Menu

Plzen vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Doosan Aréna, Plzeň11. mája 2024 o 15:00
Domáci

Plzen

42
Hostia

Slovácko

Rozhodca: J. Všetečka

Udalosti zápasu

Plzen
Slovácko
Výkop
P. Šulc
16′
32′
M. Kohút

asistencia: Kim Seung-Bin

L. Hejda

asistencia: L. Kalvach

43′
Polčas
L. KalvachL. Červ
46′
52′
V. DaníčekV. Sinyavskiy
VAR
68′Penalty confirmed
E. JirkaT. Chorý
68′
70′
M. Havlík

Penalty

M. HavelCadu
76′
M. VydraJ. Mosquera
77′
77′
M. KohútM. Trávník
77′
Kim Seung-BinO. Mihálik
Penalty cancelled90+1′
VAR
P. ŠulcD. Fišer
90+10′
90+4′
D. HolzerD. Holásek
90+4′
P. JuroškaD. Kratochvíla
P. Šulc

Penalty

90+3′
P. Šulc

asistencia: C. Souaré

90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal3
8Shots off Goal4
19Total Shots9
0Blocked Shots2
19Shots insidebox7
0Shots outsidebox2
8Fouls7
5Corner Kicks3
1Offsides1
64%Ball Possession36%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
487Total passes276
404Passes accurate197
83%Passes %71%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 6.90, v porovnaní s 6.80 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 11 asistenciami, na čele s M. Vydra (6G). U Slovácko je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom P. Blahút (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Slovácko má 3 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Slovácko s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.27, v porovnaní s 3 u Slovácko s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Plzen a 77% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 28.3 (najmladší: C. Souaré (23), najstarší: L. Hejda (35)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 29.2 (najmladší: P. Juroška (24), najstarší: M. Heča (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 20 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-4-33-4-3Slovácko
GKDEFMIDFWD
16Jedlička14Řezník2Hejda40Dweh24Havel23Kalvach12Traoré19Souaré33Jirka31Šulc11Vydra29Heča19Kalabiš.28Daníček6Hofmann15Blahút13Kohút20Havlík7Holzer24Juroška9Vecheta18Seung-B.

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: M. Svědík

PlzenSila pozíciíSlovácko
6.90
Ø Hodnotenie
6.80
6.83Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (3 v 3)6.69
1G 1A1G 1A
6.79Záložník (4 v 4)6.92
3G 5A4G 3A
7.27Útočník (3 v 3)6.65
7G 5A1G 0A
Plzen3-4-3
16BrankárM. Jedlička6.8
14ObrancaR. Řezník
2ObrancaL. Hejda6.3
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
24ZáložníkM. Havel6.6
23ZáložníkL. Kalvach
12ZáložníkI. Traoré
19ZáložníkC. Souaré7.03G5A
33ÚtočníkE. Jirka
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
11ÚtočníkM. Vydra6.76G2A
Slovácko3-4-3
29BrankárM. Heča7.0
19ObrancaJ. Kalabiška
28ObrancaV. Daníček6.71G1A
6ObrancaS. Hofmann
15ZáložníkP. Blahút6.83G
13ZáložníkM. Kohút
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
7ZáložníkD. Holzer
24ÚtočníkP. Juroška6.6
9ÚtočníkF. Vecheta
18ÚtočníkKim Seung-Bin6.81G

Prehľad zápasu

Plzen zdolal Slovácko 4:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: P. Šulc 16′, M. Kohút 32′, L. Hejda 43′, M. Havlík 70′ (pen.), P. Šulc 90′ (pen.), P. Šulc 90′. Plzen mal 64% držanie lopty, Slovácko mal 36%. Plzen mal 19 striel (11 na bránu), Slovácko mal 9 (3 na bránu). Plzen urobil 5 striedaní, Slovácko urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Pavel Juroska 68′), Penalty cancelled (Tomáš Chorý 90′).

Rivalita od 2025

Plzen vs Slovácko vzájomné výsledky

2 stretnutí
Plzen
0
výhier
Remízy
1
Slovácko
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Plzen

WWLDDW

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026