Menu

Fk Jablonec vs Zlin

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou20. apríla 2024 o 15:00
Domáci

FK Jablonec

00
Hostia

Zlin

Rozhodca: J. Všetečka

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Zlin
Výkop
29′Selmir Pidro
37′Selmir Pidro
37′Selmir Pidro
Polčas
N. TekijaškiD. Štěpánek
46′
63′Jakub Cernin
64′
Pablo GonzálezA. Fantiš
D. HollýM. Náprstek
66′
73′
T. SchánělecV. Vukadinović
J. ChramostaB. Kanakimana
79′
T. HübschmanO. Velich
79′
89′
L. HolíkK. Ikugar
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal0
7Shots off Goal0
11Total Shots2
2Blocked Shots2
7Shots insidebox1
4Shots outsidebox1
9Fouls18
10Corner Kicks1
3Offsides0
69%Ball Possession31%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves2
498Total passes237
380Passes accurate123
76%Passes %52%
0.98expected_goals0.14

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.93, v porovnaní s 6.76 u Zlin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Zlin je to S. Dostál (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 6 asistenciami, na čele s J. Chramosta (10G). U Zlin je to 7 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Černín (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Zlin má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 5 u Zlin s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 1 u Zlin s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FK Jablonec a 63% u Zlin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Zlin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 29.6 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)), zatiaľ čo Zlin má priemer 30.8 (najmladší: J. Černín (26), najstarší: L. Bartošák (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 25 u Zlin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-5-24-5-1Zlin
GKDEFMIDFWD
1Hanuš2Hurtado4Tekijaš.21Polidar95Černák3Hübschm.22Martinec17Kratoch.26Hollý77Tchantu.19Chramos.17Dostál14Cedidla24Černín6Didiba4Pidro44Holík68Janetzký8González21Bužek31Bartošák36Scháněl.

Náhradníci

Tréner: R. Látal

Náhradníci

Tréner: B. Červenka

FK JablonecSila pozíciíZlin
6.93
Ø Hodnotenie
6.76
6.80Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (3 v 4)6.67
3G 1A5G 3A
7.02Záložník (5 v 5)6.63
4G 1A2G 1A
6.87Útočník (2 v 1)
11G 4A0G 0A
FK Jablonec3-5-2
1BrankárJ. Hanuš6.8
2ObrancaH. Hurtado
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
21ObrancaM. Polidar6.81A
95ZáložníkM. Černák
3ZáložníkT. Hübschman
22ZáložníkJ. Martinec7.41G1A
17ZáložníkM. Kratochvíl
26ZáložníkD. Hollý6.73G
77ÚtočníkV. Tchanturishvili6.91G2A
19ÚtočníkJ. Chramosta6.810G2A
Zlin4-5-1
17BrankárS. Dostál7.1
14ObrancaM. Cedidla
24ObrancaJ. Černín6.75G1A
6ObrancaJ. Didiba6.72A
4ObrancaS. Pidro
44ZáložníkL. Holík
68ZáložníkJ. Janetzký
8ZáložníkPablo González
21ZáložníkA. Bužek
31ZáložníkL. Bartošák6.62G1A
36ÚtočníkT. Schánělec

Prehľad zápasu

FK Jablonec a Zlin remizovali 0:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. FK Jablonec mal 69% držanie lopty, Zlin mal 31%. FK Jablonec mal 11 striel (2 na bránu), Zlin mal 2 (0 na bránu). Očakávané góly: FK Jablonec 0.98 — Zlin 0.14. FK Jablonec urobil 4 striedaní, Zlin urobil 3.

Rivalita od 2025

FK Jablonec vs Zlin vzájomné výsledky

2 stretnutí
FK Jablonec
1
výhier
Remízy
0
Zlin
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Zlin

WLWLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026