Menu

Banik Ostrava vs Bohemians 1905

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Městský stadion - Vítkovice Aréna, Ostrava24. februára 2024 o 15:00
Rozhodca: S. Volek

Udalosti zápasu

Baník Ostrava
Bohemians 1905
Výkop
D. Buchta
32′
EwertonA. Tanko
34′
Goal cancelled36′
VAR
Polčas
46′
M. KozákM. Hála
46′
M. ReichlR. Valeš
56′
J. JindřišekE. Prekop
56′
M. RistovskiD. Puškáč
VAR
58′Penalty confirmed
Jan Juroska59′
63′David Puskac
VAR
63′Card upgrade
67′Jan Kovařík
J. JuroškaGigli Ndefe
67′
Q. AdediranE. Šehić
67′
Goal cancelled72′
VAR
Abdullahi Tanko75′
75′Martin Hála
79′
M. HybšD. Huf
83′
D. Huf

asistencia: E. Prekop

M. ŠínR. Mišković
87′
D. BuchtaR. Šudák
87′
Tomáš Rigo90+4′
90+2′Roman Vales
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
6Shots off Goal1
20Total Shots8
11Blocked Shots2
12Shots insidebox6
8Shots outsidebox2
8Fouls9
8Corner Kicks7
4Offsides2
63%Ball Possession37%
3Yellow Cards3
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves2
497Total passes289
391Passes accurate193
79%Passes %67%
2.01expected_goals2.01

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Baník Ostrava je 6.87, v porovnaní s 6.82 u Bohemians 1905. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Baník Ostrava je D. Lischka (7.16), u Bohemians 1905 je to M. Reichl (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Baník Ostrava prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Boula (2G). U Bohemians 1905 je to 11 gólov a 3 asistencií s lídrom L. Hůlka (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Baník Ostrava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Bohemians 1905 má 5 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Baník Ostrava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Bohemians 1905 s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Baník Ostrava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Bohemians 1905 s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Baník Ostrava a 70% u Bohemians 1905. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Baník Ostrava nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Bohemians 1905. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Baník Ostrava je 25.9 (najmladší: M. Šín (21), najstarší: Ewerton (29)), zatiaľ čo Bohemians 1905 má priemer 30.3 (najmladší: A. Kadlec (22), najstarší: J. Kovařík (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Baník Ostrava majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 21 u Bohemians 1905. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Baník Ostrava4-2-3-15-4-1Bohemians 1905
GKDEFMIDFWD
30Letáček24Juroška26Blažek19Lischka15Kpozo5Boula12Rigo9Buchta10Šín32Ewerton8Adediran12Reichl28Hůlka14Kadlec22Vondra7Hybš19Kovařík20Kozák6Beran4Jindřiš.88Hrubý77Ristovs.

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

Náhradníci

Tréner: J. Veselý

Baník OstravaSila pozíciíBohemians 1905
6.87
Ø Hodnotenie
6.82
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 5)6.83
1G 1A7G 3A
6.79Záložník (5 v 4)6.63
3G 2A0G 0A
Útočník (1 v 1)6.71
0G 0A4G 0A
Baník Ostrava4-2-3-1
30BrankárJ. Letáček
24ObrancaJ. Juroška
26ObrancaF. Blažek
19ObrancaD. Lischka7.21G
15ObrancaP. Kpozo7.01A
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
12ZáložníkT. Rigo7.11G
9ZáložníkD. Buchta6.5
10ZáložníkM. Šín6.4
32ZáložníkEwerton7.0
8ÚtočníkQ. Adediran
Bohemians 19055-4-1
12BrankárM. Reichl7.1
28ObrancaL. Hůlka7.04G2A
14ObrancaA. Kadlec6.82G1A
22ObrancaJ. Vondra7.0
7ObrancaM. Hybš6.7
19ObrancaJ. Kovařík6.61G
20ZáložníkM. Kozák
6ZáložníkM. Beran
4ZáložníkJ. Jindřišek
88ZáložníkR. Hrubý6.6
77ÚtočníkM. Ristovski6.74G

Prehľad zápasu

Baník Ostrava a Bohemians 1905 remizovali 1:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: D. Buchta 32′, D. Huf 83′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Baník Ostrava mal 63% držanie lopty, Bohemians 1905 mal 37%. Baník Ostrava mal 20 striel (3 na bránu), Bohemians 1905 mal 8 (5 na bránu). Očakávané góly: Baník Ostrava 2.01 — Bohemians 1905 2.01. Baník Ostrava urobil 5 striedaní, Bohemians 1905 urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Abdullahi Tanko 36′), Penalty confirmed (Robert Hrubý 58′), Card upgrade (David Puskac 63′), Goal cancelled (Filip Blažek 72′).

Rivalita od 2025

Baník Ostrava vs Bohemians 1905 vzájomné výsledky

2 stretnutí
Baník Ostrava
0
výhier
Remízy
0
Bohemians 1905
2
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Baník Ostrava

DLLLLL

Bohemians 1905

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026