Menu

Hradec Kralove vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Malšovická Aréna, Hradec Králové28. apríla 2024 o 15:00
Rozhodca: D. Černý

Udalosti zápasu

Hradec Králové
Slavia Praha
Výkop
Jakub Kucera33′
41′
L. Provod
42′David Doudera
43′
O. Zmrzlý

asistencia: T. Holeš

Polčas
L. ČmelíkP. Juliš
57′
D. HaisM. Koubek
57′
71′
M. ChytilM. van Buren
71′
I. SchranzL. Masopust
71′
P. ŠevčíkC. Zafeiris
S. DancákP. Pudhorocký
79′
79′
O. ZmrzlýC. Wallem
V. PilařD. Kaštánek
84′
87′
D. DouděraM. Tomič
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
6Shots off Goal5
11Total Shots13
2Blocked Shots3
4Shots insidebox6
7Shots outsidebox7
11Fouls8
5Corner Kicks5
2Offsides4
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
293Total passes418
197Passes accurate327
67%Passes %78%
1.13expected_goals0.89

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hradec Králové je 6.67, v porovnaní s 6.94 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hradec Králové je A. Zadražil (6.99), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hradec Králové prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 11 asistenciami, na čele s V. Pilař (4G). U Slavia Praha je to 24 gólov a 20 asistencií s lídrom M. Chytil (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hradec Králové nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Slavia Praha má 5 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hradec Králové nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hradec Králové nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.56, v porovnaní s 1 u Slavia Praha s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Hradec Králové a 75% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hradec Králové nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hradec Králové je 28.1 (najmladší: A. Zadražil (25), najstarší: V. Pilař (37)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.7 (najmladší: T. Vlček (24), najstarší: T. Holeš (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hradec Králové majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 19 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hradec Králové3-4-2-15-4-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
12Zadražil14Klíma22Kodeš13Spáčil21Harazim28Kučera11Dancák26Horák9Čmelík6Pilař16Hais36Staněk21Douděra3Holeš5Ogbu27Vlček33Zmrzlý26Schranz19Dorley23Ševčík17Provod13Chytil

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Hradec KrálovéSila pozíciíSlavia Praha
6.67
Ø Hodnotenie
6.94
6.99Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 5)6.98
0G 0A4G 8A
6.66Záložník (4 v 4)6.92
1G 8A9G 11A
6.56Útočník (3 v 1)6.87
4G 3A11G 1A
Hradec Králové3-4-2-1
12BrankárA. Zadražil7.0
14ObrancaJ. Klíma
22ObrancaP. Kodeš6.6
13ObrancaK. Spáčil
21ZáložníkŠ. Harazim6.4
28ZáložníkJ. Kučera6.91G2A
11ZáložníkS. Dancák6.83A
26ZáložníkD. Horák6.73A
9ÚtočníkL. Čmelík6.3
6ÚtočníkV. Pilař6.84G3A
16ÚtočníkD. Hais
Slavia Praha5-4-1
36BrankárJ. Staněk6.8
21ObrancaD. Douděra7.01G4A
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
27ObrancaT. Vlček6.91G1A
33ObrancaO. Zmrzlý6.91A
26ZáložníkI. Schranz6.72G1A
19ZáložníkO. Dorley6.71A
23ZáložníkP. Ševčík
17ZáložníkL. Provod7.47G9A
13ÚtočníkM. Chytil6.911G1A

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Hradec Králové 2:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: L. Provod 41′, O. Zmrzlý 43′, K. Spáčil 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Hradec Králové mal 42% držanie lopty, Slavia Praha mal 58%. Hradec Králové mal 11 striel (3 na bránu), Slavia Praha mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Hradec Králové 1.13 — Slavia Praha 0.89. Hradec Králové urobil 4 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Rivalita od 2021

Hradec Králové vs Slavia Praha vzájomné výsledky

11 stretnutí
Hradec Králové
3
výhier
Remízy
3
Slavia Praha
5
výhier
Góly spolu
36 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

Hradec Králové

LWWWWW

Slavia Praha

WWLDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026