

71′
74′
M. TrávníkL. Novotný
J. BoulaS. Grygar
78′
P. Kpozo
78′
86′
M. HavlíkM. Novák
89′
J. KalabiškaD. Holásek
Riadny čas

Štatistiky zápasu

14Shots on Goal1
5Shots off Goal2
21Total Shots3
2Blocked Shots0
13Shots insidebox0
8Shots outsidebox3
9Fouls5
9Corner Kicks4
0Offsides1
72%Ball Possession28%
2Yellow Cards0
0Red Cards2
1Goalkeeper Saves8
637Total passes248
575Passes accurate185
90%Passes %75%
3.19expected_goals0.07
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Baník Ostrava je 6.82, v porovnaní s 6.84 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Baník Ostrava je T. Rigo (7.13), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Baník Ostrava prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Boula (2G). U Slovácko je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom P. Blahút (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Baník Ostrava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Slovácko má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Baník Ostrava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Slovácko s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Baník Ostrava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Slovácko s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Baník Ostrava a 75% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Baník Ostrava nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Baník Ostrava je 27.1 (najmladší: T. Rigo (23), najstarší: M. Frydrych (35)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 28.7 (najmladší: P. Juroška (24), najstarší: M. Heča (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Baník Ostrava majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 20 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Baník Ostrava4-1-4-14-2-3-1Slovácko
GKDEFMIDFWD
30Letáček77Ndefe17Frydrych7Pojezný15Kpozo5Boula9Buchta21Klíma12Rigo32Ewerton28Kubala29Heča15Blahút6Hofmann19Kalabiš.7Holzer10Trávník20Havlík24Juroška18Seung-B.27Kvasina17Mihálik

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

Náhradníci

Tréner: M. Svědík

Baník OstravaSila pozíciíSlovácko
6.82
Ø Hodnotenie
6.84
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.78
1G 1A3G 0A
6.87Záložník (5 v 5)6.83
3G 2A5G 4A
6.60Útočník (1 v 1)
0G 0A0G 0A
Baník Ostrava4-1-4-1
30BrankárJ. Letáček
77ObrancaGigli Ndefe
17ObrancaM. Frydrych6.91G
7ObrancaK. Pojezný6.6
15ObrancaP. Kpozo7.01A
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
9ZáložníkD. Buchta6.5
21ZáložníkJ. Klíma
12ZáložníkT. Rigo7.11G
32ZáložníkEwerton7.0
28ÚtočníkF. Kubala6.6
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
15ObrancaP. Blahút6.83G
6ObrancaS. Hofmann
19ObrancaJ. Kalabiška
7ObrancaD. Holzer
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
24ZáložníkP. Juroška6.6
18ZáložníkKim Seung-Bin6.81G
27ZáložníkM. Kvasina6.81G
17ÚtočníkO. Mihálik

Prehľad zápasu

Baník Ostrava zdolal Slovácko 6:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: Ewerton 28′ (pen.), F. Kubala 30′, F. Kubala 36′, Ewerton 50′, A. Tanko 71′, P. Kpozo 78′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 2 červených kariet. Baník Ostrava mal 72% držanie lopty, Slovácko mal 28%. Baník Ostrava mal 21 striel (14 na bránu), Slovácko mal 3 (1 na bránu). Očakávané góly: Baník Ostrava 3.19 — Slovácko 0.07. Baník Ostrava urobil 5 striedaní, Slovácko urobil 5. VAR zasiahol: Red card cancelled (Pavel Juroska 61′).

Rivalita od 2018

Baník Ostrava vs Slovácko vzájomné výsledky

17 stretnutí
Baník Ostrava
6
výhier
Remízy
3
Slovácko
8
výhier
Góly spolu
41 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
10/17 · 59%

Aktuálna forma

Baník Ostrava

LLDLLL

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026